Žilinská pôrodnica a sprievod

kikam145
21. apr 2023

Ahoj dievčatá. Máte prosím skúsenosť so žilinskou pôrodnicu a prítomnosťou otca bábätka pri pôrode, ideálne pri sekcii? Neviete či je to možné? A celkovo,aké skúsenosti máte so žilinskou pôrodnicu? Ďakujem 🙏

fifina75
22. apr 2023

@kikam145 2x prirodzený pôrod pri oboch otec pritomny pri pôrode, pri sekcii neviem či je to možné... Bola som na apartmáne s personálom aj izbou som bola spokojná

lucka_lullu
25. apr 2023

@kikam145 pri sekcii to možné nie je.

maryetta
19. júl 2023

Minule som niekde čitala že vraj Čadca dovoľuje otecka aj k sekcii. Skus si to overiť 😉

dddominikaa125
6. aug 2023

@fifina75 prosím vás môžem sa opýtať čo znamená otec pri pôrode? , partner so mnou chce byť až do doby, kým sa nepôjde priamo na pôrodnú sálu tlačiť . Ďakujem 🙂

lucka_lullu
7. aug 2023

@dddominikaa125 tak Ty si na pôrodnej sále celý čas (počas kontrakcii). Pozri na nete fotky. Su tam tri miestnosti, kde je pôrodný box. Môže na tlačenie vyjsť na chodbu, ale počuť bude aj tak všetko, aj iné ženy...

fifina75
7. aug 2023

@dddominikaa125 pri prvom pôrode som nebola na vzdycharni ale na 3 poschodí na izbe a manžel bol celý čas somnou pomohol mi do sprchy na wc, do osetrovne až išiel somnou na sálu a stál vedľa mňa. Pri druhom som išla z vyšetrovne rovno na sálu kde má už tiež čakal a bol celý čas pri mne až kým ma neodviedli na izbu.