Plavba po Dunaji - Nedeľný brunch

3 skúsenosti

Nedeľné doobedie nemusíte tráviť varením. Prežite ho zmysluplnejšie! Doprajte si dlhší spánok, venujte sa rodinke, kamarátom či známym alebo len tak leňošte. Presne do času, kým vás privítame na našej vyhliadkovej lodi. O vaše brušká sa spoločne so skvelým nedeľným programom postará náš fantastický personál a vy tak zažijete ten najúžasnejší nedeľný brunch široko ďaleko počas hodinovej plavy po Dunaji s čarokrásnym výhľadom na Bratislavu. Vyberať si budete lahodné pokrmy zo šéfkuchárovho bufetu vyskladaného špeciálne na túto príležitosť. Dobrý nápad, však? O zábavu vašich detí sa postará animátor počas celej plavby.

Kde kúpim lístok na plavbu po Dunaji?

Hodnotenia a skúsenosti s plavbou po Dunaji - Nedeľný brunch

Máš skúsenosť s plavbou po Dunaji - Nedeľný brunch?
beli_silvia  2. máj 2024

Zabavili sme sa celá rodina

Absolvovali sme Brunch na lodi Harmónia s našim 2 ročným synom.
Veľmi sme si oddýchli, pretože na lodi bola k dispozícií animátorka, ktorá sa s detičkami hneď od začiatku hrala a venovala sa im.
Na lodi bol veľmi príjemný personál. Jedlo bolo servírované na spôsob švédskych stolov, čo nám veľmi vyhovovalo. Všetko, čo sme ochutnali bolo výborné. Vyšlo nám nádherné slnečné počasie , takže sme si dokonale užili aj výhľady z otvorenej paluby lode.
Bol to úžasný, nedeľný program vhodný pre celú rodinu. Určite sa plánujeme vrátiť a vyskúšať aj iné plavby z ich ponuky.
berry59  20. júl 2023 Overená recenzia

Ako si v nedeľu oddýchnuť

Strávili sme s rodinou veľmi pekné nedeľné dopoludnie a výborne sme sa naobedovali. Trocha Vám o našom výlete a príchode na samotnú loď Harmónia porozprávam.

Kontaktovala som pani, ktorá bola veľmi príjemná a milá. Všetko mi vysvetlila, kde sa loď nachádza a veľké plus pre mňa bolo, že som nemusela ísť hľadať kanceláriu na vyzdvihnutie lístka. Keďže som cestovala do Bratislavy cez 200 km, aby mi to pani uľahčila, poslala mi lístok na email a ten som iba ukázala pri vstupe na loď.
Auto sme zaparkovali v blízkom nákupnom centre Eurovea a asi 5 minút peši od centra sa nachádzal pantón č. 15, kde sme nastúpili na loď s názvom Harmónia.

Veľmi milí personál nás usadil ku stolu, ponúkol nám welcome drink a samozrejme mysleli aj na detičky vo forme jablkového džúsu. Loď bola zakotvená v prístave od 11.00 do 12.00 hod. Za ten čas prišla naše deti privítať veľmi milá animátorka, ktorá sa neskôr s nimi hrala hry a s manželom sme si mohli v pokoji prezrieť loď. Hneď po usadení hostí, personál nachystal švedské stoly. Jedla bolo naozaj dostatok. Krásne na pohľad ale aj výborné chuťovo. Naozaj bolo s čoho vyberať. Určite by si prišli na svoje milovníci rýb, sladkých jedál, vegetariáni ale aj tí, čo obľubujú exotické ovocie alebo prosciutto. Taká čerešnička - naozaj nie som milovník palaciniek, takmer ich nejedávam ale tie palacinky, ktoré mali na tej lodi vyzerali tak lákavo, že som si naozaj dala a boli vynikajúce. Asi aj tie najčastejšie dokladali lebo išli naozaj na dračku :)

O 12.00 sme sa začali plavbu. Plavba trvala hodinu, a za ten čas sme videli krásne výhľady na most Lafranconi, Prístavný most, most Apollo, tzv. reštauráciu UFO a hlavne na Bratislavský hrad.
Toto všetko sme sledovali z vonkajšieho poschodia, kde boli lavice na sedenie, ale aj drevené stoly nad ktorými boli tieniace plachty, takže atmosféra tomu určite nechýbala. Cítili sme sa príjemne a určite sme si aj skvele oddýchli. O hodinu neskôr sa loď vrátila do prístavu a my sme mohli v pokoji doobedovať a stráviť na lodi ešte ďalšiu hodinu. Veľmi pozitívne beriem aj fakt, že som nemusela stráviť nedeľu pri varení v kuchyni, ale na krásnej lodi.

