Pôrodník MUDr. Jenčo vo Zvolene - skúsenosti

zuzkka3
1. okt 2020

Ahojte baby. Mate skúsenosti s pôrodom vo Zvolene a konkrétne s pôrodníkom MUDr Jenčom? Alebo niekoho iného koho odporúčate alebo vyslovene neodporúčate? Vopred vďaka 🙂.

karhu
1. okt 2020

ak by som rodila vo Zvolene tak jedine MUDr. Jenčo, mám s ním len dobré skúsenosti

martanela
1. okt 2020

Tiež som u neho rodila - top po odbornej aj ľudskej stránke! Z predchádzajúceho pôrodu (v inej nemocnici a v inej krajine) som mala indikáciu na opätovnú popôrodnú komplikáciu - urobil všetko pred pôrodom aj po ňom, aby k nej nedošlo. Odišiel odo mňa, až keď bolo jasné, že máme vyhrané 🙂 Keby že mám znovu rodiť, určite by som dúfala, že to bude zas u neho...

seahorse27
1. okt 2020

Nerodila som sice u neho, lebo v mojom termine sa nedal zazmluvnit, ale bol moj osetrujuci lekar, ked som bola hospitalizovana kvoli hroziacemu predcasnemu porodu. Mozem ho len odporucit - velmi mily, starostlivy doktor. Nebala by som sa pri nom rodit 😊

zuzkka3
autor
2. okt 2020

Ďakujem dievčatá za odpoveď. A mali ste šťastie, že ste na neho narazili alebo ste si ho zazmluvnili? Neviete náhodou koľko stojí zazmluvnenie porodnika?

karhu
2. okt 2020

@zuzkka3 ..Po osobnom dohovore s konkrétnou vybranou osobou zaplatíte poplatok za službu. Ceny sú:
pôrodník – 250 €
pôrodná asistentka – 55 €

https://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porod...

martanela
2. okt 2020

@zuzkka3 ja som mala šťastie, dokonca 2x - jeden deň ráno som prišla s tým, že to už asi začína, chcel mi dať urýchlovacku aby som ešte v ten deň porodila- odmietla som, že chcem dať veciam prirodzený priebeh, tak ma hneď uistil, že sa mu teda aj tak nevyhnem, lebo bude slúžiť aj ďalší deň a že teda sa u uvidíme zajtra... Prišla som ďalší deň až večer, som si myslela, že tam už nebude. No a bol, že ma už čakal 🙂

zuzkka3
autor
2. okt 2020

@martanela on naozaj znie ako riadny sympoš 😀 tak budem dúfať a veriť, že budem mať aj ja to šťastie

karhu
2. okt 2020

@zuzkka3 radsej zazmluvnit, s jeho kolegami nemam az take pekne skusenosti☹

martanela
2. okt 2020

@zuzkka3 Fakt je! Prajem ti ho 🙂

zuzkka3
autor
2. okt 2020

@karhu no ja som na primára nepočula dobrého slova 😏 no musím si ešte pozisťovať ako to funguje, ak náhodou bude rodiť niekoho iného alebo ako to je, keď má tak či tak službu, či aj tak platím.

karhu
2. okt 2020

@zuzkka3 ..je tam viac expertov, radim zazmluvnit si jenca🙂

helcanw
13. okt 2020

@zuzkka3 ja som síce priamo uňho nerodila,ale kontroloval má viackrát počas prvej doby pôrodnej a bol super. Rodila som nakoniec u takej mladej doktorky (nezapamatala som si meno🤦‍♀️)ale ta bola tiež fajn, pekne mi pomohla. Pôrod som mala teraz v auguste.

zuzkka3
autor
13. okt 2020

@helcanw super, ďakujem za skúsenosť. A inak aké pocity máš zo zvolenskej pôrodnice? Prístup a pod. Keďže si rodila nedávno, tak to bude pre mňa najadekvátnejšia spätná väzba na pôrodnicu.

seahorse27
15. okt 2020

@zuzkka3 Ak ma akurat sluzbu, platit by si nemala

zuzkka3
autor
15. okt 2020

@seahorse27 áno, dáva to logiku 😀 ale tak radšej si to prezistím. Alebo to vieš naisto?

seahorse27
15. okt 2020

@zuzkka3 neviem to naisto. Ja mam taku skusenost spred 6 rokov z BB - mala som zazmluvneneho porodnika a akurat vtedy, ked som rodila, mal nocnu. Peniaze mi vratili. Radsej si zisti, ci je to aj teraz tak.

hope170317
22. okt 2020

@zuzkka3 ja by som si aj primara zazmluvnila😉 za mna pristup na urovni, svojsky ale odbornik. A k ludom sa sprava ako sa ludia spravaju k nemu 😉

zuzkka3
autor
22. okt 2020

@hope170317 ja keď počujem slovo odborník, tak beriem nohy na plecia a utekám 😀😀 s odborníkmi dobrú skúsenosť veru nemám.

hope170317
22. okt 2020

@zuzkka3 moje dieta nemalo prezit prvy trimester, nemalo sa narodit, dnes ma 2 r a je to uzasny zdravy chlapec. Preco? Lebo ked Molitoris vysvetloval co je vo veci ostatni doktori len kukali a nevedeli pomaly o com hovori. Preto odbornik 😉

karhu
22. okt 2020

@hope170317
@zuzkka3 ja s nim mam inu skusenost😔, a tiez rozpraval a pocuvali ho, kedze je ich sef, odbornost bez ludskosti a pokory je nanic, ja mam zase vdaka Jenčovi doma 👶😉

zuzkka3
autor
23. okt 2020

@hope170317 veď ja rozumiem a samozrejme to nevyvraciam 🙂 a som úprimne rada, že ti v tvojej situácii pomohol a máš zdravého chlapčeka.

candii
20. mar 2021

@zuzkka3 tak ma primára teraz ja poviem dobre slovo 🙂 ku mne bol veľmi milý a ľudský. Všetko mi vysvetlil co sa bude diať ako prvorodicka som mala obavy lebo som mala zelenú plodovu vodu. Ja som bola spokojná

zuzkka3
autor
27. mar 2021

@candii ďakujem, už mám odrodene 😀