France Lait Pšeničná mliečna kaša medová 250g

France Lait Pšeničná mliečna kaša medová je výživový prípravok na báze obilia pre dojčatá a malé deti od 6 mesiacov. Obsahuje 13 vitamínov a 11 minerálov.

Obilninové mliečne kaše FRANCE LAIT vyvinuli odborníci na výživu pre dojčatá, ktoré začínajú prijímať pestrú stravu. Základom dojčenskej výživy je naďalej materské mlieko alebo dojčenská výživa – ak matka nemôže z rôznych dôvodov dojčiť. FRANCE LAIT mliečne kaše sú ľahko stráviteľné a obohatené o živiny pre zdravý rast a vývoj dieťaťa:

• proteíny,
  • komplex sacharidov,
  • vitamíny a minerály.

France Lait Pšeničná mliečna kaša medová 250g

Od 6 mesiacov veku dieťaťa možno doplniť jeho stravu primeraným množstvom zeleniny, rýb a mäsa. Obsahuje lepok. Vynikajúco chutí. Pridáva sa iba voda.

Kde kúpim France Lait Pšeničnú mliečnu kašu medovú 250g?

#test_france_lait

Hodnotenia a skúsenosti s France Lait Pšeničnou mliečnou kašou medovou 250g

Máš skúsenosť s France Lait Pšeničnou mliečnou kašou medovou 250g?
kantruska  21. júl 2024 Overená recenzia

Skvelá

Kaša nášmu maškrtníkovi veľmi chutí. Určite to robí tá medová chuť. Ľahko sa rozpustila a nehrudkuje sa. Môžem vytknúť, že obsahuje pridaný cukor. A čo by mne veľmi vyhovovalo, aby sáčok mal navrchu zips. Inak kašu určite odporúčame 😉.
  • Nehrudkuje sa a ľahko sa rozpustila
  • Krásna jemná vôňa
  • Medová chuť
  • Obsah cukru
  • Nie je dostupná v bežných obchodoch
  • Keby bolo uzatváranie sáčku so zipsom
pemihi  21. júl 2024 Overená recenzia

Testovanie pšeničnej kaše

Vyskúšali sme túto chutnú pšeničnú kašu. Dcérke veľmi chutila najmä kvôli pridanému medu. Jedlo sa z novej lyžičky a misky, z ktorých je nadšená.
Netvorili sa hrudky a chuť je skvelá. Čo by som vytkla je pridaný cukor, ktorý by tam nemusel byť.
  • Netvoria sa hrudky
  • Med
  • Pridaný cukor
  • Nedostupné v bežných reťazcoch
veverka84  21. júl 2024 Overená recenzia

Testovanie kaše France Lait medová mliečna kaša

Kaša mala príjemnú vôňu a hlavne sa pri príprave nehrudkovala, čo je u mňa veľké plus. Má jemnú konzistenciu, príjemnú sladkastú vôňu a malej veľmi chutila. Chutila o to viac, že bola pripravená do novej misky a jedlo sa novou lyžičkou.
  • Nehrudkuje sa
  • Nedostupná v bežných obch. reťazcoch
  • Vyšší obsah cukru
0xenia0  21. júl 2024 Overená recenzia

France Lait medová kašička

Mali sme možnosť vyskúšať France Lait kašičku s medom. Mojej dcérke kaša veľmi chutila.
Kaša má príjemnú vôňu a lahodnú chuť (áno, aj ja som ju vyskúšala! 😁). Med jej dodáva prirodzenú sladkosť, pre niektorých môže byť však príliš sladká kvôli pridanému cukru navyše.
Ľahko sa pripravuje, má krémovú konzistenciu a nehrudkuje sa, čo je ideálne pre malé deti.
Oceňujem aj zloženie, obohatené o vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pre rozvoj deti.
Kašičku dávame ráno aj večer, dobre po nej spinká 😴. Za nás je super, môžem len odporučiť 🥰.
  • Príjemná chuť aj vôňa
  • Skvelá konzistencia
  • Vitamíny a minerály
  • Pridaný med
  • Obsah cukru!
sisinkazet  21. júl 2024 Overená recenzia

