Reštaurácia s kútikom v okolí Volva - Žilina

elly5
21. nov 2022

Ahojte prosím vás. budem mať cestu do Žiliny ,nemáte tip na reštauraciu kaviareň herňu (vhodnú pre deti ) v okolí Volva (autoservisu ) Bytčická ulica .
Budeme bez auta takže preprava kočíkom pripadne spojom nejakým .
A mohli by mať aj otvorené cca 12-16hod cez týždeň.
Veľmi pekne ďakujem za tip

bykaterina
21. nov 2022

@elly5 pozri oc idea je to kúsok Alebo pótom oc Max

kvjetecko
21. nov 2022

@elly5 s kocikom na peso to je do oc idea podla mna dost daleko a navyse velmi neprijemna cesta popri rusnej hlavnej. Ked tak naozaj len vybehnut hore na solinky cez podchod a ak mate zadarmo bus tak sa zviezt jednu zastavku do Maxu ( Alebo pesi)

bykaterina
21. nov 2022

@kvjetecko a prosím ťa ako sa to ma dpmz dopraví? A popri akej hlavnej ceste ide do idea a je taka rusna?

elly5
autor
21. nov 2022

@kvjetecko ako mozem mat zadarmo mhd ?

elly5
autor
21. nov 2022

@kvjetecko este som uvazovala ist mhd do auparku tak je interierove ihrisko podla fotiek a navigaii som usidila ze to bude asi najlepsie co myslis ?

bykaterina
21. nov 2022

@elly5 zadarmo máš do 4r dieťaťa ty aj dieťa v dpmz. Áno môžeš ísť aj do Auparku aj do Mirage kde len Chces. Zo soliniek idú busy do mesta každú chvíľu

kvjetecko
21. nov 2022

@bykaterina musi ist po celej bytcickej pod most, tam po kamennej a idea je este dalej. Je to velmi rusna hlavna cesta, robim tam. Uzky chodnik, neprijemne sa tade ide aj bez kocika. Kamion jeden za druhym.
Do maxu prejde kusok po bytcickej a cez podchod hore na solinky a hned je tam zastavka. Pripadne cez solinky prejde do maxu pesi.

@elly5 ja neviem ci mas zadarmo mhd, pisem ze AK. Kociky to tu maju dako riesene, ale fakt neviem ako.
Ak nemas zadarmo, tak pesi. Pripadne kup mhd listok. Je to jedna zastavka zo smrekovej na limbovu ku maxu.
Do auparku sa tiez dostanes z tej zastavky smrekova, ale z opacnej strany ako je na oc max. Aupark je asi 10 min busom.

bykaterina
21. nov 2022

@kvjetecko ja bývam tam kde to opusujes a vôbec to nie je také ako opisujes

kvjetecko
21. nov 2022

@bykaterina 🙈 Poobede v spicke ist po bytcickej a kamennej , to je fakt jedna radost. Ako stvorene na prechadzku s kocikom. Ale vsak nech si to elly5 kludne skusi a potom nech sa pochvali ako sa jej tade islo.

bykaterina
21. nov 2022

@kvjetecko je tam chodník asfaltový. Chodím tade autom asi máme iný pojem o špičke. 🙂 Ale môže ísť aj busom hoc kde Žilina je malá dedina