Stomatológ vo Zvolene

jan0126363
1. jún 2024

Zdravim je tu niekto, kto chodí k pánovi zubárovi Dr. Bohdanovi Longauerovi? Idem ku nemu 1x a vôbec sa neviem dopátrať k jeho cenníku. Môj pôvodný zubár mi zničil zuby a chcem vedieť aké sú jednotlivé zákroky aby ma hneď pri prvom stretnutí neprekvapil. Ďakujem všetkým ktorí ku nemu chodia a trochu ma informujú. Ževraj je skvelý zubár.....

vivienao
6. jún 2024

Super zubný lekár, tiež mi dal zuby pred dvoma rokmi dokopy.... ked porovnám so zubárom kam chodí muž tak lacný... za plombovanie som tento rok platila 55 eur a ked mi ťahal zuby mudrosti minulý rok tak raz 40 a raz 50. Super vyťiahnuté, nemala som ani žiadnu bolesť po ani počas. Za mňa super super

jan0126363
autor
7. jún 2024

@vivienao ďakujem.

twinsimom
20. jún 2024

Pred dvoma rokmi mi zacránil zub u predchádzajúcej zubarky stál úkon 160 eur on mi urobil ťahanie nervov za 80 a to podotýkam , že mi ho ona chcela ťahať von z ust lebo sa už zub vraj nedá zachraniť. Zub mi opravil, som odvtedy bez starostí. Okrem toho ma ošetril viac krát so zlomeným zubkom... pre mňa je pán doktor Bohdan Longauer zázračný zubár, lebo od decka som mala veľmi veľký strach. K nemu idem s usmevom

jan0126363
autor
29. jún 2024

@twinsimom Ja som bol už pána ale teda u jeho brata nie u dr. Bohdana a pýta odomna 200+ plomba. Zdá sa mi to nejak veľa

jan0126363
autor
30. jún 2024

@twinsimom ???Môžem poprosím o odpoveď keď budeme mať čas ? Ďakujem...

twinsimom
1. júl 2024

@jan0126363 200 e stoji u Longauera KORUNKA a nie plomba.... najprv si treba utriediť pojmy a dojmy :D korunky si dal robit muž u dr. Roman Longauer na rozpadnutých zubch a je super spokojny ako jeho zuby. V Hdental mal platit si to pamatam raz taku sumu ked bol este tam

Cena korunky u Longauera: 200 eur čo je najlacnejšia cena v ZV ked sa nad tým zamyslím
Na porovnanie H-Dental začína na 300 eurach za korunku tu máš cennik
https://www.zubarzvolen.sk/wp-content/uploads/2...

Viktory Dent a to sú ukrajinci :D je cena 280 eur
https://www.viktorident.sk/wp-content/uploads/2...

Tak ešte aj na ceny je Longauer najlacnejší v ZV v A kvalite