Kde nájdem gynekológa MUDr. Ota Balca?

mojeprvebabatko
30. júl 2023

Ahojte,prosím vás,ako je to u doktora? Má zastupovať MUDr. Sindlera. Ale kde on robí? V Zm,či v Topolciankach? A ako to u neho funguje? Nejaké casenky alebo sa len čaká? A odkedy dokedy robí? Ďakujem pekne

juditzm
30. júl 2023

@mojeprvebabatko Treba zatelefonovať a dohodnúť sa zo sestričkou.

lillyd
30. júl 2023

@mojeprvebabatko keď zavolas zajtra tak pravdepodobne ta objedná na utorok.. v stredu sa už sindler vracia po dovolenke

mojeprvebabatko
autor
31. júl 2023

@juditzm ďakujem si zlatá😊

mojeprvebabatko
autor
31. júl 2023

@lillyd a nevracia sa až vo štvrtok? Lebo vo štvrtok má zasa tehotne

lillyd
31. júl 2023

@mojeprvebabatko nie, začína ordinovať v stredu

mojeprvebabatko
autor
31. júl 2023

@lillyd to je super. Dakujem

lillyd
31. júl 2023

@mojeprvebabatko no ale tá kopa žien čo tam bude to bude “parada” 🙈

mojeprvebabatko
autor
31. júl 2023

@lillyd no veď toto..toho sa obávam..ty chodíš k nemu tiež?

lillyd
1. aug 2023
mojeprvebabatko
autor
1. aug 2023

@lillyd ďakujem,pomohla si mi. Tak zajtra tam skočím a budem čakať 😆

lillyd
1. aug 2023

@mojeprvebabatko mne radila sestrička doniesť si knihu alebo krížovky 😁 ja pôjdem ale až nejak pred obedom radšej, ráno na casenku to nedám, obavam sa že tam bude plno a niesom Zrovná ránovstaj.

mojeprvebabatko
autor
2. aug 2023

@lillyd ak ti môžem poradiť,tak kľudne chod. Ráno o pol8 sme tam boli len 2,sestrička bola v šoku,že je po dovolenke prázdno😃

lillyd
2. aug 2023

@mojeprvebabatko faaakt?? A teraz to tam ako vyzerá? No ona má volať mojej kamoske ak budú mat menej aby som prišla aj skôr ako o 12.

mojeprvebabatko
autor
2. aug 2023

@lillyd no neskoro som čítala ,až teraz,tak dúfam,že si vybavila 😊

lillyd
2. aug 2023

@mojeprvebabatko áno vybavila, šla som o 10 z domu ale už som bola 12tka číslo. O 12 som bola vybavená 😁

mojeprvebabatko
autor
3. aug 2023

@lillyd no tak si si trochu počkala,ale nič strasne po dovolenke☺️ ale fakt,pomohla si mi,lebo ja už bývam mimo zm a cestu mám cca 50 km tam,by som sa len zbytočne motala,keby náhodou nerobí

lillyd
3. aug 2023

@mojeprvebabatko jeeej to som rada, že som ti pomohla 🙂 a si tehu? Áno, ako mne nevadí počkať len mna strašne napina a tam keď prídu tie cigánky tak to je extrém pre mna 🙈 som prosila sestričku nech zapne klímu aj keď klímu neznášam ale aby sa tam hýbal vzduch. Keby tam sedim dnes tsk to nedám, lebo dnes mi je tak zle 😁

mojeprvebabatko
autor
4. aug 2023

@lillyd nie,ja už mám jedno tehotenstvo za sebou 😃 a 3 ročnú dcérku.ja tam momentálne chodím s mechurom,mam zapálený a akosi mi to nevie prejsť...😔 Tak mi dal už druhé antibiotiká..ale keď som bola tehotná,tiež som si tam svoje odzila. Bola som na rizikovom a raz som tam skolabovala v čakárni z toho vzduchu..hruuza

lillyd
4. aug 2023

@mojeprvebabatko joooj tak to je nepríjemne prajem skóre uzdravenie. No bože a zobrali ta hned dnu keď si skolabovala? Ja som 2x skoro odpadla v obchode a na chodbe takze presne tohto sa obavam že sa to aj mne stane

mojeprvebabatko
autor
4. aug 2023

@lillyd jasne,hneď ma brali,ľahla som si tam,vyložili nohy,dali piť a bolo lepšie za cca 15 minút..no tehotenstvo je náročné.
Ja som vtedy ani nic nespavala,mávala som riadne problémy so spank,ten vzduch tam a bolo..ale už mám potom a tebe želám dobre tehotenstvo 🥰

lillyd
4. aug 2023

@mojeprvebabatko ja zas mám strašne stavy všetko mi smrdi, zo všetkého má napina, nič mi nechuti jesť len samé sladkosti 🙈 dnes lepšie ale včera bol strašný deň. Ďakujem pekne 🙏🏻❤️