Chutná kaša vhodná pre staršie deti

Medová kaša od France Lait je chutná a má príjemnú medovú chuť. Dcérke chutila a rýchlo ju zjedla. Nie som si však istá, či je med vhodný pre deti do 1 roka a tiež ma nemilo prekvapil obsah cukru, ktorý podľa mňa v kaši, ktorá je už osladená medom, nie je vôbec potrebný. Pri ďalšom jedení som kašu miešala s neosladenými od inej značky, pretože nechcem dcéru učiť na umelo sladké chute vďaka pridanému cukru. Potom bola sladká akurát. Kaša je určite vhodná pre deti od 1,5 roka. Mladšiemu by som túto kašu, v ktorej je med ako možný alergén a cukor, nedávala. Kašu som ochutnala aj ja a musím povedať, že je veľmi chutná ako nejaký mliečny dezert.
  • chutná
  • spokojné bruško
  • pochutí si aj dospelý, keď dieťa nedoje
  • obsahuje med
  • obsahuje cukor
patycka  19. júl 2024 Overená recenzia

Kaša France lait medová

Kaša sa pripravuje ľahko a rýchlo. Je sýta, vhodná na raňajky alebo večeru. Keď ju moja malá večer spapala, tak prespala celú noc, hurá 🤭🙂. Mojej malej chutí.
  • Obsahuje veľa cukru
22581993  18. júl 2024 Overená recenzia

Medová kaša

Medzi obľúbené raňajky a večeru patrí jednoznačne kaša. Vyskúšali sme aj túto značku a chuť. Skúsila som ju aj ja a musím povedať, že je dobrá. Jej chuť je sladká, konzistencia je jemná. Má dobrú chuť po mede, ale je v nej veľa cukru a musela som ju riediť. Nie je moc vhodná pre malé bábätká, skôr by som povedala, že pre staršie. Urcite od tejto značky budeme kupovať kaše, ale iné chute.
  • Jemná
  • Chuťovo dobrá
  • Veľa cukru
andrea2808  18. júl 2024 Overená recenzia

Mliečna kaša medová

Kaša je výborná, veľmi príjemne vonia a aj chutí. Ochutnala som samozrejme aj ja a je naozaj výborná. Je dosť sladká, takže vhodná skôr na raňajky alebo olovrant, prípadne na skorú večeru. Za mňa stačí dať menej lyžičiek, ako je v návode. Ale malému veľmi chutí a vždy zje všetko, čo zarobím.
  • - výborná chuť
  • - príjemná vôňa
  • - ľahká príprava
  • - jemná konzistencia
gabca1990  16. júl 2024 Overená recenzia

Medová kaša France lait

Kaša má pre mňa príjemnú chuť, avšak pre môjho 7m syna sa mi zdá sladká. Je tam pridaný cukor. Konzistencia bola tiež hustejšia, ale dá sa to ľahko napraviť a zarábať ju podľa seba ako vám vyhovuje. Nie som moc istá, či je vhodná pre tak malé deti, keď je tam med a zbytočne podľa mňa pridaný maltodextrin. Dávala by som ju radsej starším deťom od 1r aspoň.
  • Cukor
  • Niektoré zložky
  • Dostupnosť
patricia91  16. júl 2024 Overená recenzia

Medová pšeničná mliečna kaša

Medová pšeničná mliečna kaša je skvelá voľba na raňajky, olovrant alebo večeru. Kašu pripravíte naozaj rýchlo. Má jemnú konzistenciu, krásnu vôňu a skvelú chuť.
  • konzistencia
  • chuť
  • vôňa
zdenush88  16. júl 2024 Overená recenzia

Mliečna kaša medová 🙂

Kaša sa dobre zarába, má príjemnú vôňu, ale chuť je príliš sladká. Malej zo začiatku zachutila, ale nezjedla celú dávku, lebo to bolo fakt sýte. Nabudúce ju skúsim rozriediť s niečím neochuteným. Vytýkam možno len to, že kaša bola medová a med je sám o sebe sladký. Neviem teda načo tam bol pridaný ešte aj cukor.
  • Dobre sa zarába
  • Vôňa a konzistencia
  • Príliš sladká
  • Môžte zohnať len v lekárňach
veronikavero  15. júl 2024 Overená recenzia

