Aké celoročné topánky odporúčate pre dcéru, ktorá potrebuje spevnený opätok?

Zodpovedané
3. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som poradiť ohľadom celoročných topánok na jeseň pre dcéru. Rozmery nožičiek sú 15,2/6,3 a 15,2/6,5. Jedinou podmienkou je spevnený opätok.

Aké topánky nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pevnejšie v päte a vhodné na daný rozmer sú napríklad Froddo Barefoot. Tam by ste potrebovali veľkosť 25 https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/froddo

Odporúčam voliť modely na dva suché zipsy, tie sa dajú lepšie utiahnuť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322