Ktorý kočík je vhodný pre 15 kg vážiace ročné dievčiatko a je bez hnedej koženky na madle?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

podľa mňa mám celkom dobrý prehľad, ale aj tak si neviem dať rady a rozhodnúť sa. Nepáčia sa mi hnedé madlá, tým sa mi zo zoznamu vytratí veľa fajn športových kočíkov.

Moje kritériá pri hľadaní kočíka sú:

  • vhodný pre ročné 15 kg a 84 cm vysoké dievčatko,
  • niečo priestrannejšie na sedenie,
  • s nosnosťou vyššou ako 15 kg,
  • otočné sedadlo.

Cybex Balios S Lux sa mi zdá malo priestranný. Prichádza do úvahy Zopa Move alebo Moon Resea Sport.

Narazila som aj na lacnejšie kočíky:Hauck Apollo 2019,EasyGo Canny. Len neviem,či to nebudem ľutovať kvôli kolieskam.

Máš ešte nejaký dobrý tip pre mňa?

Ďakujem

Ahoj,

Zopa Move patrí k tým menej priestranným kočíkom, takže by som ho z výberu vyradila. To isté sa týka aj Hauck Apollo 2019, EasyGo Canny, ktoré majú navyše nízku nosnosť

Rozhodovala by som sa medzi Cybex Balios S Lux a Moon Resea Sport .

Prípadne odporúčam ešte Joolz Hub+, ktorý je vo variante s čiernymi, koženkovými madlami.

Dobrou voľbou môže byť aj Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3, ktorý má jedno z najpriestrannejších, obojsmerných sedení.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia