Ochranný krém pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft

HiPP Ochranný krém pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft vytvára ochrannú vrstvu na citlivej pokožke bábätka v oblasti plienok. Vďaka špeciálnej kombinácii prírodného lanolínu, zinku, panthenolu a BIO mandľového oleja upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku. Bez parfumov, vhodný už od narodenia.

Ochranný krém pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft

Šetrný k pokožke aj prírode:

• Bez parfumov.
  • Bez éterických, minerálnych a silikónových olejov.
  • Bez PEG emulgátorov a parabénov.
  • Netestované na zvieratách¹.
  • Bez mikroplastov.
  • Klimaticky pozitívny produkt².

Kozmetika HiPP Babysanft je maximálne šetrná k jemnej a citlivej detskej pokožke už od narodenia. Neobsahuje žiadnu zbytočnú chémiu ani mikroplasty, ktoré by pokožku mohli zaťažiť. Obsahuje prírodný BIO mandľový olej, ktorý citlivú pokožku veľmi účinne hydratuje, zvláčňuje a dlhodobo ju chráni pred vysušením. A nie je šetrná len k pokožke, ale aj k prírode.

Kde kúpim ochranný krém pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft?

¹ v EÚ zakázané

² Chránime klímu planéty, prírode vraciame viac, než si z nej berieme.

Hodnotenia a skúsenosti s ochranným krémom pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft

Máš skúsenosť s ochranným krémom pre každodennú starostlivosť o zadoček HiPP Babysanft?
katkapetko  30. máj 2023 Overená recenzia

Zadoček ako v bavlnke

Krémik Hipp je jeden z najlepších, ktoré sme skúšali. Navyše, ako jeden z mála ho dobre zvášajú aj moje ruky, ktoré sú ďaleko citlivejšie ako zadoček nášho drobca. Z krémov od konkurenčných značiek sa často vyhádžem.
Dávam mu 1*.
  • Šetrný k citlivej pokožke.
  • Dobre sa nanáša.

Zadoček bez podráždenia. HiPP HiPP hurá!

Neparfumovaný krém, ktorý sa stará o plienkovú oblasť naozaj dôkladne. Dobre sa rozotiera a citlivý zatoček nášho drobčeka nie je nijak po aplikácii podráždený. Bez obsahu parabénov a mikroplastov sa radí medzi TOP čo sa zloženia týka.
  • Netestovaný na zvieratách
  • Bez parabénov a mikroplastov
  • Dobre znášaný citlivou pokožkou
  • Dobre roztierateľný
nikelca  30. máj 2023 Overená recenzia

Pomocník do prebalovacej tašky

Malý a šikovný krém, ktorý rozhodne nesklame. Je jemný, ľahko sa rozotiera a dobre sa vstrebe, na plienke nezostane polka krému ako pri iných značkách. Vrchnáčik sa odklopí a nestratí, takže za mna obrovské plus :D
  • výborne funguje proti vzniku zaparenín
  • ľahko sa rozotiera
  • vrchnáčik umožnuje ľahku manipuláciu
  • veľkosť ideálna na výlety do prebalovacej tašky
paralela  30. máj 2023 Overená recenzia

Konečne krém, ktorý nám sadol

Moje dieťa má citlivú pokožku, ktorá potrebuje každodennú starostlivosť v plienkovej oblasti. Hippkrém pokožku nezaťažoval, veľmi dobre sa rozotiera a spĺňa všetko to čo sľúbi. Značka HiPP zase nesklamala.
  • dobrá konzistencia
  • dobre sa rozotiera a rýchlo sa vstrebe
  • nie je testovaný na zvieratách
  • príjemný k citlivej pokožke
  • bez parfumov
evanka_j  24. apr 2023 Overená recenzia

