Čo pomôže na bolesť krčnej chrbtice, stuhnuté svalstvo a svalové spazmy?

Zodpovedané
19. okt 2022

Dobrý deň,

mám sedavé zamestnanie a trávila som viac dní 12 hodín pred počítačom. Vytvorili sa mi svalové spazmy v pravej hornej časti chrbta, vystreľujúce do zadnej časti hlavy. Skúšam si to rozmasírovať loptičkou, zatiaľ to nezaberá.

Čo pomôže na bolesť krčnej chrbtice, stuhnuté svalstvo a svalové spazmy?

Ďakujem

Dobrý deň,

tento prípad je v dnešnej dobe bežný. Dá sa však pomerne jednoducho vyriešiť.

Prikladám link na video, kde vysvetľujem a ukazujem čo môžete urobiť priamo počas pracovného dňa aby ste si uľavila od stuhnutej krčnej chrbtice.

https://www.instagram.com/tv/CdTFYE0P-oL/?igshi...

S pozdravom

Oskar Fatul
pohybový špecialista
www.fatul.sk
+421 911 675 401
mail: oskar@fatul.sk
“Liečenie vlastným pohybom”