Camilia - voľnopredajný homeopatický liek

Voľnopredajný homeopatický liek Camilia spoľahlivo pôsobí na bolesť nielen lokálne, ale aj na sprievodné príznaky prerezávania zúbkov bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Odborníčka o prerezávaní zubov u detí

Navyše tento liek netreba aplikovať priamo na boľavé ďasno a ešte viac ho dráždiť. Je v revolučnej liekovej forme jednorazovej plastovej ampulky. Stačí, ak dieťa jednoducho prehltne jej obsah. Balenie je hygienické a sterilné, môžete ho mať stále po ruke a prerezávanie zúbkov vás tak neprekvapí ani na prechádzke, či pri cestovaní.

Camilia - voľnopredajný homeopatický liek

Camilia® obsahuje 3 homeopatické účinné látky (Chamomilla vulgaris 9 CH, Phytolacca decandra 5 CH, Rheum 5 CH), ktoré zmierňujú príznaky súvisiace s prerezávaním zubov: bolesť a opuch ďasien, mrzutosť, nepokojný spánok, červené líca, nadmerné slinenie, chuť všetko obhrýzať.

Prvé zúbky vôbec nemusia tak bolieť!

r25JqjpHraw

Camilia je voľnopredajný homeopatický liek dostupný bez lekárskeho predpisu. Pred užitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa, alebo sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Ak sa príznaky zhoršia alebo pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, je potrebné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Kde kúpim Camilia - voľnopredajný homeopatický liek?

Ako obstála Camilia pri prerezávaní zúbkov u detičiek mamičiek z Modrého koníka?

Hodnotenia a skúsenosti s Camiliou - voľnopredajným homeopatickým liekom

Máš skúsenosť s Camiliou - voľnopredajným homeopatickým liekom?
babajaga1998  28. mar 2023

Camilia

Ja mám skoro 5 mesačného synčeka a idú mu zúbky a camilia je za mňa top, je to to najlepšie čo môže byť nič iné nám nezaberá a odporúčame je všetkým 10 aj na rukách aj nohách 😂❤️
katkapetko  10. mar 2023

Prekvapivo účinný

Nie som fanúšik homeopatík, avšak, keď je doma naozaj kríza, človek už berie čokoľvek. Tak som aj ja siahla po Camilii. Keď sa synovi tlačili zúbky, to bol hukot, ale, na moje prekvapenie, po použití Camilie sa dal do normálu. Skúsila som ju aj na sebe, keď sa mi tlačili zuby múdrosti a moje prekvapenie bolo naozaj veľké, keď nepríjemné pocity po podaní zmizli. Tak ako každému nezaberie IBU ci Para na bolesť hlavy, ani na tento tip produktu nemusíme byť všetci rovnako citliví, ja ale za seba dávam 5*.
  • Super aplikácia
  • Zaberá aj dospelým
clevertina  9. mar 2023

U nás žiaden účinok, za mňa čisté placebo

Musím vopred povedať,že som skeptická voči homeopatikám a toto sme skúsili len na silné odporúčanie lekárničky a referencie. U nás ale totálne žiaden efekt. To už tie olejčeky aspoň trošičku dezinfikovali a pri aplikácii sme premasírovali ďasná. Ale toto boli čisto vyhodené peniaze.
miriammiroslava  9. mar 2023

Pomohol na boľavé ďasná

Pomohol nám na upokojenie bábätka. Po aplikácii menej plaču.
Sme veľmi spokojní, lebo aj najmenšia pomoc je prínosná pri preplakaných nociach.
  • Učinok dobrý
  • Menej plaču bábätka po aplikácii
  • Možno trošku vyššia cena
evica17  8. mar 2023

Skúsenosť s camilia

Raz som to vyskúšala pri synovi, ale žiadny špeciálny efekt to nemalo. až potom som zistila,že to nie je liek ale len homeopatikum,cize škoda vyhodených peňazí.
  • Jednoducha aplikácia
  • Nema to želaný efekt
123leka  7. mar 2023

Je to placebo

Podla mojich skusenosti priebeh rastu zubkov je rovnaky ci “s” alebo “bez”.
  • placebo
3 ľudia považujú za užitočné
val9  5. mar 2023

Ach tie prvé zúbky🙈🦷

S Camiliou som sa stretla už pri staršom synovi a teda bola som vtedy na vážkach, či naozaj zabrala alebo som si to len nahovárala. S radosťou môžem potvrdiť, že u mladšieho syna boli účinky presne rovnaké. Bol menej plačlivý, nočný spánok pokojný a za mňa je najväčšie plus ŽIADNY ŠTRAJK PRI JEDENÍ.

Ja môžem Camiliu len a len odporúčať. Malému zabrala 100 krát lepšie ako géliky na ďasná, ktoré majú príšerné dávkovanie.
Drobec len zbadal ampulku a ihneď otváral pusinku, čiže evidentne je aj chuť dobrá :)

Ku Camilii sa určite čoskoro vrátime, keďže sa tlačia ďalšie 🦷🦷
  • Príjemná chuť
  • Ľahké dávkovanie
  • Balenie vhodné aj na cesty
adinaty  4. mar 2023

Náš veľký pomocník

Camilia - liek, ktorý v lekárničke pre malú Natálku nemôže chýbať. Máme 14 mesiacov a prvý zúbok sme ani nevedeli, že vyšiel, no ďalšie začali byť horšie. Keď už ozaj nezaberali gély, ani mastičky, kúpili sme Camiliu. Je síce drahšia, ale keď malej zabrala do 5 minút, bola som prekvapená. Odvtedy už nečakám a dávame hneď po fľaštičke. Malá už presne vie čo dávame, teší sa na "mňam mňam" a za chvíľu je opäť naše malé hravé bábo.
  • Rýchlo zaberá
  • Šikovné aplikovanie
  • Cestovná varianta (vezmem ju doslova aj do vrecka)
3 ľudia považujú za užitočné
littlesecretbi  1. mar 2023

Ako sa z malého krikľúňa stal smejko 👶🏼

Keď prišlo obdobie plné sĺz,
keď susedia si museli zapchať uši,
keď už mamka zúfala,
nevedela, čo spraviť aby bol pokoj na duši.

Vrhli sme sa do zisťovania:
"Čo s tým? Ako na to?"
Jarko malý hneď vedel, že Camilia je zlato.

Vrhol sa do prvej ampulky,
vložil mi to do rúk, očami:
"mamka otvor to"
a šup do papuľky.

Išlo to celkom ľahko,
Jarko vedel, že netreba ísť na to krehko,
neraz to potom celé dokúsal,
po pár kusoch každý jasal.
Mamka, tato aj sestrička,
najmä vydýchla si už nášho smejka dušička.

Výlety sme si užiť vedeli,
v nosiči sme byť nemuseli,
so sestričkou kamaráti sa stali,
a už sme sa len usmievali.
  • Pre dieťa podanie nie je také násilné (ako napr. mastičky a géliky, kedy si niektoré deti nedajú chytiť boľavé ďasienka) , keďže s ampulkou sa vie pohrať a pokúsať, môže sa s ňou skamarátiť.
  • Zmestí sa to napríklad do peňaženky, keď potrebujete ísť niekam preč z domu, takže nezaberá veľa miesta a dá sa to podať kdekoľvek. Či na výlete, v obchode alebo len na prechádzke.
  • Myslím, že veľké plus patrí tomu, že je to na prírodnej báze.
  • Ďalšia prednosť je, že to naozaj POMÁHA, aspoň v našom prípade určite pomohlo.
  • A posledná prednosť by bola tá, že nepôsobí len na utlmenie bolesti, ale aj na vedľajšie účinky spojené s prerezávaním (teplota, hnačky a pod.).
  • Za nedostatok by som možno považovala cenu, ale zase ak pozrieme na to koľko peniažkov sme dali za géliky, mastičky a olejčeky, bez toho aby nám pomohli, sa to asi anuluje.
zuzrakus  28. feb 2023

Testovanie Camilie pri prvých zúbkoch

O Camilii som uvažovala už pri prvom synovi, ale odrádzala ma cena. To isté som riešila aj teraz pri dcére. Avšak tá trpela bolesťou a nervozitou z prichádzajúcich prvých zúbkov omnoho intenzívnejšie než on. Skúšali sme rôzne gély, ktoré majú pomôcť uľaviť, ale nepomáhali. O Camilii som počula skôr len pozitívne ohlasy. Pomohla nám v období tesne pred prerezaním, ale keď už išli zúbky von, nezaberal ani tento zázrak. 2-3 dni/noci boli ozaj odplakané.
Som rozhodnutá vyskúšať túto formu pomoci aj pri ďalších zúbkoch.
  • Jednoduchá aplikácia
  • Bez chémie
  • V ozaj bolestivých momentoch nezabrala
romi1106  28. feb 2023

Naše trápenie skončilo

Ahojte maminky :) som mamička 6 mesačnej dcérky. Zúbky u nás začali celkom skoro, keďže máme 4 a ďalšie dva sa tlačia. Spodné zúbky znamenali preplakané noci, ale keď začali vrchné, bol to boj 🙈. Okrem preplakaných nocí prišli aj mrzuté dni, nepokoj a únava. Okrem dcéry som začala byť nervózna aj ja. Ako dobre vieme, keď nie je mama v pohode, ani bábo nebude. Vyskúšala som pár gélikov na zuby, ktoré kamarátkam pomohli, no nezabrali a povedala som si Dosť! Aj tak sú to zbytočne vyhodené peniaze a dávam jej niečo, čo ani nefunguje. Naozaj prichádzala frustrácia z mojej strany a únava každým dňom väčšia. A to ani nechcem vedieť, ako ju zúbky bolia, inak by sa tak nesprávala. Nakoniec som ešte vyskúšala Camiliu. Aj keď som bola skeptická, nakoniec som rada, že som ju vyskúšala. Aj keď noci máme občas všelijaké, cez deň je to opäť moje spokojné dievčatko. ❤️🥰 Odporúčam všetkými 10 👏. Camilia sa aplikuje do pusinky a nie na zúbky a ďasná. Dcéra to pekne prehltla, vždy keď videla že to ideme dať otvárala pusinku.
  • Aplikácia do pusinky, nie na ďasná
  • Rýchle jednoduché otvárania
  • Malá dávka, dieťa nemá problém prehltnúť
  • Malej to aj chutilo 🤣
lenkya  29. jan 2023

Camilia

Keďže mám 1,5 ročného syna zúbky nám idú vo veľkom a camilia je súčasťou každého dňa .veľmi dobrý liek ktorý malého ukľudní a prestanú ho bolet zúbky .určite odporúčam všetkým mamičkám ktorým deťom sa prerezavaju zúbky .nám pomáha velmi a určite by som nemenila za nič iné..kupujeme vo veľkom.
dolcatko1982  28. jan 2023

Camilia

Camilia sme pouzivali pri prerezavani zubkov a musim povedat ,ze nam velmi pomohla a som vdacna ze take nieco existuje .🥰 Urcite odporucam mamickam vyskusat . 😊
sonacs  28. jan 2023

Spokojnost

Velmi dobra pomoc pri zubkoch. Pri starsej dcerke nam Camilia velmi pomohla a teraz ju zaciname pouzivat aj pri mensej skoro 7mesacnej nakolko sa nam zacina prerezávat prvý zúbok a je mrzuta a v noci nevie kvoli tomu spat. Tak pevne verim ze to bude ucinkovaj aj pri nej.
  • Prirodny produkt
  • Ulavy od bolesti pri zubkoch
  • Zmizne mrzutost
lias3915  27. jan 2023

Absolútna spokojnosť

Mali sme veľmi bolestivé posúvanie zúbkov, s camiliou sme zvládli všetko o dosť lepšie. Potom pri prerezavani zúbkov sme tiež dávali na noc. Úľava prišla skoro ihneď a spali sme celú noc. Dcéra ju veľmi dobre znáša, aj aplikácia je jednoduchá a bezstarostná 😊. Za mna určite odporúčam :)
  • Rýchla úľava
  • Prírodne zloženie
  • Jednoduchá aplikácia
oroszovie  25. jan 2023

Camilia

Používam pri dcére od 1.zuba a nám pomôže vždy :)
  • Účinné
zuzanita21  25. jan 2023

Účinné

Malému pomáha, hlavne upokojiť sa a zmierniť bolesť.
  • - Upokojuje a zmierňuje bolesť
zuzana19910  25. jan 2023

