Nutrilon 2 Advanced

Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Materské mlieko je pre bábätko to najlepšie a dojčenie prináša veľa výhod aj mamičke. Existuje však niekoľvek dôvodov, kedy niektoré mamičky nemôžu dojčiť - nech je váš dôvod akýkoľvek, nie ste o nič horšia matka len preto, že nedojčíte.

Zloženie materského mlieka je našou inšpiráciou pre inovácie v oblasti dojčenskej výživy.

Nutrilon 2 Advanced recenzie

Naši odborníci sa už 50 rokov venujú odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí. Inšpirujú sa zázrakmi prírody v hľadaní nových ciest a vkladajú všetky znalosti do receptúr následných mliek Nutrilon. Tieto jedinečné následné mlieka obsahujú vitamíny C a D¹, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému bábätka, a naviac tiež jedinečnú zmes oligosacharidov GOS/FOS. A pretože myslíme aj na prírodu, sú bez palmového oleja.

Následné mlieka Nutrilon 2 Advanced sú vyrobené z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov, ktoré zaručujú tú najvyššiu kvalitu mlieka. Preto má naše následné dojčenské mlieko takú lahodnú chuť.

Aké sú benefity benefity Nutrilon 2 Advanced?

Benefity Nutrilon 2 Advance recenzie
• Náš najobľúbenejší rad následných mliek.
Pre podporu imunity: obsahuje vitamíny C¹ a D¹, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
Zmes oligosacharidov: oligosacharidy GOS/FOS napodobňujúce funkciu oligosacharidov v materskom mlieku.
Rast a vývoj kostí: významný zdroj vitamínu D¹, ktorý je dôležitý pre normálny rast a vývoj kostí u detí.
Rozvoj mozgu: obsahuje omega 3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú², ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy.

¹Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, podľa požiadaviek legislatívy všetky následné mlieka obsahujú vitamíny C a D.

² Všetky následné mlieka podľa požiadaviek legislatívy obsahujú kyselinu alfa-linolenovú.

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy detí. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch.

Kde kúpim Nutrilon 2 Advanced?

#test_nutrilon3

Hodnotenia a skúsenosti s Nutrilon 2 Advanced

Máš skúsenosť s Nutrilon 2 Advanced?
bveronikab  19. mar 2023

Nutrilon Advanced 2

S mliečkom 🍼Nutrilon som veľmi spokojná, toto je naše tretie mliečko. Mali sme iné dve značky no bohužiaľ nám nesadli, malý bol hrozne zapečený.
Vďaka Nutrilonu je konečne spokojný aj on aj ja.
Veľmi mu aj chutí, teraz som mu kúpila príchuť vanila takže testujeme ďalej 😊.
  • Príjemná chuť aj vôňa
  • Páči sa mi, že sa dá kupiť aj iná príchuť, no uvítala by som aj napríklad jahodu alebo kakao.
  • Praktické balenie
  • Prespal mi viackrát celú noc
olivka26  16. mar 2023

Skúsenosť s Nutrilonom

Mliečko Nutrilon advanced 2 dcérke veľmi chutí, má príjemnú vôňu a aj chuť. Dcérke zachutilo hneď na prvý krát, keď ho ochutnala.
Dokonca si ho obľúbila aj moja druhá, skoro 10 ročná dcéra, ktorá si rada mliečko dá s mladšou sestrou.
Takže kupujeme veľké balenie, pretože mliečka u nás nikdy nie je dosť.
  • Dcérka si rýchle zvykla
  • Skvelá chuť a vôňa
  • Oceňujem veľké balenie
  • Troška vyššia cena
186mery  16. mar 2023

Prechod medzi Nutrilonmi

U dvojičiek sme prechádzali z Allergy Care 2 na Advanced 2 po odporúčaní z gastra. Prechod bol veľmi dobrý a rýchly (chalani majú 10m). Našťastie žiadne bolesti bruška, mliečko im chutilo, vypili obaja celú dávku bez problémov. Mliečko má výbornú sladkastú chuť, dobre sa rozpúšťa a určite poteší aj cena za gramáž.
  • Dobrá znášanlivosť
  • Cena za väčšie balenie
  • Výživová hodnota
weronitae  15. mar 2023

Testovanie Nutrilon 2 Advanced (2 tyždne)

Ako prvé by som rada ohodnotila balenie. Papierové balenie považujem za menej praktické ako plechovky, v ktorom sú UM tiež na trhu. Podarilo sa mi v kuchyni obal mierne rozmočiť, čo by sa pri plechovkovom prevedení nestalo.

Chuť mlieka pre mňa, ako pre rodiča, bola veľmi príjemná, vyvážená v sladkosti. Zohriate mliečko mne osobne chutilo nadmieru. Malá Viki ako veľký jedák všeobecne, mala však menší problém si zvyknúť. Trvalo jej to skoro 3 dni. Potom už bez problémov zvládla obvyklú dávku.

Čo sa týka reakcie bruška na nové mliečko, nie je veľmi čo vypichnúť. Stolica maličkej mierne zhustla, ale bez problémov. Nezaznamenali sme žiadne koliky alebo neobvyklé bolesti bruška. Dokonca sa mi zdá bábo živšie, usmievavejšie posledné dni. Či to môžem prisúdiť Nutrilonu neviem, avšak je to minimálne na zamyslenie.

Nutrilon 2 Advanced by som mamičkám mohla odporučiť z hľadiska zloženia, je pre mňa prijateľné a konkurencie schopné. Páči sa mi. Jedine prevedenie obalu a design značky ma neoslovili vôbec.
  • Chuť všeobecne z pohľadu dospelého v porovnaní s konkurenciou
  • Vplyv na trávenie
  • Dieťa si dlhšie zvykalo
  • Obal
  • Design(atraktivita) značky
sim_icek  16. feb 2023

Od začiatku s Nutrilonom

Nutrilon používame od samého začiatku vo forme mliečka ale aj kaší. Momentálne už končíme Nutrilon 3 a pomaly pôjdeme na Nutrilon 4.
Hviezdičky strhávam za neochotu firmy komunikovať. Raz som mala chybnú šaržu a doteraz ignor, žiadna snaha riešiť
  • Očividne veľmi chutné a výživné 😁
lucka70  14. feb 2023

Je skvelé

Veľmi dobre chutí súper cena veľké balenie najviac nám sadlo vôbec nebolí sneho bruško proste je úžasné
  • Veľkosť balenia vynikajúca
  • Chut
  • Dobré zloženie
dadka_bb  14. feb 2023

Mame ho je top 👍

Mliecko mame radi, je super, hladala som skvelu chuť, dobre zlozenie,velke balenie a nizku cenu. To všetko splna👍👍
  • Balenie
2 ľudia považujú za užitočné