Cleansing Foam MALINNAᵒ

1 skúsenosť

Cleansing Foam MALINNAᵒ (ORP -140mV) je čistiaca pena s obsahom organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli pre rôzne typy pleti.

Cleansing Foam MALINNAᵒ

Čistiaca pena praktický produkt s multifunkčným využitím. Základom antioxidačnej čistiacej peny sú oleje známe širokým spektrom pozitívnych účinkov. Kľúčové zložky sú v Európe menej známe oleje, využívané v ayurvedickej medicíne: Nimbový olej (azadirachta indica seed oil) a karanja olej (pongamia glabra seed oil). Sú bohaté na mastné kyseliny, limonoidy, vitamín E, triglyceridy, vápnik a antioxidanty.

Prázdnu fľaštičku nevyhadzujte. Je vyrobená zo 100% recyklovaného plastu a náplň si môžete opätovne vytvoriť sami zriedením niektorého z odporúčaných produktov MALINNAᵒ a destilovanej vody.

Oleje sa využívajú v kozmetike na:

• stimuláciu tvorby kolagénu,
  • hydratáciu pokožky a redukciu vrások.
Kde kúpim Cleansing Foam MALINNAᵒ?

Pozn.: Vzhľadom na legislatívnu charakteristiku produktu Cleansing Foam ako kozmetického produktu, nie liečiva, nie sme oprávnení na našich webových stránkach uvádzať tvrdenia týkajúce sa hojenia, liečenia, vplyvu na bolesti, či inej zmeny fyziologickej zmeny stavu a pod. jednotlivých zložiek ako aj ich pôsobenia vo výslednom produkte.

Hodnotenia a skúsenosti s Cleansing Foam MALINNAᵒ

Máš skúsenosť s Cleansing Foam MALINNAᵒ?

Multifunkčná čistiaca pena

Cleansing Foam od značky MALINNAᵒ, čistiaca pena s obsahom organických olejov, esenciálnych olejov a morskej soli, je produkt, ktorý som nedávno zaradila do svojej každodennej starostlivosti o pleť.

Čistiaca pena ma hneď zaujala svojím zložením. Obsahuje menej známe oleje, ktoré sú však v ajurvédskej medicíne veľmi cenené. Konkrétne ide o nimbový olej a karanja olej. Tieto oleje sú bohaté na mastné kyseliny, vitamín E, antioxidanty a ďalšie prospešné látky.

Čistiaca pena je veľmi praktická na používanie. Vytvára jemnú, nadýchanú penu, ktorá sa ľahko nanáša a je šetrná k pokožke. Po každom použití mám pocit, že moja pleť je dôkladne vyčistená a hydratovaná, bez pocitu suchosti či napnutia. Navyše, jej antioxidačné vlastnosti prispievajú k stimulácii tvorby kolagénu, čo je skvelé pre udržanie zdravej a mladistvej pleti.

Jedným z najväčších plusov tejto peny je možnosť opätovného použitia fľaštičky. Je vyrobená zo 100% recyklovaného plastu a po spotrebovaní produktu si môžete jednoducho vytvoriť novú náplň zriedením niektorého z odporúčaných produktov MALINNAᵒ s destilovanou vodou. Tento ekologický prístup veľmi oceňujem.

Cleansing Foam MALINNAᵒ je skvelou voľbou pre každodennú starostlivosť o pleť. Je vhodná pre rôzne typy pleti a poskytuje jemnú, ale účinnú čistiacu starostlivosť s mnohými benefitmi.
  • Multifunkčné využitie
  • Obsah organických a esenciálnych olejov
  • Bohaté na antioxidanty, vitamín E a mastné kyseliny
  • Stimuluje tvorbu kolagénu
  • Hydratuje pokožku a redukuje vrásky
  • Ekologické balenie z recyklovaného plastu
  • Možnosť opätovného vytvorenia náplne
  • Šetrná a jemná k pokožke