Urologická ambulancia v Žiline

rybickadory
6. jún 2022

Dobrý deň, viete mi poradiť, ktorá ambulancia by mi zobrala syna, potrebujem vyšetriť pred operáciou, náš doktor - urológ nám kázal zavolať na objednávku operácie po pandémii a odišiel do dôchodku, tak potrebujeme nového urológa, ďakujem

queeninthenorth
6. jún 2022

@rybickadory určite kontaktujte Dr.Hrušku je perfektný, sídlo má v budove byť zdravý pri nemocnici 🙂

rybickadory
autor
6. jún 2022

@queeninthenorth ďakujem, skúšam sa dovolať, ale nedvíhajú, neviem, či mám dobré t. č., mohli by ste mi napísať kontakt? 🙂

queeninthenorth
6. jún 2022

@rybickadory ordinačne hodiny majú do 14 to bude asi tým, číslo by som vám dala rovnaké ako majú na stránke 041 / 563 02 30 🙂

rybickadory
autor
6. jún 2022

@queeninthenorth ďakujem ❤️

ro_manka
6. jún 2022

https://www.fnspza.sk/sk/oddelenia/urologia/det... Na tomto linku sa objednáte na konkrétny deň aj čas. Boli sme tam so synčekom cca pred mesiacom. Pán doktor výborný, synček sa pýtal, kedy za ňom môže ísť znova 🙂

rybickadory
autor
6. jún 2022

@ro_manka ďakujem a to sa môžeme objednať aj keď potrebujeme vyšetrenie pred zákrokom? Keďže je to poradňa🙂

ro_manka
7. jún 2022

Fiha, to neviem. Ale keď som to objednavala, tak sa tam zadával aj dôvod návštevy. Ja som písala, že ideme len na kontrolu. Teraz ale pozerám, že majú celkom dlhu čakaciu dobu, nám vyhodilo termín do týždňa. Mám ale aj iný kontakt od našej pediatričky na urológa, ak vám to pomôže. Tam sme ale nakoniec neboli.

rybickadory
autor
7. jún 2022

@ro_manka veľmi pekne ďakujem za odpoveď a ochotu❤️

lussia151lucia
5. nov 2022

@ro_manka prosím ako sa volá tá klinika kde ste boli po objasnení? Ten link mi nefunguje. Ďakujem za každú pomoc

lussia151lucia
5. nov 2022

@ro_manka alebo aspoň meno lekára aby som sa mala čoho chytiť

ro_manka
7. nov 2022

@lussia151lucia http://bip-static-90.213-81-175.telecom.sk/sk/o... v nemocnici na spanyolovej. Lekára meno si nepamätám a kartu doma nemáme. Bolo to v takej budove v zadu úplne na prízemí

matrina234
30. apr 2023

@ro_manka mudr fojtik v za už cca 5 rokov nie je 🙂