Kamarátka/y - Zvolen o okolie

hottie23
18. feb 2024

Ahojte baby,
pred cca rokom som sa presťahovala do Detvy, mám 22 rokov, nemám deti a bývam s priateľom. Bohužiaľ tu nikoho nepoznám, nemám tu žiadne kamarátky a chýba mi sem tam skočiť na nejakú tú kávu/drink pokecať alebo zájsť na nákupy, prechádzky. Ak sa cítiš tiež sama (nemáš kamarátky) a máš chuť niekam vybehnúť, spoznať sa a možno vyrozprávať, daj vedieť. Na veku mi vôbec nezáleží.

Budem rada, ak zanecháš odozvu. 😊

ghelena
20. feb 2024

@hottie23
Príď na Vígľaš do Brexitu. Tam to žije mladými ľuďmi. Mávajú karaoke. Vek 0+ do 99r

ghelena
20. feb 2024

@hottie23
Zvolen Michelle pri ÚP
Zvolen City caffe na námestí
Zvolen ESC kaviareň na 1.posch.

ghelena
20. feb 2024

ZV Fit pilates s Jankou FB ozvi sa
BB Ministry of fun
Koníčky tvoje? Fajčíš? Cvičíš?
Tvoja práca? Štúdium?
Obočie laminácia v ZV Zlatý Potok FB Tanya ozvi sa
Detvu nepoznám, lebo sme v ZV bývalí a do BB chodili. Keď bolo iba tam ESC BB.

ghelena
20. feb 2024

Kam rada chodíš na nákupy?
Prihovor sa niekomu a bude.

hottie23
autor
20. feb 2024

Ďakujem za tipy. Ja pracujem v salone čiže kontakt so ženami mám dostatočný ale je to čisto len na profesionálnej úrovni, ja potrebujem normálnu kamošku s ktorou sem tam zbehnem na nejakú tú kávu/drink, pokecame o živote a obom sa nám "uľaví" lebo tu budeme jedna pre druhú.. Bohužiaľ také kamarátstvo je v dnešnej dobe rarita. Ale verím v to, že sa nájdu nejaké baby, ktoré to cítia tak isto ako ja. A popravde ani neviem ako by som niekoho oslovila za zámerom kamarátstva v reálnom živote. Preto som zvolila túto variantu ako to v dnešnej dobe funguje.😁

ghelena
20. feb 2024

@hottie23 ak ti nevadí, že mám 40+1

ghelena
20. feb 2024

@hottie23 nejaké superkamošky mi zo zoznamu vypadli... 2 voľné miesta

ghelena
20. feb 2024

@hottie23 kamka č. 1 Katalin

ghelena
20. feb 2024

Kamka č. 2 Katarína

ghelena
20. feb 2024

Kamka č. 3 Mišel

ghelena
20. feb 2024

Kamka č. 4 TY?

ghelena
20. feb 2024

Detstvo, ZŠ, OA,

adel_12345
13. mar 2024

@hottie23 ahoj, som na tom podobne, tiež som prisťahovalec 🙂 ak chceš, napíš mi. Mám 27 rokov, som psíčkarka, bezdetná a bývam s priateľom. 🙂