Kde robia lacné gélové nechty?

mataa52
26. mar 2024

Ahojte kde sa dajú lacno spraviť gélové nechty?
Alebo nalakovať vlastne nechty?

madeincssr
26. mar 2024

@mataa52 viem, ze ma tu uz asi prizabiju, ale ani jedno, ani druhe. Mat (starat sa) o svoje krasne prirodzene nechty 😉.

dadka1997
26. mar 2024

@madeincssr komentar je uplne zbytočný, to že tebe sa to nepáči neraď, že mať krasne prirodzene nechty ... je to vec každej ženy

@mataa52 nikto ti nespraví nechty lacno, kazdy ten čas a to všetko čo k tomu potrebuje produkty elektrika atď musi si zaplatiť.. a ak niekoho najdes aj trebars "lacno" dbaj aby mala kvalitne gel laky, aby si neskoncila so zapalom nechtoveho lozka, popripade s tvorbou plesní alebo zliezaním nechtu

ghelena
27. mar 2024

@mataa52 ja nechodím (v DM si kupujem laky v akcii a mám svoje, odkedy mám deti), no v Europe SC ZV vidím mnoho žien, známych. Prípadne kukni FB, možno Tanya robí.

wevik
28. mar 2024

@mataa52 ahoj ja chodím buď do Tesca na západe(keď nemajú nikoho zoberú hneď),alebo oproti pošty(ráno bez objednania),ja chodím na úpravu svojich,ošetrenie,gél lak a farba podľa výberu do 15e

hottie23
11. apr 2024

Baby hlavne nie Vietnamci 🙈
Ja rozumiem tomu, že tá cena a hlavne to, že je to na počkanie je lákavé ale oni pracujú s materiálom, ktorý vo väčšine prípadoch nie je vhodný na manikúru/pedikúru, nehovoriac o hygiene tá je mizerná.. V mojom okolí mám niekoľko báb, ktoré schytali plesne a verte mi vyliečiť pleseň je na dlhu trať a hlavne ju potom znova nedostať.. A tým, že oni nedbajú na zdravie ale idú na kvantitu sa s tým môžu spájať aj iné ťažkosti..
Radšej investovať do zdravia a estetiky vašich rúk a nôh.. Alebo si lakovat a upravovať kožičky doma kde všetky tie nástroje a materiál sú len vaše a nie ďalších desiatok žien za deň.