Krém Hipp na zadeček má místo v naší přebalovací výbavě

Krém na zadeček nesmí u nás doma chybět u přebalovacího pultu a ani v přebalovací tašce, když jedeme na výlet. Vyzkoušeli jsme Hipp Babysanft Wundschutz sensitiv, který se bez výtek osvědčil. Malá netrpí naštěstí na žádné opruzeniny a s krémem od Hippu to tak i zůstalo. Já osobně cením, že krém je bez zbytečné parfemace a nemám po krému suchou pokožku na rukách. Velikost balení je ideální i do přebalovací tašky. Krém je tak akorát hutný a zároveň se dobře roztírá. Používáme i jinou dětskou kosmetiku od této značky a zatím jsme spokojeni se všemi produkty.
  • bez parfemace
  • dobře se roztírá
  • velikost balení
  • dětská pokožka ho snáší bez problémů
  • nevysušuje ani ruce maminky
mims_28  23. apr 2023 Overená recenzia

Hipp

Keďže moja má citlivú pokožku a nie všetko jej sadne a hneď je vyhádzaná, po krémiku HiPP nemala žiadnu reakciu. Páči sa mi, že nie je parfumovaný a nie je príliš hustý.
  • - dobrá konzistencia
  • - bez parfémov
  • - nie je testovaný na zvieratách
  • - príjemný k citlivej pokožke
  • Malé balenie
popalopa  23. apr 2023 Overená recenzia

Ochranný krém Hipp Babysanft

Praktické balenie.
No môj malý má citlivú pokožku, takže tento krém nám veľmi nevyhovoval.
  • 👍Praktické balenie
  • 👎Nie vhodný pre veľmi citlivú pokožku
bveronikab  23. apr 2023 Overená recenzia

Ochranný krém HIPP

Krémik je fajn no mne osobne sa viac páči krém inej značky, ktorý som používala. Samozrejme idem tu píšať o krémiku HIPP➡️je jemný k pokožke, upokojuje a hydratuje, nemá žiadnu vôňu🌺, tá mi trošku chýba. Páči sa mi, že neobsahuje parabény a mikroplasty. Je prírodný, to je super. Na zadoček pomohol, to je hlavné.
  • Je prírodný
  • Neobsahuje parabény
  • Nie je testovaný na zvieratách
  • Je bio
  • Jemný k pokožke
  • Bez vône
  • Prijala by som hustejšiu konzistenciu
gabccia  22. apr 2023 Overená recenzia

Hipp testovačka krémika

Krém nás milo prekvapil. Ľahko sa rozotiera a aj vstrebáva. Oceňujem hlavne zloženie, neobsahuje žiadne parfémy, parabeny, mikroplasty, obsahuje zinok a panthenol, lanol, ktorý upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku. Malá mala aj začervenaný zadoček a pomohol. Mne sa hlavne páči balenie, že je vytláčací lebo napr. pri Sudoc*** mi vadí, že ho musím naberať prstami.
  • Konzistencia
  • Dobre sa rozotiera a rýchlo sa vstrebe
  • Neparfumovaný
  • Netestovaný na zvieratách
  • Praktické balenie
  • V podstate nemam žiadne vytknutie, možno len že by sa hodilo väčšie balenie
17alexis  21. apr 2023 Overená recenzia

