Aké topánky odporúčate pre chlapca s úzkou pätou a s úzkym priehlavkom?

Zodpovedané
16. máj 2019

Dobrý deň,

syn má nasledovné rozmery nožičiek 16,8x7 cm. Má úzku pätu, priehlavok a aj členok.

Minulý rok mu sedeli Livie and Luca poltopánky na honeycomb, sieťkové tenisky Beda na sucháče. Doťahujem ich úplne nadoraz, až sa skoro tie látky na priehlavku prekrývajú. Ide mi o to, aby mu sedeli topánky v špičke a zároveň aj v päte.

Nie som si istá, či keď doťahujem sucháče na tesno, či mu to vôbec sedí na päte.

Sedeli mu aj letné sandále Baby Bare a aj zimné. Dosť sa mu potí noha, takže Vivo Primus na šnúrku už moc teraz nechcem riešiť. Papuče kupujem Beda, tie viacmenej sedia.

Ešte som chcela dodať, že syn hrozne dupe. Aj keď behá, tak proste dupoce cez päty.

Aké topánky mi odporúčate kúpiť pre syna?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

skúste model Sneakers od Baby Bare. Tie sa krásne dajú utiahnuť okolo členka.

Recenziu na ne nájdete tu: https://bosacik.sk/blog/recenzie/recenzia-na-ba...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322