Skúsenosti s gynekológmi v Žiline

30. júl 2021

Dobrý deň, aký je dobrý gynekológ (najlepšie gynekologička) v Žiline? Prípadne s ktorými máte zle skúsenosti. Idem na prvú prehliadku ku gynekológovia, tak chcem mať niekoho, kto bude mať vpohode prístup ku pacientom
Vopred ďakujem za odpovede 😃

ikaja
30. júl 2021

100 ľudí, 100 chutí ťažko napisat
Ja chodím ku Kyskovi, som max spokojná, 2 tehotenstva
Všetko vysvetlí, pýta sa, objednanie cez web, berie presne, žiadne čakanie
Predtým som bola u Kianicku katastrofa, som rada že som od neho išla preč
Ale každému môže vyhovat niečo iné 😉

osky
30. júl 2021

Skus tohoto.
Velmi chvalia,ide prirodzenou cestouhttps://lekar.sk/lekar/mudr-ivan-wallenfels

autor
30. júl 2021

@ikaja
@osky
A ešte neviete či sa u nich nejako veľa platí? Alebo vôbec (za preventívnu prehliadku)

lenka2813
30. júl 2021

Ja tiez ku Kyškovi chodim a som nesmierne spokojna..neplatim nic, jedine za lbc cytologiu, ale uz aj ta je preplacana poistovnou.
Neodporucam Karisnu, to bola jedna velka katastrofa 🐵

adka998
31. júl 2021

Ja som menila dr. pri tehotenstve a vyskúšala som Durmisa a som zatiaľ spokojná. Neodporúčam Paucina. Ak sa objednas na presnú hodinu a prídeš tam, tak kľudne posedis aj hodinu aj pól kým sa dostaneš na radu a prístup nič moc. Na všetko sa musíš sama pýtať či je všetko v poriadku a zaujímajú ho iba jeho doplnky ktoré ti bude ponúkať a pýtať sa zakaždým či ich užívaš. Takze za mna určite nie

lucka_1998
31. júl 2021

Ja tiež odporúčam Kysku

pupava_lucna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mar_tina14
1. aug 2021

Dr. Kyska, maximálna spokojnosť uz niekolko rokov, je to naozaj PAN doktor👍

natalienka12
1. aug 2021

Baby a berie dr. Kyska nove pacientky?

ikaja
1. aug 2021

@natalienka12 treba sa opýtať, čo viem tak pol roka dozadu nebrali, že majú veľa

mar_tina14
1. aug 2021

@natalienka12 tak to neviem, ja k nemu chodím asi 8 rokov uz🤷‍♀️. Skus pozrieť stránku ich www.okgyn.sk mozno tam bude mat info o tom ci berie nové pacientky, poprípade im skus zavolať, maju aj veľmi zlatú sestricku👍

natalienka12
1. aug 2021

@ikaja
@mar_tina14 dakujem baby, zajtra volam

adka998
1. aug 2021

@natalienka12 ja čo som nedávno volala keď som hľadala nového tak tento už nebral nové pacientky

natalienka12
1. aug 2021

@adka998 Ja skusim, mna mozno vezme.

lenka2813
1. aug 2021

@natalienka12 hej treba urcite skusit...osobne myslim, ze skor zoberu.. Bola som svedkom vela krat, ako sestricka povedala, ze uz by nemali brat, ale nakoniec zobrala, ked sa boli pytat. 😃

natalienka12
1. aug 2021

@lenka2813 dakujem, a nevies ako to funguje? musim si ist osobne pre listok k nemu, lebo som az z Trencina ale tento lekar mi za dochadzanie stoji.

lenka2813
1. aug 2021

@natalienka12 ano, sestricka mi dala papier, ktory som potom dala byvalej gynekologicke.. A na zaklade toho, byvala gyn. im odoslala moju dokumentaciu. 🙂