Doktorka NYULASSYOVÁ - aký máte na ňu názor a skúsenosti s ňou?! Ďakujem.

sisa_b
17. júl 2021

Prosím kohokolvek kto má skúsenosti s doktorkou NYULASSYOVOU. Zaujíma ma prístup k pacientom, celkovo ako ste snou spokojný-nespokojný.
Ďakujem

83zuzi
18. júl 2021

@sisa_b Ahoj ja veľmi negatívnu.

sisa_b
autor
19. júl 2021

@83zuzi my sme chodili k dr Kristofikovi, nakoľko skončil tak nás dali k nej ...mozem vediet bližšie že aká bola ta skúsenosť kľudne aj do správy.ďakujem ti

83zuzi
20. júl 2021

@sisa_b len v skratke nakoľko moja dcéra bola iná ako ostatné deti trvala som na vyšetreniach ktoré takmer rok odmietala s tým ze sa mam dat vyšetriť ja na psychiatrii bo jej nič nie je. Dali sme si ju vyšetriť a zistili genetickú poruchu veľmi vážnu. Podľa mňa keď sa dieťa ani v polroku nevie pohnúť nie je to o mojej psychike. A to je len bonus.... Odvtedy k nej nejdem ani na pohotovosť....

markaterka
21. júl 2021

Pracovná doba jej nič nehovorí. My sme raz boli s dcérou (vtedy mala asi 1,5 roka) na pohotovosti, ona mala službu, keď sme prišli o deviatej,tak tam ešte nebola. Sestrička jej volala, že majú pacienta, doktorka sa opýtala, že či má malá horúčku. No našťastie horúčku nemala, tak pani doktorke sa uracilo prísť až o pol jedenástej. Keď sme jej s mužom povedali, že kde bola,tak sa na nás osopila, že čo chceme, že však horúčku nemá.

sisa_b
autor
22. júl 2021

@83zuzi
@markaterka no ženy to ste ma veľmi nepotešili absolútne neviem ku ktorej lekárke ísť tu v cm s deťmi ktorá by nás zobrala a zároveň bola ľudská a milá k deťom.

misulik242
16. aug 2021

@sisa_b čistá katastrofa... Nikdy viac

sisa_b
autor
17. aug 2021

@misulik242 ahoj môžem vedieť čo sa stalo ?
Bližšie info ....lebo s každej strany počúvam len negatíva.

misulik242
17. aug 2021

@sisa_b chodila som k nej ešte ja akp dieta a nikdy viac... S maminou sme toľko krát na nu čakali v čakárni... Nemala pojem o tom, kedy má byť v práci a sestrička vedela viac ako doktorka... A bola som po otrave hríbami a mamina v panike jej volala, či si ako môžeme zavolať sanitku a ona, že nemáme nárok, aby sme prišli do ambulancie... Keby mamina dala na jej slov, tak už som tu teraz neni,lebo do nemocnice sme prišli v zlom stave... Po návrate z nemocnicw sme od nej odišli a to nám ani nedala kartu, že prečo chceme odísť a tak a nakoniec si ich vypýtala moja dospelá doktorka

galka1709
16. nov 2023

@83zuzi sprepacenim to je jedna jebnuta dochtorka čo môže byť jak sa mohla vyučiť sa dochtorku