Skúsenosti s inkOFF v Žiline

janicka1988
29. nov 2022

Prosím má niektorá skúsenosti s odstránením tetovania v inkOFF v Žiline? Boli ste spokojne a zmizlo Vám to úplne ? Neostali Vám jazvy ? Ďakujem

cvancka
30. apr 2023

@janicka1988 ahoj, neviem ci je to pre teba este aktualne ale rada by som sa s tebou podelila o skusenost s INKoff. Ja som bola tento rok u nich na dvoch sedeniach kvoli odstraneniu tetovaneho obocia. Pristup je velmi milu, ale samotny vykon je velmi slaby..nebola mi to schopna poriadne odstranit a asi chcela aby som chodila na viac sedeni..na treti krat som isla do KNM k jednej pani co s laserom robi dlhe roky a ta mi to na jeden krat odstranila a aj menej penazi pytala. Povedala ze bola zvolena zla vlnova dlzka takze cele zle..ak chces tak kontaktuj tuto pani, je super..https://m.facebook.com/salon.suzanne.5

janicka1988
autor
30. apr 2023

@cvancka ďakujem veľmi za radu ☺️

janicka1988
autor
30. apr 2023

@cvancka koľko si prosím platila a mala si veľké tetovanie ? Zmizlo úplne alebo ho ešte vidno ? Môžeš mi napísať aj súkromnú správu , ďakujem ☺️

petrastrbanikova
25. jún 2023

@cvancka ahoj čo si chces dávať odstrániť alebo si si dala?lebo aj ja uvazujem a presne som myslela na inkoff

petrastrbanikova
25. jún 2023

@janicka1988 ahoj už si bola u tej pani čo ti slečna/pani odporučila?

janicka1988
autor
25. jún 2023

@petrastrbanikova nebola som

natmal94
26. nov 2023

@janicka1988 manžel tam bol a ostali mu jazvy. Pridala som aj recenziu ale zmazali mi ju. Pani potom začala tvrdiť ze mal už jazvy predtým ale mam foto pred a nebola tam žiadna jazva. Vrátili cenu za posledne ošetrenie, co bolo smiesne oproti tomu ako mal tu ruku zjazvenu a kolko stalo dat to do poriadku. Potom chodil do Dermapointu na brúsenie jaziev a odstraňovanie tetovania a tam mu po roku dali ruku dohromady. A boli skoro o polovicu lacnejší a aj to pred ošetrovanim kremovali. V prílohe posielam foto aké to manzel mal. Kožná povedala ze mu neodborným ošetrením spôsobili nekrozu tkaniva.