GERBER Organic chewing wheels chrumkavé kolieska s banánom, 28 g

3 skúsenosti

GERBER Organic chrumkavé kolieska s banánom predstavujú lahodnú desiatu pre deti od 10. mesiaca. Chrumky majú nielen skvelú chuť, ale pomáhajú aj pri prerezávaní zúbkov a podporujú samostatnosť detí pri jedle. Okrem toho pri výrobe nepridali cukor¹ ani soľ, prirodzene sladkastú chuť dodávajú zrelé banány, ktoré, rovnako ako obilniny, pochádzajú z ekologických fariem. Krehké chrumky poslúžia ako desiata nielen doma, ale aj na cestách.

Rastú vášmu dieťatku zúbky? GERBER chewing wheels sú ideálnym pomocníkom v tomto období. Chrumkavé kolieska sú špeciálne navrhnutou desiatou, ktorá podporuje prerezávanie prvých zúbkov. Za ich vznikom stojí skupina odborníkov v oblasti detskej výživy, takže si môžete byť istí, že svojmu dieťaťu doprajete skutočne to najlepšie.

• Lahodný pomocník pri raste prvých zúbkov.
  • Ideálny tvar pre malé ručičky.
  • Podpora samostatnosti pri jedle.
  • Starostlivo vybrané obilniny z ekologických fariem.
  • BEZ pridanej soli.
  • BEZ pridaného cukru¹.
  • Praktická desiata na doma aj na cesty.

Chrumkavé kolieska sú špeciálne vytvorené tak, aby ich dieťa mohlo ľahko uchopiť a držať v malých rúčkach. Svojím hravým tvarom a štruktúrou sú prispôsobené jeho potrebám pre radosť zo samostatnosti pri jedle. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vedú k rozvoju detskej motoriky.

GERBER chewing wheels sú pre vaše bábätko vhodné, ak:

• dokáže liezť bez toho, aby sa bruškom dotýkalo zeme,
  • začne používať prstíky na kŕmenie,
  • začne používať čeľuste na rozomieľanie potravy.

Veľmi populárnou je v poslednom čase metóda BLW tzv. Baby Led Weaning. Názov metódy napovedá, že ide o metódu vedenú samotnými deťmi. Deti si pomocou metódy osvojujú nové zručnosti a učia sa samostatnosti, tiež motorickým zručnostiam, ako sú držanie jedla v rúčkach, žuvanie a prehĺtanie. Malý jedák sám rozhoduje, čo bude jesť a akým spôsobom. Všíma si chuťové vlastnosti a postupne si vyberá svoje obľúbené pokrmy. Chrumkavé kolieska GERBER chewing wheels, pre svoje špecifické vlastnosti špeciálne prispôsobené dieťatku, budú práve vhodným pomocníkom, ak sa rozhodnete metódu BLW vyskúšať.

Udržateľnosť:

Značka Gerber chce chrániť planétu. Ich obilniny pochádzajú z ekologických fariem, ktoré rešpektujú prirodzený kolobeh prírody. Okrem toho dbajú na to, aby každé zrnko spĺňalo prísne normy kvality, ktoré vaše dieťatko potrebuje.

V GERBER Organic:

• Chránia prírodu a rešpektujú prirodzený kolobeh v nej.
  • Spolupracujú s farmármi už niekoľkých generácií.
  • Nepoužívajú chemické hnojivá a pesticídy.
  • Plodiny zberajú ručne.

Zloženie:

múky 87,8 % (PŠENIČNÁ múka2 46,3 %, kukuričná múka2 41,5 %), slnečnicový olej2, banánové pyré v prášku2 4,5 %, regulátor kyslosti (uhličitan vápenatý), antioxidant (alfa-tokoferol), tiamínmononitrát (thiamin). Môže obsahovať ARAŠIDY a ORECHY.
2z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie:

Podávajte sediacemu dieťaťu pod vaším stálym dohľadom. Sušienky sú vhodné pre dieťa zvyknuté na žuvanie pevnej stravy.

Skladovanie:

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Obal so zvyšnými sušienkami znovu starostlivo uzatvorte. Otvorený výrobok chráňte pred vlhkosťou. V prípade poškodenia obalu výrobok nekonzumujte.

¹Obsahuje prírodné cukry.

#test_gerber3

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Organic chewing wheels chrumkavými kolieskami s banánom 28 g

Máš skúsenosť s GERBER Organic chewing wheels chrumkavými kolieskami s banánom 28 g?
lili30041991  Včera o 18:58

čaká na kontrolu

Chrumkavé kolieska

Radi by sme ich vyskúšali keďže nám začínajú ísť zúbky
  • Snáď nám to bude chutiť
  • Ešte sme ich neskúsili takže posúdiť to ešte nevieme
mayasarlot  12. okt 2024

Chrumkavé kolieska banán

Za nas top produkt
lindex123  10. okt 2024

Určite odporúčam,sú skvelé.

Vynikajúce do rúčky
  • Výborná chuť aj pre mňa