Naša skúsenosť s krémom HiPP Babysanft

V našej domácnosti sa snažíme žiť čo najviac v duchu zero-waste a minimalizmu. Dcérku látkujem od zahojenia pupčeka, akurát jeden čas sme museli používať jednorázové plienky zo zdravotných dôvodov, ktoré už, našťastie, pominuli. S látkovaním súvisí aj množstvo minutého krému na zadoček, pretože dcérka má takmer 9 mesiacov a za ten čas sme minuli iba dve balenia nášho doteraz používaného. Čo sa týka testovania krémiku od HiPP, tak ako prvé ma po jeho otvorení zaujala príjemná a veľmi jemná vôňa. S tubou sa dobre manipuluje, nakoľko vrchnáčik sa len zacvakne. Doteraz sme používali taký, kde sa vrchnák šrobuje. Krém sa rýchlo vstrebáva, čo hodnotím tiež veľmi pozitívne a na dcérkin zadoček ho netreba veľa, nakoľko v látkovkách nemá problém so zapareninami, ani so začervenanou kožkou. Dávala som jej ho vždy iba na noc ako aj ten, ktorý už máme zaužívaný, nakoľko vtedy dávam jednorázovú plienku a hneď ráno, keď dávam prvú látkovku. Množstvo stačí ozaj len vo veľkosti hrášku. Je mi tiež sympatické zloženie, hlavne to, že neobsahuje minerálne oleje a éterické, nakoľko tie môžu dráždiť citlivú pokožku bábätka. Oceňujem tiež netestovanie na zvieratách. Veľmi odporúčam pozrieť si webovú stránku uvedenú na zadnej časti obalu, kde som sa ešte viac oboznámila s filozofiou značky čo sa týka ochrany životného prostredia.
  • Absencia minerálnych a éterických olejov a tiež vonných látok
  • Netestovanie na zvieratách
  • Jednoduchá manipulácia
  • Rýchla vstrebateľnosť
  • Dlhá výdrž
  • Ocenila by som krém v sklenenom tégliku, ktorý by bol vratný.
mou14  20. apr 2023 Overená recenzia

Hipp ochranný krém na zadoček

Krém má príjemnú konzistenciu, ľahko sa rozotiera a preto stačí naniesť len malé množstvo. Pokožka počas používania ostáva jemná, hydratovaná a bez zaparenín. Krém obsahuje panthenol, zinok a mandľový olej, ktoré majú priaznivé účinky práve na pokožku v plienkovej oblasti, ktorá to veľmi potrebuje. Navyše je bez parfumov a teda vhodný od narodenia. My sme s výrobkami hipp a konkrétne aj s daným krémom veľmi spokojní a mamičkám, ktoré váhajú, či ho vyskúšať, ho môžeme len odporučiť.
  • hydratácia pokožky
  • konzistencia
  • zloženie
  • bez parfumov
  • netestovaný na zvieratách
  • malé balenie
jankahur  18. apr 2023 Overená recenzia

HiPP Babysanft potrebujete

Už v nemocnici sme dostali predošlú verziu HIPP Babysanft krému na zadoček. Odvtedy sme vyskúšali aj iné produkty, avšak zo skúsenosti môžem potvrdiť, že sme sa radi vrátili k HiPP Babysanft. Krém je dobre znášaný citlivou detskou pokožkou. Veľkou prednosťou je, že je neparfumovaný. Veľmi dobre sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Nie je potrebné veľké množstvo. Synček a aj ja sme s ním spokojní. Určite odporúčam 😉. Krém sa stal súčasťou našej “rodiny” HiPP výrobkov.
  • Neparfumovaný
  • Dobre sa rozotiera
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Na citlivú detskú pokožku
terezka_ms  18. apr 2023 Overená recenzia

Milé prekvapenie

V našej kúpeľni sú väčšinou kozmetické výrobky medicínskych značiek, obzvlášť tie detské a tak bol tento krém prvý výrobok od značky HiPP, ktorý sme doma vyskúšali.
Musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená konzistenciou, aj zložením a dokonca si s nami tento krém "odžil" aj črevnú virózu a pokožka zadočku skončila bez následkov 💪❤️
Konzistencia krému je super, vôbec nie je ťažká ako bežné krémy na detský zadoček, dá sa rozotrieť až priamo do stratena, nezanecháva biely povlak, napriek prítomnosti zinku.
  • KONZISTENCIA - super roztierateľný, rýchlo sa vstrebáva
  • ZLOŽENIE - panthenol a mandľový olej 😍❤️ to sú lásky
  • NETESTOVANÝ NA ZVIERATÁCH 🐇
  • BEZ PARFUMU 👍
  • SPOLOČNOSŤ HIPP MYSLÍ NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE 🌿
  • POTREBA VÄČŠIEHO MNOŽSTVA - keďže sa rýchlo vstrebáva, potrebujem ho väčšinou aplikovať viac a tak sa rýchlejšie minie.
nikita151  18. apr 2023 Overená recenzia

