Ulož - uložené 2×

Star wars overal

7-8 rokov, velkost 128
Na rozne pouzitie. My sme ho aj bežne nosili v prechodnom chlodnejsom obdobi namiesto mikiny a teplakov napr. Alebo aj ako pyžamo
Aktualizovaný pred 9 hodinami
52 zobrazení od 28. jan 2024
8 €6 €
adkazabka85    Častá (okres Pezinok)
Mile mamicky, vopred ďakujem že ste nahliadli do môjho bazariku.
Vecicky, ktore ponukam, su v dobrom nositelnom stave.Nie je problem vecicky poslat aj postou, podla cennika SP. Po novom všetko, čo sa nezmesti do schránky sa uctuje uz za 3,50€ doporučene. Čize cez packetu sa aktualne viac oplati za 3,40€. Veci na dobierku neposielam, nemam dobre skusenosti.Posielanie veciciek obycajne, je na vasu zodpovednost. Posielam vecicky po pripisani na ucet, pripadne ked mi poslete potvrdenie o danej transakcii.
Ak mi napisete, ze mate zaujem, tak inzerat automaticky nepozastavujem. Inzerat pozastavujem, az ked mi napisete a poslete potvrdenie o platbe. Čakám na odpoveď max 2dni,keď sa ozvu viacerí na danú vec. V tom pripade,keď sa ozve ďalší záujemca, posuvam vec dalej v poradí, v akom mi napisu.
Ak vezmete viac veci naraz, da sa samozrejme dohodnut aj na nejakej dodatocnej zlave.
Na postu nechodim kazdy den,kvoli vacsej vzdialenosti(dostanem sa tam iba autom, tak prosim o trpezlivost :))
Prajem prijemne nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Star wars overal,
Star wars overal,