Ďakujem za takúto možnosť a odrazu mám aj skvelý tip na darček pre mojich rodičov na skvelý oddych.
  • Príjemný personál
  • Výborné jedlo
  • Animátorka
  • Chýbalo na stole korenie, soľ
tatiana1329  18. júl 2023 Overená recenzia

Nedeľa bez varenia so zábavou

Každá z nás to pozná, cez víkend (hlavne v nedeľu) treba navariť celej rodinke obed. Okrem toho, že pri hrncoch nám je teplo, zabijeme s tým niekedy aj pol dňa. My sme to v nedeľu zmenili a využili Nedeľný brunch na lodi.

Cesta bola pokojná, nikde nikto. Kancelária spoločnosti, kam sme si išli vyzdvihnúť lístky bola viditeľná už z diaľky. Veľké plus bolo, že majú vedľa kancelárie aj parkovanie, samozrejme spoplatnené. My sme však využili neďaleké nákupné centrum Eurovea a zaparkovali auto pekne do chládku podzemnej garáže. Lístky bolo treba vyzdvihnúť 30 minút pred plavbou, zároveň sme v kancelárií dostali inštrukcie kedy presne a odkiaľ pôjdeme. Išli sme teda pozrieť loď a keďže sa deti už od lode nechceli vzdialiť, skrátili sme si čakanie na detskom ihrisku oproti. Keď prišiel čas a nalodili sme sa, usadili nás k nášmu stolu a ponúkli welcome drink. Mysleli pri tom aj na šoférov a deti, takže na výber bolo buď Prosecco alebo jablkový, či iný džús. Hneď na začiatku za nami prišlo milé dievča a predstavila sa nám ako animátorka pre deti. Za nás obrovské plus, deti sa hrali a my sme si v kľude mohli vychutnať welcome drink. Nalodenie sme mali naplánované o 11tej hodine a o 12tej hodine sme mali vyraziť na plavbu po Dunaji. Všetko išlo ako hodinky na minútu presne.

Kým sa dopil welcome drink, ponúkli nám nápojový lístok. Aj napriek tomu, že je to pomerne komplexná záležitosť, pitie v cene nebolo, museli sme si ho ešte navyše dokúpiť. Ceny nápojov boli trochu vyššie, no nič čo by sa nedalo zvládnuť. Po objednaní si nápojov nás pozvali k jedlu, podávaného vo forme švédskych stolov. Jedla tam bola naozaj veľká kopa, každý si vedel nájsť to svoje. Od sladkého pečiva, šalátov, ovocia, výber syrov a údenín, cez volské oko, slaninu, palacinky až po hlavné jedlo kde bolo na výber až zo 4 možností. Musím povedať, že jedlo bolo neskutočne dobré. Mínus sme videli len v malých tanieroch, takže sme si museli ísť na viac krát. Obsluha bola veľmi milá a ochotná, s ničím nebol problém.

Kým sme dojedli, vyrazili sme na plavbu. Plavba trvala hodinu a mohli sme si ju užiť buď pri stole a pozerať z okna, alebo sme mohli ísť hore na mierne clonenú terasu, takže tam nesvietilo slnko napriamo. Loď vyrazila smerom k mostu Lafranconi, otočila sa pred ním a plavila sa za Prístavný most, kde sa znovu otočila. Celá plavba prebiehla veľmi kľudne, žiadne kymácanie a podobne. Deti si plavbu nesmierne užívali, veľa videli a bavili sa. Ak sa im už nechcelo sedieť s nami hore alebo pri stole, odbehli si ku animátorke, ktorá sa s nimi hrala a kreslili si spolu. Po plavbe sme zakotvili na rovnakom mieste a mohli sme ešte hodinu posedieť, či už pri kávičke alebo si ísť ešte niečo zjesť. Pri odchode sme zaplatili pitie, rozlúčili sa a išli si zbytok dňa užiť do mesta. Za nás skvelo strávená nedeľa, kde som konečne nemusela stáť pri hrncoch. Určite pôjdeme znovu :)
  • príjemný personál
  • animátorka pre deti