Dobrý gynekológ - Zvolen/Banská Bystrica

1. aug 2024

Ahojte, budeme sa sťahovať a budem meniť gynekológa. Plánujeme potom druhé bábätko. Prvý pôrod som máva veľmi zlý, mala som po ňom dlho psychické problémy. Rada by som niekoho veľmi empatického, ľudského, ktorý má čas. Kľudne si priplatim kolkokolvek, len nechcem opakovať traumu. Rada by som potom rodila vo zvolene s niekým koho si zazmluvnim a bude mať čas venovať sa mi a prebrať somnou obavy. Ideálne aby to bol niekto kto teda rodi v zv pôrodnici ale nieje to podmienka.
(Ešte plus je ak ten lekár nemá problém dať PN keď to žena potrebuje- pri prvom tehotenstve mi lekár nechcel PN dať, hoci pracujem v školstve čiže kopa malých detí a choroby. A bolo mi veľmi zle, ledva som sa vliekla a PN som dostala až keď som skončila hospitalizovaná na tri týždne čo ma sanitka brala z práce)

xsuzannex
1. aug 2024

Mudr. Kamodova. Velmi zlata a empaticka

miskamisiq
1. aug 2024

Súhlasim, pani doktorka je veľmi milá a empatická. Aj počas tehotenstva mi dala PN. Počas tehotenstva super, dali termín, všetko načas. Po tehotenstve som sa rozhodla odísť, nakoľko som mala zdravotné problémy a bolesti, setricka xy krát nezdvíhal telefóny, na mail mi odpísala, že mi dá termín o 3 mesiace (popísala som problém a napísala, že asi mám zápal močových ciest). Tak som odišla, druhý gynekológ má zobral a nasadil ATB - nemala som zápal močových ciest.
Za mňa pani doktorka áno ale pani sestrička nie.

zuzanka_111
4. aug 2024

Laebo pani doktorka bihariova … tak isto velmi empaticka otvorena alternarivam pri porodoch nedrzi sa stritkne rutiny

autor
5. aug 2024

@zuzanka_111 ďakujem a dá sa k nej chodiť aj ako k bežnému gynekológovi, alebo len na poradne pred pôrodom? Lebo som našla len ambulanciu v nemocnici spolu s veľa ďalšími lekármi

xsuzannex
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka_111
6. aug 2024

Na poliklinike na 2 pochodi na vlastnu ambulanciu
Jedine co som si nie ista ci berie pacientky
Treba tam zajst ambulancie su vedla seba bihariova na chodbe ostatne dr za presklenenymi dverami ….v tej ambilancii je kazdy den iny doktor - aj jenco aj kamodova an olajcova su vyborny ☺️

nikusa93
10. aug 2024

Vo ZV na západe po Dr Kovačikovi, prišla skvelá Dr Tetiana Sotula,berie nové pacientky. Má aj sono . Pozrite si aj web,čo všetko ponúka (poradenstva atď) je super,vyriešila môj problém,aký som mala
Všetko vysvetlí,veľmi milá.
Určite neoľutujete

ninusa221
23. aug 2024

@zuzanka_111 Olajcova je detská gynekologička tá ju určite už nezoberie.