Aké sú klady a zápory kočíka Kinderkraft 3in1 Newly 2023?

Zodpovedané
5. jan 2024

Ahoj,

bývame na 4. poschodí bez výťahu a hľadám veľmi ľahký a ľahko poskladateľný kočík od novorodeneckého veku. Objavila som Kinderkraft 3in1 Newly 2023, ktorý má vážiť len 7,5 kg. Nenašla som však žiadne recenzie.

Máš s ním osobnú skúsenosť?

Vieš poradiť iný kočík s porovnateľnou hmotnosťou a cenou?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Newly prišiel na trh koncom roka 2023, takže veľa rerenzií alebo hodnotení o ňom ešte nie je. Bohužiaľ, nemala som možnosť otestovať si ho osobne.

Z použitých materiálo látok, konštrukcie, typu kolies a odpruženia, však môžem povedať, že je to cenovo dostupný mestský kočík. So svojou nastaviteľnou rukoväťou vo výške od 92 do 100 cm je vhodný pre nižších rodičov. Celkovo od neho nečakaj priveľa a nebudeš sklamaná.

Veľmi podobným kočíkom je Petite&Mars Grand II, ktorý v poradni často odporúčam. Ten je o čosi ťažší a je určený pre nižších a stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny.

Ostatné podobné modely kočíkov s typom sedadla 2v1, o čosi priestrannejšie sú napríklad Kinderkraft B-Tour a iné. Spomínam ich v nasledujúcej odpovedi tak Ti ju sem pripnem, aby som sa vyhla opakovaniu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally