Mám trvalé následky po trieštivej zlomenine. Koľko EUR dostanem z poistky?

Zodpovedané
24. apr 2024

Dobrý deň,

mám trvalé následky po trieštivej zlomenine predkolenia oboch kosti. Lekár mi to ohodnotil 30 - 60 bodov hybnosti. Mám poistku progresívne trvalé následky, je to životná poistka. Mal som vkladané šróby.

Koľko asi dostanem plnenie?

Poistku mám dohodnutú na 10 000 EUR.

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží aká poisťovňa a aký typ progresívneho plnenia. Treba všekto doložiť do poisťovne (väčšinou po 1 roku - musí sa to najprv ustáliť). Tam sa určí trvalé poškodenie tela, napríklad 11%. Potom s touto správou pôjdete do poisťovne, alebo ju nahlásite online. Na základe tabuľky danej poisťovne Vám pošlú príslušné percento z danej výšky poistnej sumy (10 000 EUR).

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk