Test PCR - Žilina

11. nov 2021

Dobrý deň, po pozitívnom samoteste som dcéru registrovala včera cez korona.gov. príznaky má. Doteraz mi prišla sms len o registrácii, ale nie o teste? Kedy mám čakať sms termine testu?

gejbrel
11. nov 2021

Do 5 dni. Mužovi prišiel na 5 deň a na 7 deň test

1aduliatko1
11. nov 2021

teraz je plno ľudí, čo čaká na termín, môže to trvať 1- dni...a záleží aj od toho, kedy bol kontakt s niekým.

dzina007
11. nov 2021

ked som v jeden den registrovala aj seba a aj deti tak mne prsiel termin hned, Detom to trvalo 48 hodin, tak aj jeho spoluziakom. Neviem ci to nebude tym ze oni nemaju este vytvoreny prideleny covid pass - to cislo

gejbrel
11. nov 2021

@dzina007 to s covid pasom nemá nič spoločne. Ja som nemala prišiel mi do troch minút. Muž mal covid pass a prisiel mu až na 5 deň. Majú veľa práce 😬

autor
11. nov 2021

@gejbrel po pozitívnom samoteste.

autor
11. nov 2021

Fuha to je dosť dlho, lebo od toho závisí či sa zavrie trieda

gejbrel
11. nov 2021

Mne po troch pozitívnych testoch prišiel na pcr do troch minút. Mužovi na piaty deň odkedy si doma robil test

autor
11. nov 2021

Ak som sa nevyjadrila presne tak dcéra má pozitívny samotest 😅 a aj má príznaky a od toho závisí či sa zavrie trieda, tak dúfam, že to príde čím skôr

gejbrel
11. nov 2021

Tak či tak sú doma… ak bude pozitívna pôjdu na test spoluziaci

andreakotesova
11. nov 2021

Treba ísť na AG test na MOM a budu môcť triedu zatvoriť.

gejbrel
11. nov 2021

@andreakotesova ale škola po pozitívnom teste zo školy vyžaduje pcr test nie z momky

andreakotesova
11. nov 2021

Dcera mi vysla v nedeľu pozitívna sa samotestom a triedny ma poprosil, keby sme bezali do MOM na AG test oficiálny, aby mohli zatvoriť triedu už od pondelka.

andreakotesova
11. nov 2021

@gejbrel stačí OFICIALNY AG test. Výsledok ti príde z NCZI.

gejbrel
11. nov 2021

@andreakotesova Nás vyslovene hnali na pcr testy

andreakotesova
11. nov 2021

@gejbrel dcera vysledok PCR testu mala v utorok v noci, takže 2 dni by chodili do školy ostatné deti... ale v triede ich nakoniec vyšlo viac pozitivnych, bol to "plodny" víkend.

andreakotesova
11. nov 2021

@gejbrel do ktorej školy chodi?

gejbrel
11. nov 2021

@andreakotesova na jarnú

dzina007
11. nov 2021

@gejbrel moze byt. to bol len moj predpoklad. lebo vsetkym detom v okoli trvalo 1-2 dni kym prisiel termin. a mne pipiol do minuty. tak asi len nahoda.
ale hej teraz je velky napor

andreakotesova
11. nov 2021

@gejbrel naša na Martinsku. Pozeraj to v červenom:

autor
11. nov 2021

@gejbrel není sú doma, pretože pokiaľ je iba samotest pozitívny tak spolužiaci sú v škole,.preto učiteľka chce aby išla dcéra na pcr

autor
11. nov 2021

@andreakotesova to som sa pýtala a ževraj teraz už iba pcr

andreakotesova
11. nov 2021

Ved nech ide na ten AG test do MOM.

gejbrel
11. nov 2021

@andreakotesova áno vidím už. Nás hnali ako zdute kozy na pcr.

andreakotesova
11. nov 2021

To ťažko, lebo toto je najnovšia priloha na MŠSR.

janulienky
11. nov 2021

Ja som takto syna registrovala minulý týždeň, tiež mal pozitívny AG test (tiež sme zo ZA), a objednali ho hneď na druhý deň. Termín nám prišiel cca do 2 hodín od zadania požiadavky.

andreakotesova
11. nov 2021

@gejbrel predtým to týmto nebolo podmienené, zatvárali triedu hneď, no toto je najnovsi/upraveny skolsky semafor.

liligreg
11. nov 2021

Áno, treba pcr, ak vyjdú výsledky pcr cez vikend, triedu pravdepodobne áno nezatvoria. Ag test ti veľmi tiež v tomto nepomôže.

Inak ja mám doma 6 pozitivnych testov, po prvom som šla na Ag a ten negatívny. Tak som pre istotou urobila doma dve rôzne značky zase, či môžem ist k dr. A tie tiež pozitívne. Další deň rovnako. A ‘’oficiálny ag” negatívny. Syna mám doma, chcel muž naňho ocr, keďže s nim budeme doma dlhšie, lebo už aj on ma príznaky, nedá sa. Musím čakať ma výsledok pcr a až keď ten bude pozitívny, môžeme žiadať. Ja som sa na pcr registrovala v pondelok, termín prišiel po 2.5dni

andreakotesova
11. nov 2021

@liligreg zvláštne... každá škola si to teda vysvetľuje inak... naša ide podla najnovsieho školského semaforu.