Zvolen - predajňa NAY

spadnutaslivka
14. nov 2020

Pozdravujem. Mamičky, pracuje niektorá v NAY vo Zvolene? Alebo aspoň býva niektorá z Vás niekde poblíž? Potrebovala by som tam kúpiť jednu vec (15e) a je na sklade len tam a písala som mail do NAY na informácie, či by mi nemohli poslať poštou a dostala som odpoveď, že je len tam a na osobný odber. Tak hľadám niekoho, kto by bol ochotný mi to tam kúpiť a poslať. Veľmi ďakujem za pomoc ♥

sara07
14. nov 2020

@spadnutaslivka však nerieš objedna si ho cez eshop, a oni ho z tade pošlu tebe poštou , ak ho maju na eshope,nerieš proste objednaj

sara07
14. nov 2020

nay je super ale na tej infolinke to tam vidno že maju brigadnikov doslova

spadnutaslivka
autor
14. nov 2020

@sara07 na eshope "nie je"- nedá sa dať do košíka a objednať, dá sa len rezervovať, aby som si ho osobne vyzdvihla na tej konkrétnej jednej predajni.

sara07
14. nov 2020

@spadnutaslivka aha tak to je blbé

sara07
14. nov 2020

@spadnutaslivka no ešte ma napadlo priamo napisat na pobočku do zvolena či to nemôžu nejak poslat alebo poslat fakturu zaplatiš a oni to cez kuriera pošlu

niekto2hy
14. nov 2020

@spadnutaslivka Mne presuvali chladnicku medzi predajnami.

sara07
14. nov 2020

tak som sa pýtala jednej baby čo robí v nay, tak je to vystaveny kus , čiže ak ho chceš musíš skutočne osobne ist a pozriet si ho, keby nebol vystaveny ochotne by ti ho poslali

spadnutaslivka
autor
14. nov 2020

@sara07 ďakujem. no a presne preto hľadám niekoho, kto by mi to tam kúpil 😀

atikab
18. nov 2020

@spadnutaslivka dnes by som mala mat cestu do ZV, ak budem stihat, mozem sa pokusit zastavit v NAYi

spadnutaslivka
autor
18. nov 2020

@atikab ak by to vyšlo, bolo by super ♥ ďakujem

atikab
18. nov 2020

@spadnutaslivka píšem IP