Cybex Balios S Lux, Zopa Move Cross a Espiro Only Way. Ktorý je najvhodnejší?

Zodpovedané
29. sep 2023

Ahoj,

chcela by som od teba radu, ktorý z týchto kočíkov si mám vybrať:

Cybex Balios S Lux 2023
Zopa Move Cross 2023
Espiro Only Way 2023

Podmienkou je, že musí byť otočný v oboch smeroch. Ide mi aj o to, aby bol trošku viac priestrannejší, aj keď tie otočné asi veľmi nie sú. Synček má 9 mesiacov, neviem dokedy budeme potrebovať kočík, keďže už teraz nechce byť v ňom.

Ktorý z týchto troch športových kočíkov by bol najvhodnejší?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

najľahšiu konštrukciu spolu s nasadeným športovým sedadlom (10 kg) a najpiestrannejšie sedadlo s výškou chrbtovej opierky (50 cm) má jednoznačne model Zopa Move Cross 2.

Z Tvojho výberu a pri kritériách, ktoré uvádzaš (otočnosť, priestrannosť, ľahkosť) je jasným víťazom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally