123dopyt.sk

3 skúsenosti

Dopytový systém.

Hodnotenia a skúsenosti so stránkou 123dopyt.sk

Máš skúsenosť so stránkou 123dopyt.sk?
marara  10. okt 2024

Hladam obete Dopytu123, ktore odmietli zaplatit.

Dobry den,
ak mate zlu skusenost s firmou Dopyt 123, v roly ich zakaznika, podobne ako my, prosim ozvite sa mi.
Nas konatel suhlasil s vyskusanim ponukanych sluzieb v telefonickej komunikacii. Nasledne dostal mail so zmluvou, obchodnymi podmienkami a udajmi na aktivaciu sluzby. Do 4 dni sa rozhodol, ze do toho nejde a napisal mail, ze odstupuje od objednavky a sluzbu ani neaktivoval.
Od toho dna tacala seria vyhraznych telefonatov z Dopytu a neskor aj od vymahacskej spolocnosti. Sme stale presvedceni nezaplatit za sluzbu, ktoru sme nevyuzili.
Mate niekto prosim podobnu skusenost? Ako daleko to zaslo? Vie niekto o sudnom pojednavani s touto firmou?
Prosim ozvite sa nam.
Dakujem
  • - neseriozny pristup
  • - mafianske jednanie
michal546  23. sep 2024

123Dopyt - podvodnici z ČR

Firma pofidernym a podvodnym sposobom uz len za jeden telefonat rozposiela faktury v sumach radovo 300-400€ lde nalieha na zaplatenie faktur, s tvrdenim ze telefonat je uznany ako distancna forma kupnej zmluvy neakceptuju ziadne odstupenie od zmluvy, hrjsu to len na natlak na ludi ktory podlahnu a proste zaplatia…firma ma sidlo v CR, v podstate len vyuzivaju slovensky domenu na podnikanie, zla komunikacia, zla skusenost, zavadzanie, poslu vam fakturu so zvlastnymi obchodnymi podmienkami, za seba odporucam cim skor ich upovedomit ze nesuhlasite s obchodnymi podmienkami!

Ja som fakturu nezaplatil!!!
  • Oblbovanie ľudí
  • Veľmi zlé obchodné podmienky
  • Žiaden benefit
levandula7  23. sep 2024

"šmejdi"

Firma funguje hodne pochybným spôsobom, neaktuálne dopyty, potenciálni zákazníci si často na tomto portáli hľadajú iba niekoho, kto im zákazku urobí čo najlacnejšie, cena za ich služby je neprimerane vysoká. Dajte si do google B2M česká televize - vyšla o nich aj reportáž v programe Černé ovce. Väčšinu pozitívnych recenzií na internete si zaplatili. Nedoporučujem.
  • vymámia z vás peniaze a nedostanete za ne žiadnu hodnotu
2 ľudia považujú za užitočné