Veci do škôlky na ulici Andreja Kmeťa v Žiline

monika185243
22. aug 2022

Zdravím, sú tu nejaké mamičky, ktoré budú dávať svoje deti do škôlky na ulici Andreja Kmeťa? Pozerala som stránku škôlky a neviem nikde nájsť zoznam vecí, ktoré treba. Neviete či dávala niečo riaditeľka na stránku alebo neposielala Vám email? Lebo mne nič neprišlo a zdá sa my že keď som bola pre rozhodnutie o prijatí tak pani spomínala že v priebehu augusta to bude na stránke.

joesvk
22. aug 2022

@monika185243 Neviem ako v škôlke, na ktorú sa pýtaš. Ale zvyčajne prvý deň stačí doniesť označené papučky a pyžamo a jedny veci na prezlečenie, keby došlo k nejakej "nehode ". A zvyčajne až počas toho prvého mesiaca treba doniesť veci ako výtvarné a hygienické potreby.

daffodil3007
22. aug 2022

@monika185243 ahoj, ja síce dávam dcérku inde, ale nám v júli na rodičku povedali, ze všetky konkrétne veci a podrobnosti nám posledný týždeň bude posielať triedna učiteľka 😊

verosika
23. aug 2022

Moj starsi chodi a kmetku a teraz pojde aj mladsi. Ako pisala @joesvk pyzamko , papucky, nahradne oblecko a kazdy den aj flasku s pitim davam. Hygienicke, ani vytvarne pomocky nechceli. @monika185243

monika185243
autor
23. aug 2022

Ďakujem 😀