Sono prsnikov Krankas - skúsenosti

14. jan 2023

Ahojte, ake mate skusenosti so sonografickym pracoviskom v Krankase ? Ak ste objednani beru aspon ako tak nacas , ci sa dlho caka ?

filili
14. jan 2023

Naposledy som čakala cca hodinu.

autor
14. jan 2023

@filili tak to je vcelku v pohode, a pristup sestriciek a lekarov bol aky ? na vysledky sa cakat nemuselo ?

andreakotesova
14. jan 2023

Par minut sa caka na vysledok.

autor
14. jan 2023

@andreakotesova tak to je super, po precitani recenzii na krankas celkovo som ostala zhrozena a dost som zacala stresovat ...

andreakotesova
14. jan 2023

Akurat po mamografii si musis prist po výsledok za par dní (cca 2 tyzdne) a az vtedy ti urobia aj sono.

pampeli
14. jan 2023

Lekarka tam byva v pohode a sestricky tiez, teda aspon ja mam taku skusenost. Urcite nemusis mat stres

filili
14. jan 2023

Prístup doktorky aj sestričky super, obe boli zlaté ☺️

hyta
15. jan 2023

Čakala som asi pol hodiny, sestrička i lekárka veľmi milé.

ls56
15. jan 2023

Super vsetko, len dovolat sa tam je umenie

janus02
15. jan 2023

@ls56 Prosím ťa, dá sa tam vôbec dovolať? Už tam volám od decembra a nič.

andreakotesova
15. jan 2023

@janus02 v pohode som sa dovolala v decembri. Ale teda až poobede.

janus02
15. jan 2023

@andreakotesova po obede som nevolala veru 🤦‍♀️ skúsim.

bykaterina
15. jan 2023

Treba volať poobede. Doobeda tam majú radu ako na mäso lebo pri okienku vybavujú. Ja keď mám nápr na 13 hod sono tak ma zoberú buď presne Alebo do pol hodiny a výsledok naklepu pokiaľ pokiaľ sa oblecies. Dr veľmi príjemná aj sestričky

ls56
16. jan 2023

@janus02 da ale musis vkuse a byt vytrvala😂😂

ja_bb
18. jan 2023

Ja chodím iba do Krankasu,volám vždy niekoľkokrát za deň,ale niekedy sa podarí aj na prvý raz,určite treba skúšať🙂 termín som dostala väčšinou do mesiaca-6 týždňov a čakanie áno,niekedy aj do hodiny,ale nie vždy.Berem knihu a čakám🙂

autor
18. jan 2023

no nakoniec to bolo super, cakala som iba pri okienku ale zo 20 min. a potom ma hned vzali 🙂

dzejnina
6. dec 2023

Prosím vás dá sa ísť na sono aj bez objednania, či už nie?

bykaterina
6. dec 2023

@dzejnina nedá sa ísť. Iba keby si mala nález akútny

janamiko
30. aug 2024

Volala som o 9-tej. Ozvali sa na prvé volanie, a že ak mám čas môžem prísť hneď do jednej. V čakárni som čakala asi 10 minút. Výsledky mi dali termín (do 2 týždňov) a keďže som bola prvýkrát upozornila ma, že mi budú robiť aj sono, aby som si doniesla uterák. Všetci boli veľmi milí. Vyšetrenie bez bolesti.