Camilia

Malému pomohla, ukludnil sa po užití. A aj mu chutila, davala som mu 3x za deň ked bol umrnčany a nervozny.
kirus91  24. jan 2023

Perfektný keď iné nezaberá

Vyskúšali sme rôzne prípravky, hlavne géliky, chladivé hryzátka a teda camilii sa nič nevyrovnalo.
Dcérka prerezávanie telesne dobre znášala, nemala horúčky ani hnačky, jedine nemala chuť do jedla.
Bola nesvoja a mnohokrát plačlivá, mojkať sa chcela, pýtala sa na ruky. Po podaní camílií plač aj zlá nálada ju do 30 minút prešla. Veľmi jej chutil, neustále vyplazovala jazyk aby som jej ešte kvapla aj keď už ampulka bola prázdna. Raz som to ochutnala, čo jej tak moc na tom chutí a dodnes neviem, lebo to chutí ako voda, nič mimoriadne. Vrelo odporúčam Camiliu.
  • neutrálna chuť
  • ľahké podanie
  • šikovno riešené balenie (plastová ampulka)
  • účinok takmer okamžitý
martinatib  24. jan 2023

My sme spokojní používame to práve teraz. O niečo kľudnejší je maličký 😊
janulkaa87  24. jan 2023

Vyskúšať

U starsieho synčeka som nepostrehla že by mu pri zúbkoch akosi pomohla ale kedze aj druhý ich prežíval ťažšie vyskúšala som aj u neho a vždy vidíme že sa po chvíľke ukľudní usmieva. Očividne mu uľavia 🙏🙂
  • Oplatí sa väčšie balenie ktoré je výhodnejšie
  • Nie u každého môže pomôcť
sim_icek  24. jan 2023

Neodporúčam

Täto vodička nám absolútne nepomohla. Mala som pocit, že mu do úst lejem iba čistú vodu. Účinok absolútne žiadny. Predražené to je. Škoda peňazí. Minuly sme celé jedno balenie už keď sme za to vyhodili peniaze ale nič to nerobilo. U nás pomohol akotak iba Mundisal a Kamistad.
  • Predražené
  • Neúčinné
zuzana212722  24. jan 2023

Neodporúčam

Môj syn mal príšerné bolesti zúbkov vytrapili sme s každým jedným celé noci ale veru žiadna camilia nepomohola je to drahé nič.
  • Drahé
  • Neúčinné
ivka51404  23. jan 2023

Camilia

Ja som to dávala môjmu synčekovi a je to super
tammy8  23. jan 2023

Naša skúsenosť

Moja dcérka mala nehorázne trápenie pri prerezávaní zúbkov. Všeličo možné sme poskúšali, kým mi v poradili camiliu ktorej som neskutočne vďačná. Ako náhle som spozorovala že malá začala byť podráždená, začala slintať a všetko hrýzť, dala som jej camiliu a po chvíľke sa ukľudnila. Teraz bude mať 2 rôčky a už aj sama si ju pýta keď ju začne zúbok trápiť. Momentálne jej idú všetky 4 posledné stoličky naraz tak máme v zásobe 😁
  • Ľahké podávanie
  • Každá dávka zvlášť balená čím sa neskracuje doba spotreby po otvorení ako pri sirupe
vero_29  31. aug 2021

Veľká spokojnosť

Nezabudnem, keď doniesol môj manžel tento produkt domov pri prvom synovi, keď sme pocítili na vlastnej koži, čo to je, prerezavanie zúbkov. Najskôr som si hovorila, že čo to je zasa za somarinu, no mýlila som sa. Odvtedy zuby žiaden problém. Camilia má zatiaľ u nás svoje miesto v chladničke a už používame aj pri druhom synovi. Vždy, keď sa ma niekto pýta, ako to, že moji synovia zvládajú zuby tak parádne, odporučím tento produkt. Dávkovanie si vždy nastavím tak, aby mi to vyšlo pred spánkom, aby noc, či denný spánok bol čo najmenej rušivý. Za našu rodinu je toto úplne top produkt. Úprimne nevyskúšas, nevieš. 😉
  • Ľahko sa podáva.
macicky98  16. aug 2021

Camilia a prvý zúbok

Testovanie Camilie nám padlo vhod. Počas testovania synčekovi vykukol prvý zúbok. Camilia mu veľmi pomohla, môžeme odporučiť všetkými 10- 🙏
  • Šikovné balenie
  • Úľava od bolesti
lucylliana  6. júl 2021

