Vybavenie dokladov - Žilina, Považská Bystrica, Bytča

27. feb 2024

Je reálne nejaká šanca ešte vybaviť doklady v poobedňajších hodinách Žilina, Považská Bystrica alebo Bytča, nakoľko cez deň sa tam nedokážem dostať až po práci a rezervovať termín sa nedá keďže sa ani do toho ich systému prihlásiť nedá, potrebujeme vybaviť nový pas, keďže pôjdeme do zahraničia a nebude nám dostatočne dlho platiť, a potrebujem ho expresne vybaviť, a keďže už 3 týždeň je problém sa v Bytči vôbec na rad dostať tak by ma zaujímalo či je nejaká šanca sa aj vybaviť do iného mesta sa nedostaneme

simona1998
27. feb 2024

No pochybujem , nakoľko z povazskej chodia ľudia do Bytče lebo sa nevedia dostať ani tam .

autor
27. feb 2024

@simona1998 a potom to takto dopadne, že ľudia z Bytče sa nedokážu vybaviť, keďže ako normálny pracujúci ľudia si nemôžeme dovoliť ísť doobeda alebo ráno, a sme 6 ľudia, čiže naozaj je to o ničom, keď človek končí o 14:30 v práci a nedokáže skôr odísť, keby nepotrebujeme nečakane odísť tak to ani neriešime ale vyskytla sa možnosť, že sme celá rodina dostali pozvánku do zahraničia a bez pasu sa nepohneme a platnosť by už nespĺňala podmienky pre vycestovanie z danej krajiny, a neraz sa mama stretla s tým, že tam čakala a keď prišiel známy nejaký od pani čo sedí na informáciách a hneď mu to išla vybaviť a dostal sa bezproblémovo hneď dnu, pritom nám sa nikdy nepodarilo vybaviť a to tam chodíme už 3 týždne v kuse a teda fakt človek už je zúfalý, že si nedokáže ani doklady vybaviť

kvietok2012
27. feb 2024

Tak si zober 1 den dovolenku, chod hned ráno, dostaneš časenku a budes vybavená

autor
27. feb 2024

@kvietok2012 keby to bolo jednoduché tak si zobrať dovolenku, žiaľ u nás vo firme to nefunguje, že človek si povie, že chce dovolenku a dostane, u nás sa dovolenky plánujú dlhodobejšie, a pokiaľ som dostala dovolenku na 14 dní ísť do zahraničia tak my vedenie nedá dovolenku len tak, mama a brat taktiež majú dovolenku naplánovanú na celý rok dopredu, druhý brat s manželkou tak ľahko nedostanú dovolenku, nakoľko oni sú vo firme kde pracujú nezastupiteľný a oni si na to aby si mohli zobrať dovolenku musia zohnať zástup čo v tomto prípade je ťažko a oco, má presný harmonogram ako obchodný zástupca, kedy a kde má byť a nepracuje v tomto regióne, čiže taktiež je preňho náročné si ísť vybaviť nový pas, ale čo som počula od viacerých už ráno je problém s časenkami lebo chodia tam taký poobjednávaný a zamestnanci vybookujú časenky pre svojich známych ako vždy

kvietok2012
27. feb 2024

Prosím ta, never všetkemu čo počuješ...akoby si mohli zobrať zamestnanci tolko časeniek...ved to je nereálne...
Este je možnosť sa online objednať, ale to by si si znova len dovolenku musela zobrat a to nemožeš...popripade skús ist v stredu poobede, sú do 17h,mozno sa časenka uvolní...inak poradiť neviem...
Máte to inak "zaujímavé" vo firme, ze si nemozete dovolenku zobrat, keď potrebujete...

autor
27. feb 2024

@kvietok2012 objednať sa nedá, nakoľko systém im nefunguje, ani prihlásiť sa doňho nedá, zakaždým vyhodí chybu, alebo mi vypíše, že stránka nedostupná, nikdy mi ten ich "slávny" systém ani načítať nechcelo a v stredu je to asi najhoršie čo som si za tie 3 týždne čo tam chodíme a číslo veru žiadne sa zatiaľ neuvoľnilo, oco tam dnes bol od 13 a nevybavil sa vôbec, čísla neboli ani sa nedalo už zobrať, toľko ľudí tam bolo a všetko tak kysuce, žilina, púchov, trenčín boli ľudia čo hovoril a potom sa môžeme čudovať, že sa nedokážeme vybaviť

kvietok2012
27. feb 2024

Musí ist online objednavka.skúsila si MV SR stránku? Treba skúšať stále, stále, najlepšie nadránom, vtedy zvyknú "pustiť" nové dalsie dni na objednávku.
Tam kde robim ja, nie su v čakačke 3 ludia ale 150-170 a čakačky sú 4-5hodín..tak verím ze u nás časenky nie sú uz ráno.....a denne máme niekolko desiatok objednanych ludí, takze ta online rezervacia musí fungovat.

autor
27. feb 2024

@kvietok2012 tak ako niekomu asi funguje ale keď sa mmi podarí tam aj dosť tak keď vyberiem miesto, tak to spadne a vyhodí, chybu a že mám skúsiť neskôr, čiže buď je server preťažený alebo neviem potom, prečo mi zakaždým padne

martamasarova
27. feb 2024

Manzel bol v Kysuckom Novom Meste necakal vobec, nik tam nebol

monikaman
27. feb 2024

Bola som v pondelok v Bytči, vybavena za pol hodinu, je pravda ze som bola rano ale pani povedala ze vzdy vybavia vsetkych, ktori pridu (neobjednanych). Da sa tam zavolat tesne predtym ako clovek ide a povedia Vam aka je tam situacia, su ochotne a mile.

eva233
27. feb 2024

Ja som prihlasovala syna do Bytče cca 2t dozadu a termínov bolo už len zopár na marec, do Žiliny bol asi 1..... Ale systém fungoval.

totatimeka
1. mar 2024

Ja som sa normálne objednala cez rezerváciu minulý mesiac na vybavenie dokladu a tento mesiac na prevzatie (to som bola poobede o 4, vybavená za 5 minút) ale verím tomu že v marci to bude nereálne nakoľko od apríla sa zdražujú pásy tak kto potrebuje si ho bude chcieť vybaviť dovtedy...

autor
1. mar 2024

@totatimeka žiaľ do konca mája je všetko plne na rezerváciu mi dnes ráno systém napísal keď sa mi tam konečne podarilo prihlásiť, a vybaviť sa veru bez objednania v poobedných hodinách nie je možné a ževraj už ani doobeda sused vravel, že už 2 deň tam šiel so synom vodičák dať vybaviť a nepochodili a to šli hneď ráno, ale objednaný neboli tak sa na rad nedostali

lenka1441
7. mar 2024

Boli sme teraz v stredu v Žiline došla som tam práci okolo 15:00 a do hodinky sme boli vybavený ja aj deti takze pohoda