Gynekológ - Zvolen

4. okt 2022

Ahojte, viete poradiť dobrého gynekológa (muž aj žena), prípadne sa podeliť s názormi na lekárov zo ZV, s ktorými ste boli a s ktorými ste naopak neboli spokojné? Prípadne, ktorí Vám pomohli aj s Vážnejším problémom a nebrali ho na ľahkú váhu?

Ak viete o dobrých lekároch, ktorí prijímajú nové pacientky, (ktorí nevedú len ambulanciu, ale chodia aj k pôrodom) budem rada za zdieľanie Vašich skúseností.

Prípadne ak viete ako je to s gynekologickou ambulanciou na poliklinike a s ordinujúcimi lekármi, kedy ordinuje každý deň iný lekár (primár MUDr. Jenčo, MUDr. Molitoris, MUDr. Kobidová, MUDr. Olajcová, MUDr. Kamoďová), ako to je s fungovaním tejto ambulancie? Chodíte k jednému lekárovi alebo sa pri Vašich vyšetreniach objaví vždy iný gynekológ?

Ďakujem za Vaše skúsenosti. 🙂

ninusa221
4. okt 2022

Chodim k Olajcovej ona je užasna ale neberie nových pacientov 🙂

wuala2020
7. okt 2022

Ja chodím k Blahutiakovej a som spokojná veľmi.
Každý rok Spraví preventivku všetkého čo sa dá.
Aj tehotná som bola u nej a v poriadku všetko.

teddustok
7. okt 2022

Ja sa vyjadrim len ako funguje ta ordinácia na poliklinike kde je kazdy den iny lekar... Oni niektori robia vo viac ordinaciach a viac mestach, napr olajcova... Jeden den v bystrici, druhy den na sliaci, treti vo zvolene...molitoris asi robi uz uplne inde a len jeden den v tyzdni robi v zv... Vsetci maju sluzby aj v nemocnici aj pri pôrodoch... Takze preto je kazdy den iny lekar... Ak patríš k jednemu napr. Kobidovej, ktora robi len jeden, bude si ta objednávat len na ten jeden den v tyzdni.. Ini ta nevysetria... Ak by bol nejaky problem ona ta bud zavolá inde kde robi alebo dohodne... Ale nebude ta posuvat inemu lekarovi... V tomto je to dost nevyhoda... Tym padom, ze robia po jednom dni, furt je tam plno, nejdes sa tam dostat, terminy dopredu napisane na x tyzdnov... Ale ako vsetci su odbornici...
A samozrejme vsetci maju vela ludi, treba zisťovať ci ta vezmu

autor
7. okt 2022

áno, toto som potrebovala vedieť, či je možné, že si pacientov posúvajú medzi sebou. pani dr. olajcová by mala robiť v rooseveltovej nemocnici a dr. molitoris má vlastnú ambulanciu v bb niekde v meste s pani manželkou pokiaľ viem.
skúsim si to teda obvolať, či je niečo voľné u niektorého lekára alebo nie, moźno sa niečo uvoľní časom, pokiaľ niekto odíde. 🙂
zaujímalo ma to z toho hľadiska, že by to mohlo byť plus v prípade pôrodu navštevovať ambulanciu na poliklinike. ďakujem za informácie 🙂

teddustok
7. okt 2022

Ak si zo zvolena a napr by si chodila k olajcovej, ona by ta objednavala len vo stvrtky ako na kontroly tak aj na poradne... Ak by bol problem, objednala by ta v utorok kedy robi v nemocnici v zv - teda mimo na chirurgicky pavilon... A tak.. Olajcova ma aj detských pacientov takze ta je extremne vytazena... Ale teda odbornici su vsetci

susy2191
10. okt 2022

Ahoj, ja chodím k MUDr. Fekiačovej, ambulanciu má pri malej stanici, chodí aj ku pôrodom, zastrešuje jej ambulanciu Gynpor Sliač a teda ja som veľmi spokojná. Prestúpila som ku nej od Häringa pretože pri ňom som druhý krát tehu byť nechcela a teda druhé tehu pri nej bolo super 🙂 robí si sama aj pásy aj všetko čiže nemusíš chodiť na polikliniky ani do nemocky tam už prídeš len rodiť ;)