Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ

1 skúsenosť

Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ je jedinečný koncentrovaný vyživujúci krém plný aktívnych zložiek na regeneráciu, výživu a rozjasnenie pokožky. Každá z bio⁺ingrediencií krému je úmyselne vybraná pre komplexnú starostlivosť o zdravie vašej pokožky a vďaka revolučnému postupu spracovania má krém vysokú vstrebateľnosť a účinnosť. Jednotlivé zložky pôsobia protizápalovo a obsahujú najkoncentrovanejšie a najúčinnejšie organické antioxidanty.

Lavender Sensitive Cream je najvhodneší pre normálnu, citlivú, problematickú a mladistvú pokožku.

Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ

Lavender Sensitive Cream je jedinečný vďaka dôkladne vybraným ingredienciám a revolučnému spôsobu spracovania je vodou rozpustný, neobsahuje emulgátory ani iné, v kozmetike bežne prítomné, výplne. Obsahuje iba nevyhnutné množstvo vody, približne 10%. Každá zložka krému je aktívna a zohráva dôležitú úlohu pre zdravie pokožky. Všetky krémy MALINNA° majú profil mastných kyselín blízky ich prirodzenému pomeru v pokožke.

Nové airless balenie zaisťuje čerstvosť, vysokú účinnosť a skvelé vlastnosti krému po celú dobu používania. Nový obal s pumpičkou taktiež zamedzuje možnosti kontaminácie krému baktériami, vďaka tomu dlho vydrží a udrží si svoju príjemnú konzistenciu. Po spotrebovaní krému si môžete kúpiť novú náplň za zvýhodnenú cenu.

Lavender Sensitive Cream má silné regeneračné a protizápalové vlastnosti. Pomáha pri hojení jaziev, akné a je vhodný na citlivú pokožku. Je výnimočne účinný vďaka pôvodu jednotlivých zložiek, ktoré pochádzajú od lokálnych farmárov a biofariem a majú tak výrazne lepšie vlastnosti aj obsah výživných látok, než ich konvenčné alternatívy.

Kľúčové ingrediencie krému Lavender sú esenciálny olej z levandule lekárskej, karanja olej, jojobový olej a liečivá morská soľ z chorvátskeho mesta Nin.

Levanduľa je rastlina s výraznými hojivými účinkami a nádhernou vôňou, preto ju v rôznej kvalite ponúka veľké množstvo dodávateľov. Tá, ktorá sa používa v produktoch MALINNAᵒ pochádza z Bulharska, kde sa zbiera a spracováva ručne za prísnych podmienok. Táto esencia je vo výnimočnej, najvyššej možnej kvalite, vďaka čomu prináša maximum benefitov. Pôsobí antibakteriálne a protizápalovo, má pozitívny vplyv na hojenie rán i jaziev. Vďaka antioxidantom chráni pokožku pred poškodením a starnutím.

Zriedkavý karanja olej pochádza z Indie a je bohatý na kyselinu olejovú. Má výrazné hydratačné a antibakteriálne účinky. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E pôsobí ako ochrana pred oxidačným stresom, bojuje proti známkam starnutia a pokožku upokojuje. Chráni pokožku pred poškodením spôsobeným UV žiarením¹.

Jojobový olej regeneruje, zvláčňuje a zanecháva pleť prirodzene hydratovanú. Priaznivo pôsobí na regeneráciu a hojenie jaziev. Vďaka protizápalovým účinkom je vhodný aj pre aknóznu pleť. Je bohatý na mono-nenasýtené mastné kyseliny, provitamín A a antioxidačný vitamín E.

Morská soľ z mestečka Nin – Nin je chorvátske mesto známe ľuďom trpiacimi kožnými problémami, vďaka jeho liečivému bahnu. Soľ je vytvorená slnkom, morom a vetrom. Je ekologická, terapeutická a biodynamická, pretože sa na jej vzniku podieľa diverzný morský mikróbiom a liečivé ninské bahno. Unikátom je, že celý proces zberu a spracovania je ručný. Zo soli sa ďalším spracovaním uvoľní jedinečná kombinácia minerálov do krémovej hmoty.

