Svadobný kameraman - Žilina a okolie

gunzburg
4. okt 2022

Ahojte, chcem sa opýtať či nepozná niekto cenovo dostupného kameramana na svadbu zo Žiliny a okolia.

lamonita
4. okt 2022
tandariatko
13. okt 2022

@gunzburg Ja odporúčam MR Studio ... Kamoška mala vyssie spominaneho a teda spokojna nebola.

17alexis
13. okt 2022

@gunzburg Juraj Valko robi pekne videa, cena prijatelna, ale na vysledok budes cakat rok. Vtedy este da zlavu 100€. 😄 Vlastna skusenost.

michaela329
13. okt 2022

@17alexis preboha nie, na video sme čakali tuším od októbra do marca 🤦‍♀️

17alexis
13. okt 2022

@michaela329 mali ste tiez jeho? My sme video dostali teraz neviem, ci par dni pred alebo par dni po prvom vyroci. 🙈🙈

michaela329
14. okt 2022

@17alexis my až keď sme boli fakt neprijemní, dokonca jeden pár, co sa bral pred nami týždeň sa stihol aj rozviesť, kym sme my mali video 🤦‍♀️😬 MR studio si ale chvalia.

17alexis
14. okt 2022

@michaela329 uffff, to sme sa aj my smiali, ze aby sme dovtedy este spolu boli. 🤣😏😏😏 Ale sme stale ❤ DJ nam rano po svadbe povedal, ze nam to vydrzi lebo muz je posuk a ja sibnuta. Niekto by sa na to urazil, ale my sme si ludsky sadli, super typek to je. Som mu este z kvetov zo stolov urobila kyticu pre zenu, nech jej da, ked zvlada s nim zit. 🤣🤣🤣

michaela329
14. okt 2022

@17alexis tiež už ťaháme 12. rok spolu, ale tie nervy, keď si spomeniem na tie naťahovačky okolo videa 🤦‍♀️ A to teda my si ho minimálne raz za rok pustíme (že ako mlado sme vyzerali).