Zubárka v Žiline

dana2207
26. jan 2024

Ahojte, neviete niekto poradiť dobrého zubára v Žiline? Počula som o doktorke Kukučíkovej ale nemôžem zohnať na ňu kontakt.
Ďakujem

majtik
26. jan 2024

https://moyzubar.sk/ alebo https://blahadent.sk/
obe zubné ambulancie sú na skvelej úrovni. Žiaľ, nemajú zmluvu so žiadnou poisťovňou

snehulak77
26. jan 2024

Planéta dental. Majú zmluvy s poisťovňou ale aj tak platím sa plombu cca 110eur. Ale anestézia samozrejmosťou. Och, a ten prístup, ja som nič lepšie nezažila, oni sú tam úžasní. Od sestričky na recepcii až po ľudí v ordinácii. Minulý týždeň som bola prvýkrát so synom. Paráda, spokojní sme

tautunka77
31. jan 2024

@snehulak77 ahoj, dcera potrebuje ist so synom 3r. k zubarovi ale on sa velmi boli ani usta otvorit. Ma kaz a treba mu to opravit. Myslis, ze to tam s nim budu vediet? Dalsia vec, ze urcite to bude stat majland

snehulak77
31. jan 2024

@tautunka77 môj syn bude mať v maji 3 a otvoril len trošku ústa, takže mu kukla iba horné. Teraz ideme na dentálnu, to si neviem predstaviť, ale tak uvidíme. Ona ho nepodasadila ani do kresla. Prišla premnho do čakárne s plysakom, umývali mu spolu zúbky. Potom sme išli do ordinácie, tam ho ovievala tou susickou do úst, mohol tam aj čosi stláčať, dostal omaľovánky, tetovacku. Proste úžasná je. Malý ukazuje, že ho boli hore (možno ďasno), tak v pondelok jej to poviem, uvidíme, čo bude 🫢

snehulak77
31. jan 2024

@tautunka77 o peniazoch... No takto, ja tam chodím a postupne mi robí, opravuje a tak. Takže napr dám si, že tento mesiac môžem iba raz. Potom ma objednajte o 2 mesiace. Viem ešte aj to, že dá sa napr platba rozdeliť, keď sa dohodnes so zubarkou. Ale podľa mňa je dôležité, že to dieťa sa tam cíti celkom fajn, potom aj spolupracuje. Ja som v detstve prišla ku zubárovi s problemom, že mliečne sa neriešia... Celé sa to zapálilo, takže som prišla v bolestiach, priľahlo ma 5 zubárov, bolelo-nebolelo im to bolo jedno. Trauma ako lusk. Takže radšej možno trošku zaplatiť a mať pokoj ako zlá skúsenosť, vyhýbanie zubárov a v konečnom dôsledku preplatis. Ale chápem, jasné, ja narovinu aj hovorím, že fúha to je drahé, nie je lacnejšie? A vedia poradiť...