Kľúčové vlastnosti:

• regenerácia starnúcej pleti,
  • komplexná hĺbková výživa,
  • regenerácia pleti s drobnými jazvičkami a pigmentovou nejednotnosťou,
  • protizápalové účinky,
  • hĺbková hydratácia,
  • kompatabilita s problematickou pleťou (senzitívna, aknózna, ekzematická).
Kde kúpim Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ?

¹ nepôsobí ako náhrada opaľovacieho krému, neobsahuje UV filter

Pozn.: Vzhľadom na legislatívnu charakteristiku produktu Lavender Sensitive Cream ako kozmetického produktu, nie liečiva, nie sme oprávnení na našich webových stránkach uvádzať nijaké tvrdenia týkajúce sa hojenia, liečenia, vplyvu na bolesti, či inej zmeny fyziologickej zmeny stavu a pod. jednotlivých zložiek ako aj výsledného produktu.

Hodnotenia a skúsenosti s Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ

Máš skúsenosť s Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ?

Jemná, hydratovaná a vyživená pokožka

Pred niekoľkými týždňami som sa rozhodla vyskúšať nový krém na tvár, ktorý sľubuje veľa - Lavender Sensitive Cream od značky MALINNAᵒ.

Krém prišiel v elegantnom airless balení s pumpičkou, čo je skvelé, pretože zamedzuje kontaminácii baktériami. Navyše sa tým zachováva čerstvosť a účinnosť krému počas celej doby používania. Už pri prvom použití ma zaujala jemná vôňa levandule, ktorá je upokojujúca a príjemná.

Konzistencia krému je príjemná, ľahko sa nanáša a dobre vstrebáva. V prvej chvíli som si myslela, že bude na mňa príliš mastný, no po pár minútach ho pokožka vstrebala a zostal na nej veľmi príjemný jemný film. Nebola mastná, len jemná a hydratovaná.

Po pravidelnom používaní som si všimla niekoľko pozitívnych zmien na mojej pleti. Pokožka je viditeľne hydratovanejšia a jemnejšia na dotyk. Keďže mám citlivú pleť, často ma trápi začervenanie a drobné vyrážky. Tento krém mi však pomohol zmierniť tieto problémy a pokožka je teraz pokojnejšia a menej podráždená.

Jednou z vecí, ktorá ma na tomto kréme zaujala, je jeho zloženie. Obsahuje esenciálny olej z levandule, ktorý má nielen krásnu vôňu, ale aj upokojujúce a protizápalové účinky. Karanja olej a jojobový olej prispievajú k hydratácii a regenerácii pleti, čo som po niekoľkých dňoch používania naozaj pocítila. Okrem toho, morská soľ z Chorvátska dodáva krému unikátne minerály, ktoré podporujú zdravie pokožky.

Lavender Sensitive Cream MALINNAᵒ splnil moje očakávania. Jeho pravidelné používanie mi pomohlo dosiahnuť hydratovanú, jemnú a menej podráždenú pleť. Už teraz vidím pozitívne výsledky, ktoré ma motivujú pokračovať v jeho používaní.

Ak hľadáte krém, ktorý je vhodný pre citlivú, problematickú či mladistvú pleť a zároveň obsahuje prírodné a bio ingrediencie, tento krém by mohol byť tou správnou voľbou.
  • Elegantné a hygienické airless balenie s pumpičkou
  • Jemná a upokojujúca vôňa levandule
  • Rýchla vstrebateľnosť bez mastného pocitu
  • Vhodný pre citlivú, problematickú a mladistvú pleť
  • Hydratačné a regeneračné účinky
  • Prírodné a organické ingrediencie
  • Obsah esenciálnych olejov a morskej soli pre podporu zdravia pokožky
  • Upokojujúce a protizápalové vlastnosti
  • Možnosť doplnenia balenia za zvýhodnenú cenu