ŽILPO, s.r.o. - ORL ambulancia, e-časenka

nastasyk
20. aug 2022

Ahojte. Ideme 1.krat do Zilpa na Orl. Mame termín rezervovaný na deň, cislo casenky 16. Viem odniekiaľ zistiť, aspon približný čas, keď tam mam byt? Viem, že pošlú sms keď budu dvaja predo mnou, ale ja bývam na Kysuciac.idem vlakom a potrebujem aspoň 2 hodiny na cestu. Maže prosím skúsenosť? Dakujem

jaskolka
21. aug 2022

Nemajú uverejnený približný čas, koľko trvá jedno vyšetrenie? Tak by, sa dalo aspoň orientačne vypočítať.
My sme tak mali na stránke ze cca 15-20 minút, ale ze je to orientačné. No dalo sa určiť, že keď niekto ma číslo 10, tak nepríde ráno o 8.30,ale okolo 10.30.
Ked máš 16 tku tak tipla by som, že ak začínajú o 8.00 ráno tak približne niekedy tesne popoludní by si mala prísť. Ale fakt neviem, koľko oni majú na jednu osobu vyhradený čas,len tipujem.
Skus tam zavolať, vysvetli situáciu, sestrička obvykle najlepšie pozná rýchlosť vyšetrení aj rýchlosť práce doktora a aspoň približne ti povie kedy prísť.

nastasyk
autor
21. aug 2022

@jaskolka budem volať, lebo mam aj bábätko doma a ďalšie 3 deti, musím vedieť ten čas co najpresnejšie

kamenrst
12. jan 2023

presne toto riešim už 3 dni !!! Idem zajtra 13.1.23 na vyšetrenie s 3r dcérkou. Mám poradie 13. A teraz kedy tam mám byť? Chcem, aby dieťa bolo počas vyšetrenia pokojne a spolupracovalo. Ked budem v čakárni 3-4 hod, tak bude dieťa vyčerpané. Nedvíhajú mi tel. a ani nereaguju na mail. Chcel som sa len poradiť kedy to načasovať, ked máme poradie č.13...

zuzgol
12. apr 2023

@kamenrst dobrý deň, prosim o ktorej vas zobrali, ked ste boli 13-ty v poradí? My ideme zajtra a mame poradie 17, tak neviem kedy tam mame byt, tiez nedvihaju...

kamenrst
12. apr 2023

@zuzgol 09:25

zuzgol
12. apr 2023

@kamenrst ďakujem 😊

ico1308
6. jún 2023

dobrý chcem sa opýtať v žilpe beru aj na orl deti z inych krajov..bez problemo kysucke nove mesto? dakujem

kamenrst
7. jún 2023

@ico1308 ano

nastasyk
autor
7. jún 2023

@ico1308 áno, my sme okres Čadca a zobrali

ico1308
7. jún 2023

A oni tam majú tie kamery do nosa tie prístroje?áno?potrebujem takého doktora lebo nás pozeral iba očami a skúšal cez ústa mandlu nosnú prstom a to ma odbila ze to nestačí ze treba mať s tým prístrojom vyšetrenie.dakujem za info

ico1308
14. jún 2023

@nastasyk neviete prosím vás majú tam aj tie prístroje do nosa?

mery98
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mery98
13. júl 2023

@ico1308 ano,maju pristroje,lekarka pozera vsetko cez kameru