Skúsenosť s pôrodnicou Zvolen alebo Banská Bystrica

maja41294
15. mar 2024

Ahojte ktorá porodnica je podľa vás lepšia? Co sa týka personálu a celkový prístup? Ďakujem veľmi pekne stále sa rozhodujem 🙂

sudocek
15. mar 2024

@maja41294 Ja som rodila v BB .A za mňa spokojnosť.Aj personál aj celkový prístup.

dzejsik
15. mar 2024

@maja41294 Neviem porovnať, ale v BB dvakrat spokojnost, personal velmi mily a ochotny (az na je vynimku, ale ta uz je v penzii 😁 )

nikinka19
15. mar 2024

rodila som v ZV a bola som veľmi spokojná, ale mam kamosku, čo rodila v BB a ta tiez bola spokojna čiže zalezi od tvojich preferencií

nikha2809
15. mar 2024

Ja som rodila v ZV ale ešte v r.2019 a bola som veľmi spokojná

maja41294
autor
16. mar 2024

@sudocek ďakujem pekne skôr sa prikláňam ze by som šla do BB. Aj koli tomu ze je tam asi aj lepšia výbava všetkého 😊😊

masandra
16. mar 2024

@maja41294 ja osobne už by som v BB nechcela rodit po skúsenosti spred mesiaca, kým by to nebolo nevyhnutné (napr. predčasne narodené dieťatko). Pred piatimi rokmi to bolo ok, teraz žiaľ z mojej strany žiadna spokojnosť, skôr sklamanie.

maja41294
autor
17. mar 2024

@masandra mohla by si napísať ze v com bolo zle? Ďakujem🙂

asemrakova
17. mar 2024

@maja41294 ja mam skusenost so Zvolenom. Pred 3 rokmi vsetko super len neprijemny doktor pri porode. A teraz v oktobri ma pani doktorka nechala hodinu cakat na chodbe bez vysetrenia v bolestiach lebo podla nej nerodim...po hodine prisla a ledva som sa stihla prezliect do kosele po vysetreni uz bol maly do 10min na svete, tak neviem co by bolo keby prisla za par minut neskor..asi ma necha porodit na chodbe...ale porodna asistentka bola uzasna.

asemrakova
17. mar 2024

@asemrakova bola to ta ista doktorka ako ked som tam bola rok predtym na pohotovosti ked som v 11tt krvacala a ona mi pri odchode povedala: velmi ste si nepomohli, ze ste sem prisli. (Myslela tym, ze naco som prisla, ked doma aj tak potratim) podla nej som asi mala doma v neistote cakat co sa deje a neotravovat ju...takze asi nemam stastie na doktorov.

maja41294
autor
17. mar 2024

@asemrakova stále som taka nerozhodna termín mam 6.Juna ale už musím pomaličky rozmýšľať nakoľko u nás v ZH zavreli porodnicu.

dzejsik
17. mar 2024

@maja41294 ono je to take, ze obe si prevazne chvalia, ale vsade mozes natrafit na niekoho s kym si nesadnes, alebo kto zrovna nema svoj den i ked bezne je fajn

masandra
17. mar 2024

@maja41294 pravdepodobne som prišla "v zlom case". Keďže pán doktor spal a museli ho zobudiť, nebol vôbec príjemný, našťastie po nejakých 5 minútach odišiel a už sa neukázal. Pani doktorka neochotna, nepríjemná, neverila mi ani, že sa bábätko už pýta von, ledva sa stihla obliect a chytiť bábätko, sestrička ju musela 5 krát volať a stále si dávala na čas, ze to ešte nemôže byť, skoro ma odrodila sestrička... Rodili sme dve naraz a chodila za nami, že si mame predychavat potichsie nakoľko sa vedľa snazia dve ženy spať. Proste celé to bolo uplne negatívne. Nepríjemné správanie. Prišli sa tak raz za hodinu pozrieť. Celkovo mi to prišlo ako úplný nezáujem a mala som pocit, že tam ani nechceli v ten byt. Ja viem, každý môže mať blbý deň a tiež môžu byť unavení, ale vybíjať si svoju nepohodu na rodičoch ženách mi nepríde ok. Našťastie môj mozog už toho veľa vytesnil, takže si to úplne ani nepamätám, ale zostalo mi v hlave len to, že už tam ísť nechcem, kým to zase nebude nutné (rodila som predčasne, inak by som určite išla do zvolena).

beata110
25. mar 2024

@maja41294 ahoj aj ja mam termin v juny a tiez som nerozhodna medzi zv a bb. Stale neviem kde pojdem. Pocujem chvalu aj aj a sem tam aj zlu skusenost tiez aj aj. Pojdem asi pozriet osobne a popytat sa. Ty sa nechystas najskor ocekovat?

nikusa93
25. mar 2024

Ja som rodila 2x vo ZV (2019 a 9/2023) za mňa veľká spokojnosť. Aj personál,aj izby ..bola som sama čiže sprcha na izbe, návštevy..v r.2023 sme boli 2 na izbe,tiež sprcha.
A teraz pôrodnicu prerábali a vyzerá to super
Kebyže idem znovu, určite ZV

nikusa93
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helcanw
25. mar 2024

Moja skúsenosť z októbra 2023 bola super! Fungovali ešte dočasne sály a aj napriek tomu bolo o mna super postarané a nic mu nechýbalo. Doktorka aj pôrodná asistentka bola veľmi mila, nechali pôrod pekne bežať, povzudovali slovne, no naozaj veľká spokojnosť! A to som tam rodila aj v 2020 a už vtedy aom bola veľmi spokojna. Aktuálne majú už pôrodné izby, takze zase další komfort navýše. Keby si niečo potrebovala kľudne nápis 🙂
@maja41294

maja41294
autor
26. mar 2024

@beata110 ahoj ja mam tiež začiatkom Júna termín ale tiež by som išla najskôr pokukať a popýtať sa 🙂

maja41294
autor
26. mar 2024

@helcanw ďakujem veľmi pekne 😊😊

beata110
26. mar 2024

@maja41294 ked nieco zistis tak hod info prosim😊

merilyn1234
6. apr 2024

@maja41294 rodila som 4x vo Zvolene a za mňa super. Teraz vynovili aj pôrodné sály, takže by to malo byť ešte omnoho lepšie ☺️