Skin Toner MALINNAᵒ

1 skúsenosť

Skin Toner MALINNAᵒ je tonikum na normálnu a citlivú pokožku so širokospektrálnym využitím.

Skin Toner MALINNAᵒ

MALINNA° Skin Toner je tonikum pripravené z organických olejov, esenciálnych olejov a prírodnej morskej soli. Jeho unikátne spracovanie pomáha účinným látkam z olejov preniknúť hlbšie do pokožky. Pokožku revitalizuje a jeho antioxidačná sila ju posilní a ochráni pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. Pri cestovaní výborný ako hygienický sprej na ruky. Gerániový esenciálny olej je známy svojim priaznivým vplyvom na kožný mikrobióm, ale aj repelentným účinkom. Tiež je vhodný ako prírodná alternatíva k antiperspirantu.

Základom tonika sú oleje známe svojimi hydratačnými, posilňujúcimi a revitalizujúcimi účinkami. Kľúčové zložky sú za studena lisované oleje: konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil), ľanový olej (Linum Usitatissimum Seed Oil) a olivový olej (Olea Europaea Fruit Oil). Sú bohaté na mastné omega 3 a omega 6 kyseliny, antioxidanty, limonoidy, vitamín E, triglyceridy, karotenoidy, polyfenoly, vápnik.

Oleje sa využívajú v kozmetike na:

• hydratáciu a výživu pokožky,
  • ochranu pokožky pred oxidačným stresom,
  • celkovú regeneráciu pokožky,
  • posilnenie problematickej pokožky.
Kde kúpim Skin Toner MALINNAᵒ?

Pozn.: Vzhľadom na legislatívnu charakteristiku produktu Skin Toner ako kozmetického produktu, nie liečiva, nie sme oprávnení na našich webových stránkach uvádzať nijaké tvrdenia týkajúce sa hojenia, liečenia, vplyvu na bolesti, či inej fyziologickej zmeny stavu, protizápalových účinkov a pod. jednotlivých zložiek ako aj výsledného produktu.

Hodnotenia a skúsenosti so Skin Toner MALINNAᵒ

Máš skúsenosť so Skin Toner MALINNAᵒ?

Revitalizácia a ochrana pokožky

Skin Toner od značky MALINNAᵒ je tonikum určené pre normálnu a citlivú pokožku, ktoré ponúka široké využitie. Ihneď ma zaujalo svojím zložením z organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli. Po použití som si všimla, že moja pleť je osviežená a revitalizovaná.

Veľmi praktické je aj to, že ho môžete použiť ako hygienický sprej na ruky počas cestovania. Gerániový esenciálny olej v toniku je známy tým, že podporuje zdravie pokožky a má aj repelentné účinky, čo je príjemný bonus. Okrem toho ho môžete použiť aj ako prírodný antiperspirant.

Používanie Skin Toner MALINNAᵒ sa stalo príjemnou súčasťou mojej dennej starostlivosti o pleť. Moja pokožka je hydratovaná, posilnená a vyzerá zdravo a žiarivo. Tento produkt je skvelý pre všetkých, ktorí hľadajú prírodné a účinné riešenie pre starostlivosť o pleť. Najmä počas leta je úžasný na upokojenie pokožky po opaľovaní a osvieženie kedykoľvek počas dňa. Nosím ho v kabelke, mám ho na pracovnom stole pri počítači, je to taký multifunkčný pomocník.
  • Široké využitie
  • Prírodné a organické zložky
  • Hydratuje a vyživuje pokožku
  • Chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi
  • Podporuje zdravie pokožky
  • Praktické použitie ako hygienický sprej na ruky
  • Repelentné účinky gerániového esenciálneho oleja
  • Možnosť použitia ako prírodný antiperspirant
  • Upokojuje pokožku po opaľovaní
  • Osvieženie kedykoľvek počas dňa