Je normálne krvácať 7 dní po skončení menštruácie?

Zodpovedané
24. sep 2022

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či je normálne, že som začala krvácať asi 7 dní po skončení menštruácie?

S manželom sa snažíme o druhé bábätko, ale dlhšie sa nám nedarí. V auguste som mala menzes výnimočne krátky a slabý cca 2 dni, a potom som dostala asi na 25dc menzes znova, to bolo 7. 9. A trval zase príliš dlho, až do 15. 9. No tentokrát veľmi silný. A dnes týždeň od skončenia som začala znova krvácať (nie špiniť). Neviem či by mohlo ísť o krvácanie po ovulácii, keďže krvácam viacej.

Mám počkať alebo mám ísť radšej na prehliadku?

Ďakujem.

Dobrý deň,

najskôr pôjde o ovulačné krvácanie. Ak neustane do 5 dní, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník