Školský batoh Baagl Skate Sunset

1 skúsenosť

Nežný dievčenský batoh Baagl Skate Sunset s tkanými páskami na upevnenie skateboardu poteší každú romantickú dušu. Je vyrobený z recyklovaného materiálu a jeho prepracovaný dizajn vás nikdy neomrzí.
Školský batoh Baagl Skate Sunset

Vlastnosti:

• Ergonomický školský batoh s tromi samostatne uzatvárateľnými komorami a vnútorným organizérom a vreckom na 15palcový notebook či tablet.
  • Ergonomicky tvarovaný chrbát, nastaviteľné ramenné, prsné a bočné kompresné popruhy pre optimálne prispôsobenie postave.
  • Na prednej strane batohu sú umiestnené dva popruhy na uchytenie skateboardu.
  • Bočné vrecká z pevného materiálu, ktoré sú vhodné pre jednu z Baagl fľiaš na pitie.
  • Veľmi nízka hmotnosť batohu – 850 g.
  • Objem batohu je 25 l, nosnosť je 7 kg.
  • Batoh je vyrobený z pevného vodotesného a recyklovaného materiálu.
  • Spoľahlivé značkové zipsy YKK.
  • Reflexné prvky pro väčšiu bezpečnosť.
  • Batoh má ako bonus kovový prívesok v tvare skateboardu.
  • Batohy z rady SKATE boli testované a certifikované v akreditovanom laboratóriu.
Kde kúpim školský batoh Baagl Skate Sunset?

Hodnotenia a skúsenosti so školským batohom Baagl Skate Sunset

Máš skúsenosť so školským batohom Baagl Skate Sunset?

Krásny, praktický a primerane veľký

Keď sme vyberali batoh, pre moju tretiačku, premýšľala som nad správnou veľkosťou. Chcela som niečo, kde sa jej všetko zmestí, no zároveň nebude zbytočne veľký, keďže je pomerne útla. Presne týmto kritériám zodpovedá batoh Baagl z kolekcie Skate.
Má tri oddelenia, ktoré umožňujú dobrú organizáciu školských pomôcok. V zadnej častie je organizér na veľké dosky, ktorý slúži aj ako prídpadné púzdro na notebook. Zvrchu sa zaisťuje popruhom na suchý zips. Do ďalších dvoch oddelení je možné uložiť peračník, desiatový box.
Batoh má vychytávky ako karabína na kľúče, ktorú je možné jednoducho odpojiť, vrecko na mobil, či iné drobnosti.
Po bokoch batohu sú vrecká na fľľašu. Fľaša v nich dobre drží, nevypadáva, no aj tak sa tam ľahko vkladá.

Samozrejmosťou sú plne nastaviteľné popruhy, s ktorými viete prispôsobiť tašku postave dieťaťa tak, aby bola jej ergonómia dokonale využitá. Veľmi sa mi páči hrúbka polstrovania. Batoh sa na chrbte pohodlne nosí.
Sieťovaný chrbát veľmi dobre odvetráva a prúdi ním vzduch a tak sa dieťa nepotí. Zipsy sú veľké, kvalitné. Samozrejmosťou sú reflexné prvky a vodoodolný materiál.

Batoj je naozaj kvalitný, má nádherný dizajn. Bola to láska na prvý pohľad.
  • kvalitné materiály
  • krásny dizajn