Hľadám si prácu vo Zvolene

10. sep 2024

Pekný večer poradíte mi ? Hľadám si prácu od 8:00 do 15:00 kvôli škôlke aby sa to nejako dalo stíhať.
Dávam si životopis kde sa len dá ale stále nič.
Nemám dokončenú strednú školu chýba mi posledný ročník ako kaderníčke. Ale pracovať chcem a peniaze ako slobodná matka potrebujem. S malym mi nemá kto pomáhať takže som na všetko sama. Zoberiem hocijakú prácu len nech mi to časovo vychádza. Za každé rady ďakujem. Ešte som nepracovala.

parvinka0001
10. sep 2024

Tak hlavne treba napísať mesto už keď ti má človek poradiť .ale taká pracovná doba veľmi ťažké niečo nájsť

vanilkovazmrzka
10. sep 2024

Treba si dokoncit tu skolu hadam

vanilkovazmrzka
10. sep 2024

A veru na takych nekvalifikovanych poziciach sa robi skor na zmeny… skus teda nejake kadernictva, aspon nejake pomocne prace na zaciatok

danyelia
10. sep 2024

Ahoj, ja by som Ti poradila, aby si sa zamerala na gastro, možno nejaká pomocná sila v kuchyni, v pizzerke, reštaurácii, v jedálni-tam by Ti to vychádzalo aj časovo (práca v čase vydávania obedov). Nie je hanbou ani upratovanie alebo niečo jednoduchšie na ,,rozbeh,,...Možno občasná práca kaderníčky v nejakom domove seniorov alebo niečo podobné. Pobehala by som osobne tie reštiky či podniky, popros rodinu, kamošov, známych, sesedky, či o nejakej práci nevedia. A áno, dorobiť si školu by bolo super, budeš mať viac možností...

autor
10. sep 2024

@parvinka0001 zvolen

autor
10. sep 2024

@vanilkovazmrzka No musím začať od prvého ročníka a časovo sa mi nedá keďže potrebujem tu prax cely týždeň.

parvinka0001
10. sep 2024

Prečo musíš začať od prvého ročníka?

autor
10. sep 2024

@danyelia Dorobiť školu si môžem keď môj syn bude chodiť do školy čo je ešte pár rokov. No aj upratovanie by som zobrala len vo zvolene nie je skoro nič

autor
10. sep 2024

@parvinka0001 Lebo podľa podborovej je v zákone ze keď sa žiak nevráti do 3 rokov tak školu musí začať od znovu a prešli už 4 roky.

dettilv
10. sep 2024

Možno skús kadernícky kurz cez úrad práce a keď budeš mať peknu prácu tak sa rozšíri rýchlo.

veklipo
10. sep 2024

Vieš ako ja dlho hľadám pani na upratovanie? Keby som mala šikovnu, spoľahlivú, tak jej dobre zaplatím. Firmu nechcem, lebo ta posiela každý raz inú osobu. A tie čo u nás boli, katastrofa.
To len tip, ze kde je dopyt.
+ stále som nenašla kaerdnicku, ktorá by mi prišla ráno pred prácou upraviť vlasy. U nás kadernícky ponúkajú len farbenie, strihanie, ale take umývanie a úprava 2x do týždňa, to sa žiadnej nechce. Tip 2

ivkabojkasova
10. sep 2024

A čo tak na pošte ako poštová dorucovatelka?

caroline_
10. sep 2024

mozno nejake call centrum,zakaznicka podpora?

lakebabe
10. sep 2024

Určite tu rekvalifikaciu cez úrad prace ako kaderníčka budeš mat nejaký papier v ruke. Ak si šikovná pomáhať do salónov , nájdeš si klientelu. A to upratovanie je tiež fajn možnosť. Dobrých bab co robia same na seba je malo šikovných

candii
10. sep 2024

McDonald's skús. Videla som na profesii inzerát a že sa dá prispôsobiť pracovná doba

candii
10. sep 2024

@ivkabojkasova tam sa chodí skoro ráno, to by dieťa nestíhala do škôlky odniesť.

candii
10. sep 2024

Billu napríklad vyskúšaj .. aj Kaufland, Lidl hľadá. Treba poposielat žiadosti a na pohovore sa dohodnúť či je to možné . .

autor
10. sep 2024

@caroline_ áno ale terez je všetko vraj home office a poslala som žiadosti ale zatiaľ nič som už zúfalá

autor
10. sep 2024

@candii Dala som dnes do Billy a povedala že majú plno to mi povedala vedúca hlavne ze predavač povedal ze teraz budú hľadať ľudí tak ako to je ? Nepáčilo sa jej ze nemám žiadnu prax ?

candii
10. sep 2024

Skús ten McDonald's oni sa prezentujú tým, že dávajú príležitosť každému aj mamičkam. A majú inzerát na profesii a celkom fajn zárobok. Mohli by ti vyjsť v ústrety. Potom ešte v centrume ako bolo DM predajňa hore je vyvarovna. Robia sa tam aj stuzkove atď .. tak tam sa robí len ráno. Skús sa tam zbehnúť opýtať. Aj Kaufland hľadá. Možno by vysli v ústrety. Treba poskusat. Billa nie je jediná. Je aj na zlataku.. na západe .. treba pobehat. Snáď sa niečo podarí.

sisa_s
10. sep 2024

Uprimne, pre zamestnavatela mas vela negativ: zakladne vzdelanie, ziadna prax, male dieta, samozivitelka, byvas v regione, kde je menej prace...a este mas poziadavky na pracovnu dobu, ktoru chcu vsetci...

beky223
10. sep 2024

Pri Kauflande v podniku hľadajú upratovanie na 6h. Neviem či sem môžem pridať fotku z instagramu, môžem ti poslať do správy, čo som videla...

autor
10. sep 2024

@beky223
@beky223 ktorý kaufland myslíte?

beky223
11. sep 2024

Tak momentálne vo zvolene funguje len jeden Kaufland či 🙈

chichua
11. sep 2024

Skus v školách, škôlkach ako upratovačka ci pomocná sila v kuchyni

autor
11. sep 2024

@beky223 Tam majú už vraj plno

candii
11. sep 2024

Plno? Aspoň netáraj.. 🙂

autor
11. sep 2024

@candii Švagriná robí vedúcu 🫡

candii
11. sep 2024

Tak ti podala mylnú info, pretože tam stále chyba 30 ľudí a naberá sa vo veľkom. A viem to úplne z prvého radu 🙂

beky223
11. sep 2024

Ja som ale inak nemyslela prácu v Kauflande ako takom, ale v podniku (kaviarni), čo je vedľa Kauflandu, možno som sa zle vyjadrila 😅