Ďakujeme za starostlivosť s HiPP Babysanft

Tento krémik nás milo prekvapil.
Je bez parfému a ja osobne iba také vyhľadávam. Pači sa mi jeho jemnosť. Krémik je ľahký, zanecháva hebučkú pokožku a nebol s ním žiadny problém. Jediné čo ma trošku zaskočilo je, že sme ho rýchlo minuli. Ale určite odporúčam, no hodilo by sa väčšie balenie.
  • Bez parfému.
  • Dobre rozotierateľný.
  • Jemný k pokožke.
  • Malé balenie.
  • Rýchlo sa minul.
romi1106  18. apr 2023 Overená recenzia

Jednoznačná spokojnosť

Krém sme využili dokonca aj na bruško, keďže sa objavili malé vyrážky. Skvelé zabral aj na brušku a po niekoľkých dňoch vyrážky zmizli. Po testovaní zvažujeme zmenu pôvodného používaného krému. Krém určite odporúčam Mamičkám, ktorých deti majú citlivú pokožku a skutočne mu nemám čo vytknúť. Čo je pre mňa tiež dosť dôležité a veľa si to všímam, že produkt nie je testovaný na zvieratách.
  • Prírodný produkt
  • Ľahko roztierateľný
  • Pomohol aj na iné partie tela ako je pôvodne určený
  • Netestovane na zvieratách ❤️
volakova  18. apr 2023 Overená recenzia

Šikovný prírodný pomocník

Princezná naša na krém sa díva, čože to je, čo sa vnútri skrýva?
Na parfumy či parabény pri tomto kréme zabudnete,
na prírodné zloženie si s ľahkosťou zvyknete.
Príjemnú konzistenciu naozaj má,
dobre sa rozotrie všade kde má.
Krém hipp do prebaľovacej partie vítame,
s veľkou radosťou ho naďalej používame.
  • Prírodné zloženie
  • Dobrá konzistencia
  • Veľmi dobre sa rozotiera
  • Pomohol aj na zapareninu pod pazuchou
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Veľkosť balenia
  • Neutrálna vôňa
stanusenka  18. apr 2023 Overená recenzia

Užitočný pomocník 👶

Krém som mala možnosť otestovať a som veľmi rada - zamenila som ho za náš pôvodný a iný už nechcem 😊.
HiPP sa veľmi ľahko rozotiera a zanecháva iba jemný film, je vhodný na citlivú pokožku zadočka, ale i na drobné ranky prípadne vyrážky, či začervenanie. Krém som použila u staršieho dieťaťa aj na svrbivú časť pokožky a pomohol🤗.
Za nás už len HiPP ❤️
  • Bez parfémov
  • Pridaný zinok a panthenol
  • Šetrný k prírode

Som spokojná - odporúčam

Krém sa dobre rozotiera. Nie je parfumovaný. Plní presne to, na čo je vyrobený, dobre ochraňuje pokožku pred zapareninami. Nám pomohol aj s miernym začervenaním a podráždením. ktoré sa sem tam u syna objaví.
  • dobre sa nanáša a rozotiera
  • neparfumovaný
  • zloženie
ketrin  17. apr 2023 Overená recenzia

Krém na zadoček

S krémom som spokojná. Má príjemnú a dobre rozotiereľnú konzistenciu, začervenanie pekne upokojil až úplne zmizlo. Každodenné niekoľkonásobné používanie pokožku nepodráždilo, práve naopak. Určite odporúčam. Páči sa mi tiež, že nie je parfumovaný.
  • Rýchly účinok
  • Dobrá znášanlivosť pri opakovanom použití
  • Bez parfému
  • Malé balenie
weronitae  17. apr 2023 Overená recenzia