Medová kaša

Za mňa rýchla príprava, konzistencia je skôr pudingová. Vôňa aj chuť sú fajn, nechutí umelo. Ale na dojčenskú kašu mi prišla dosť sladká. Naša malá ju zo začiatku zjedla a potom ju už moc nechcela, ale starší bratia sa potešili a s chuťou dojedli. Svojich milovníkov si isto nájde, my už po nej ale asi nesiahneme. Možno neskôr, teraz uprednostňujem menej sladké kaše pre našu 9m slečnu.
  • Príprava
  • Príliš sladká
  • Občas hrudkovala
maalina  15. júl 2024 Overená recenzia

Medová kaša s neodolateľnou vôňou

Táto kaša ma neskutočne dostala práve svojou vôňou. Neskutočne krásna, medová, sladká vôňa. Navyše je obohatená o 13 vitamínov a 11 minerálov, čo je naozaj pekné zloženie. Obsahuje zároveň aj lepok, preto je vhodné používať túto kašu až od 6 mesiacov. Príprava kaše je jednoduchá, stačí len pridať vodu, nakoľko obsahuje mlieko. Musím povedať, že som kašu sama ochutnala a je naozaj výborná. Tak isto chutila aj môjmu malému, ktorý mal v čase testovania 10 mesiacov. Táto kaša sa naozaj hodí od pol roka, pretože po vymiešaní neobsahuje žiadne hrudky, ani žiadne hrubšie častice.
  • 13 vitamínov a 11 minerálov
barbora237  15. júl 2024 Overená recenzia

Príjemná medová kaša

Túto kašu sme mali možnosť otestovať po kaši z konkurenčného trhu, preto som pri skúšaní viac menej porovnávala jednotlivé atribúty. France Lait Pšeničná kaša už po otvorení veľmi príjemné voňala a samotná chuť nezaostávala za prvotným dojmom. Naša rodina má veľmi rada akékoľvek kaše, ktoré si zvykneme dochucovať ovocím alebo orieškami, ale táto kaša bola už sama o sebe veľmi sýta a ochutená. Celkovo hodnotím tento produkt pozitívne, vyzdvihujem rýchlu prípravu, ktorú sme ocenili na dovolenke.
  • Ľahká konzistencia
  • Nehrudová konzistencia
  • Rýchla spotreba
  • Menej sladidiel
petko81  15. júl 2024 Overená recenzia

France Lait Pšeničná mliečna kaša medová 250g

Kaša bola výborná. Malej velmi chutila. Dobre sa rozmieša.
Už sme aj dokúpili. Bruško nebolelo, spapala celú misku.
Cena je dobrá.
Malá je s kašou spokojná.
  • Žiadne hrudky
saskia1997  15. júl 2024 Overená recenzia

Medová kašička

Kašička malej veľmi, ale fakt že veľmi chutila 😍. Konzistencia bola úžasná a ochutnal teda aj manžel a povedal, že si ju bude kupovať, pretože chutí ako krém na dukatové buchtičky. 😂 Takže už ju máme nakúpenú doma v zásobe 😊.
alexaa3  13. júl 2024 Overená recenzia

Testovanie kaše France Lait

Kašička France Lait chutila nielen mojej malej, ale aj starším detičkám.
Kaša je hustá, má príjemnú vôňu. Medová príchuť nie je výrazná, je jemná a sladká. Ľahko sa pripravuje, nerobia sa hrčky. Dcérka si pýtala kašu hneď aj nasledujúce dni ráno a večer. Kašička zasýti malé bruško a je dobre stráviteľná, nemali sme žiadny problém počas testovania. 🙂
  • Dobre stráviteľná
tiumen  10. júl 2024 Overená recenzia

Medová kaša France Lait

S kašami France Lait som ešte nemala skúsenosť a naozaj milo prekvapila. Bála som sa takej umelej medovej arómy, ale kaša pekne voňala a sladko chutila. Skôr mi prišla ako keksíková ako medová. Krpatému chutila a ani raz sa nestalo, že by ju nezjedol celú 🫢. Určite vyskúšame aj iné príchute. Stojí za vyskúšanie.
  • Obsahuje vitamíny a minerály
  • Vyššia cena

Výborná medová kaša

Kaše stačí dať oveľa menej ako klasickej, pretože je dosť hustá. Má príjemnú vôňu a lahodnu chuť( aj ja som si dala popri kŕmení) 😁. Odporúčam 👌🏼👌🏼
  • Hustota
  • Stráviteľnosť
adakoci3  5. júl 2024 Overená recenzia

