Kinderkraft kociky - skúsenosti

gita17
22. jan 2019

Ahojte, mate niekto skusenosti s kocikmi Kinderkraft? Nasla som na nete KinderKraft kombinovaný 3v1 Moov Navy len za 270 eur, co je neuveritelne malo. Neviem na nom najst ziadnu chybu. Preco je taky lacny? Niekde musi byt zadrhel. Nenasla som ziadne recenzie. Viete mi niekto poradit? 😉

lubik87
28. jan 2019

@gita17 my ideme.kupovat kinderkraft grande...stojí cca 130€ športak.. nevýhody čo sme.videli sú že sa.neda otočiť do protismeru jazdy .predné kolieska sú.male čiže v snehu to bude boj ( mám Concord Neo čiže viem.o čom.hovorim :D )sú penové takže po prvej zime budú rozbité ...ty si na svojom pozri opierku chrbta ako je robená mali sme.aj eurocart -passo veľmi peknú kočík na oko ale športiak nefunkčný ... opierka bola strašne mäkká pozeraj sa na to či to nieje len kus.plastu či je nejak spevnená o boky ..či je strieška pripojená ku kočíku alebo.dole len stiahnutá gumičkou...pozri si na YouTube , čítaj recenzie....zamerajte sa hlavne na športovú časť...tu budeš využívať najviac ....

kotykova1
2. mar 2019

@lubik87 kúpili ste si ten kočar ? Ako sa Vám snim jazdi ? Ja tiež rozmýšľam nad nim len je malo recenzi k nemu a dnes som si ho chcela pozrieť v obchode a nemali ho.

gita17
autor
2. mar 2019

@kotykova1 my sme ho objednali z mall.sk a bol to uplny smejd, aj sme ho hned vratili

lubik87
2. mar 2019

@kotykova1 ešte nie ...kúpim až predám ten čo mám :D
@gita17 a ktorý presne ste.mali ? Bojím sa kupovať presne pre toto zatiaľ som nikde nevidela v obchode

gita17
autor
2. mar 2019

@lubik87 neviem,ten co maju na mall.sk

lubik87
2. mar 2019

@gita17 aha no tak tam ich majú viac druhov

lubik87
2. mar 2019

@kotykova1 akurát som ti našla diskusiu tak ten grande čo chcem ja kočky vychvaľujú 🙂 tak ho asi objednám aj bez obhliadky :D