Recenzia krému po 2 týždňoch používania

Tento krémik som používala s malou Viky 2 týždne a musím povedať, že milo prekvapil.
Krém je bez parfému, čo ja osobne nepreferujem, ale páči sa mi, že na trhu takýto typ produktu nájdem. V pripade, že by bol nejaký dočasný problém so zapareninami, určite siahnem po niečom neparfumovanom. Krém je ľahký, zanecháva zamatovú pokožku a bábo s ním nemalo absolútne žiadny problém. Jediný bod, ktorý ma trošku zaskočil, je, že sme ho behom 2 týždňov minuli viac ako krému, ktorý sme používali pred tým. Avšak krém na mňa pôsobí luxusne, preto sa ho podľa mňa oplatí minúť aj viac :).
  • Zamatová pokožka
  • Bez alergických reakcií
  • Väčšia spotreba
andy57  17. apr 2023 Overená recenzia

HiPP na zapareniny

S krémom na zapareniny som spokojná, ľahko sa rozotiera, nie je tuhý, čiže ho stačí ozaj malo, má príjemnú vôňu. Neobsahuje žiadne parfémy, parabeny, mikroplasty, obsahuje zinok a panthenol, lanol, ktorý upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku.
  • Bez parfému
  • Bez parabenov
  • Bez mikroplastov
  • Bez minerálnych olejov
  • Obsahuje lanolin, zinok, panthenol
  • upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku.
sebona  17. apr 2023 Overená recenzia

Výborný ochranný krém na zadoček

HiPP Babysanft ochranný krém na zadoček nás počas testovania príjemne prekvapil. Hoci má bielu farbu, nezanecháva na pokožke výrazný biely film a ľahko sa vstrebáva. Konzistencia je ľahká, príjemná, vôbec nie prehnane mastná. Synček občas bojuje s miernym podráždením/zaparením, ktoré sa počas celej testovanej doby u ňho neobjavili. Balenie je praktické, ľahko sa z neho krém aplikuje a je vhodné aj do tašky/na cestovanie. U nás zároveň slúži ako skvelá hračka pri prebaľovaní, pretože na rozdiel od nášho predchádzajúceho krému sa ho synčekovi zatiaľ nepodarilo otvoriť. Od nás si teda krémik odnáša plných 5 hviezdičiek a plánujeme pri ňom zostať aj po skončení testovania.
  • Príjemná konzistencia
  • Dobrá vstrebateľnosť
  • Chráni pred podráždením
  • Neparfemovaný
mmagdula  17. apr 2023 Overená recenzia

Testovanie HiPP babysanft

Mali sme možnosť testovať tento krém na zadoček 2 týždne a musím povedať, že som veľmi spokojná. Po natretí krému neostávajú žiadne zvyšky. Je dobre roztierateľný. Pekne sa vpije do pokožky a pokožku hydratuje. Žiadne mastné fľaky. Teší ma, že obsahuje prírodný Bio mandľový olej, ktorý je šetrný k pokožke. Je s nim ľahká manipulácia. Balenie je šikovné, ľahké ( mala sa s ním hrá počas prebaľovania). Určite s ním budeme pokračovať aj ďalej. 😉
  • Prírodný Bio mandľový olej
  • Pekne a ľahko roztierateľný
  • Žiadne stopy po kréme
  • Šetrný k pokožke a k životnému prostrediu

Krémik na zadoček

Malý mal od narodenia problémy so zadočkom a po 2 týždňoch užívania nám vymizli biele fliačky v okolí zadočku. Po noci zvykol mať do rána zaparený, červený zadoček a pri užívaní tohto krému vymizli aj tieto problémy. Krém nie je tak mastný, ľahko sa natiera, neostávajú po ňom mastné fľaky. Na nejaký protiklad sme pri testovaní nenarazili, boli sme maximálne spokojní 😊. Určite plánujeme po doužívaní zakúpiť ďalšie balenia a ostať pri tomto výrobku. Za nás veľká spokojnosť 😊. Dokonca slúži aj ako hračka, ktorá mi malého zabaví počas prebaľovania, keďže sa väčšinou celý čas jeduje.
  • Šikovné balenie
  • Ľahké používanie