France lait kaša medová

Dcérke moc nechutila, ale dala sa.
romi1106  2. júl 2024 Overená recenzia

Mliečna kaša

Ako každá matka, aj ja skúšam rôzne produkty, ktoré by dcérke chutili. Žiaľ táto kašička u nás úspech nemala. Nevzdávame to a budeme skúšať ďalej. Napriek tomu, že dcérke nechutila, ja hodnotím kašu na výbornú.
  • Jednoduchá príprava
  • Veľkosť balenia
  • Dostupnosť na internete
zwi272  30. jún 2024 Overená recenzia

Chuť a konzistencia kaše

Vyskúšala som detskú kašu France Lait Pšeničná mliečna kaša s medovou príchuťou. Kaša je veľmi dobrá, ale ak ju porovnám s inými kašami, tak je až príliš sladká a jej konzistenzia pripomína skôr puding ako kašu. Určite by som ju nedoporučovala ako prvú príkrmovú kašu bábätka, ale až vo vyššom veku, aby si bábätko nezvyklo hneď od začiatku na sladkú chuť. Túto kašu by som zaradila do jedálnička kľudne až okolo 1. roku a dávala ju dieťaťu na raňajky alebo doobeda. Taktiež by som prijala, keby bol na obale uvedený vek (mesiac) dieťaťa, odkedy sa kaša odporúča podávať. Tento údaj mi chýba.
  • Výrazná sladkosť

Skvelá medová chuť

Táto kaša je úžasne jednoduchá na prípravu – stačí pridať vodu, čo mi ušetrí veľa času, keďže mám doma malého, ktorý ma neustále zamestnáva. Ráno, keď máme často naponáhlo, je táto kaša perfektnou voľbou.
Je super, že je ľahko stráviteľná, môj malý nemal žiadne problémy s bruškom.
Obsahuje 13 vitamínov a 11 minerálov, čo ma naozaj potešilo, pretože chcem, aby moje dieťa dostávalo všetky potrebné živiny. Navyše je tam aj proteín a sacharidy, takže viem, že
má dostatok energie na svoje každodenné šibalstvá.

Čo sa týka chuti, medová príchuť je jemná, príjemne sladká a môjmu malému veľmi chutí.
Každé ráno sa teší na svoju porciu kaše. Kaša obsahuje lepok, takže ak máte doma celiatika, treba na to myslieť, ale my s tým našťastie problém nemáme a po zavedení lepku je
výborným zdrojom potrebných živín a energie pre celý deň.
Existuje inak aj ryžový variant tejto medovej kaše, s rovnakým množstvo vitamínov a minerálov, ktorý je vhodný aj pre deti, ktoré lepok netolerujú.
Celkovo som veľmi spokojná s touto kašou a určite ju odporúčam aj iným mamám. Je to skvelý doplnok k pevnej strave môjho dieťaťa, ktorú postupne zavádzame. Poskytne mu všetko, čo potrebuje na zdravý rast a vývoj. Navyše, vďaka jednoduchej príprave a výbornej chuti, je to aj pre mňa veľká úľava v každodennom kolotoči.
  • Jednoduchá príprava – stačí pridať vodu.
  • Výborná chuť – jemná sladká medová príchuť.
  • Výživná – obsahuje 13 vitamínov a 11 minerálov.
  • Ľahká stráviteľnosť – vhodná pre citlivé brušká.
  • Podpora rastu – poskytuje potrebné živiny pre zdravý vývoj.
  • Energia – dodáva dostatok energie na celý deň.
paty277  24. jún 2024 Overená recenzia

Veľmi chutná mliečna kaša

Kašu tejto značky sme doma ešte nemali, čiže pre nás novinka. No výborná novinka, ku ktorej sa určite budeme opätovne vracať.
Je jemná, nerobia sa v nej hrudky ako u kaše od konkurencie, je sladká a hlavne u nás prvá kaša, kde došlo až na dno misky👍.
  • Jemná
  • Ľahko rozmiešateľná
  • Sladká
kristina1001  24. jún 2024 Overená recenzia

Úžasné testovanie

Dnes sme kašu testovali prvý krát a musím uznať, že medová chuť kaše je naozaj úžasná.
Malý sa pomaly ani nemal kedy nadýchnuť, tak strašne rýchlo ju chcel spapať.
  • Super chuť
  • Hladká konzistencia