Prečo cítim problémy s močovým mechúrom po sexe?

Zodpovedané
1. nov 2019

Dobrý deň,

som rok po druhej sekcii a mám problém pri sexe. Občas cítim močový mechúr počas aktu a skoro po každom sexe mám 2-3 dni problémy s močením. Cítim ako keby pálenie.

Keď si robím papierik Dekaphan, tak vždy vyjde veľmi veľa leukocytov. Zápal vždy ustúpi po 3 dňoch. Aj keď som mala ATB, aj bez nich, tak to malo rovnaký priebeh

Moč K+Č bol u gynekológa v poriadku. Muž tiež.

Kde môže byť problém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

obtiaže, ktoré opisujete sú časté v ambulancii urológa. Môžu byť spôsobené oslabenou imunitou močového mechúra.

Na prevenciu obtiaži sa vymočte po styku, pite viac tekutín a skúste brusnicové prípravky.

Prajem Vám krásny deň,
MUDr. Petra Vinceová