Naše prvé zúbky s Camiliou

Camiliu môžem len vrelo odporúčať. Je to homeopatikum, čo znamená, že je vyrobený na prírodnej báze. Andrejkovi vždy pomohla, keď bol nekľudný či nevedel spinkať.
  • Ľahká a rýchla aplikácia
  • Prijemná chuť (bylinky dajú svoje čaro)
  • Malé a spratné balenie
  • Rýchly nástup uvoľnenia od podráždenia
lucia898989  6. júl 2021

Camilia moja skúsenosť

Zúbky. Pri dcére zúbky neboli žiaden problém. Dcéra mala 20 zúbkov a ja vôbec neviem, ako a kedy jej narástli. Pri synovi je to ale niečo úplne iné. 😱 Zúbky ho trápia každý deň. Každá dostupná vec v dome ide do úst. Na začiatku testovania mal môj Marečko dva zúbky. Počas testovania sa mu prerezal 3. zúbok a dokonca sa mu začal prerezávať aj 4. 😊 Na Camiliu sme si tak zvykli, že ju používame každý deň. Synovi aplikácia veľmi vyhovuje, lebo môže hrýzť do obalu a cuckať obsah balenia. Sama neviem na 100 % posúdiť, či Camilia skutočne funguje, alebo si to len namýšľam. Ja som si, ale tak zvykla na Camiliu, že pri najbližšej návšteve lekárne ju určite kúpim.
  • Aplikácia
  • Na žiadne som neprišla
stanullka9  30. jún 2021

Testovanie s Camiliou :)

Camiliu môžem len vrelo odporúčať je to homeopatikum, čo znamená, že je na prírodnej báze vyrobený. Tento liek mojej dcérke jednoznačne pomohol a zmiernil prerazávanie stoličky. Určite nemôže chýbať v mojej lekárničke. :)
  • Super balenie
bubiadany  28. jún 2021

Camilia - 100% spokojnosť

Počas mesačného testovania sa našej Karolínke prerezali 2 zuby. Príznaky boli s Camiliou oveľa miernejšie a potrápili sme sa menej ako pri predchádzajúcich zúbkoch.👍👍👍
Účinok sa dostavil takmer okamžite a podanie Camilie je bezproblémové.
  • -jednoduché podanie
  • -rýchly nástup účinku
  • -homeopatický liek bez vedľajších účinkov
  • -trochu vyššia cena
lienkaam16  27. jún 2021

Camilia u nás doma

Úľavu a upokojenie som postrehla už do 5 min. od podania lieku.
  • Ľahká a rýchla aplikácia
  • Prijemná chuť (bylinky dajú svoje čaro)
  • Malé a spratné balenie

• Praktické balenie
  • Pri silných bolestiach nezaberá
adelluska  27. jún 2021

Camilia splnila naše očakávania

Keď sme začali skúšať Camiliu, začali sa prerezávať synovi prvé zúbky. Ako prvá pomoc nám naozaj pomohla, ale museli sme siahnuť aj po Nurofene, keď bolo naozaj zle. Ale aplikácia aj obal su veľké plus. 👍 A ešte k tomu aj chutil. 😁
  • Obal
  • V ampulke presne jedna dávka
  • Aplikácia do úst
  • Vyššia cena, ale kúpili sme zase ďalšie balenie 🙂
dominikada  26. jún 2021

Pomocník pri boji so zúbkami

Camilia je veľmi nápomocná pri zúbkovaní. Dvojkám dosť pomohla, aj keď sa stalo, že pri horných zuboch nám dosť vyskočila teplota a sme museli siahnuť po sirupe. Ale napriek tomu, super pomocník a môžem len odporúčať . Dievčatá nič iné nechceli a ani nechcú okrem Camilia…
paperinka  25. jún 2021

Prvá pomoc pri prerezávaní zúbkov

Za nás môžem odporúčať. Určite na prvotné príznaky a ich zmiernenie je to super... Pri horúčke už musí nastúpiť niečo od teploty.
  • Zmierňuje bolesť
  • Dobrá chuť
  • Pri teplote je už potrebné siahnuť po účinnejšom lieku