Predpôrodná príprava v Žiline - aktuálne

dddominikaa125
24. apr 2023

Ahojte, rada by som sa informovala ohladom predporodnej pripravy vo FNSPZA. Mate nejake skusenosti/ odporucania? Alebo sa olpati ist inde? Dakujem 🙂

laura1009
24. apr 2023

@dddominikaa125 ja som to absolvovala pár mesiacov dozadu a mne sa páčil ako prístup tak aj informácie ktoré sme dostali, okrem toho nám všetky veci co sme stihli/nestihli poslali na email, kde sa k tomu vieš vrátiť. Na konci hodiny sme si zacvičili. Baby sú veľmi zlaté, stojí to 60€ a je to (sa mi zdá) od 27+0. Potom sme sa prihlásili na kurz aj s manželom, kde to bolo o to lepšie, že sme si prakticky vyskúšali rôzne aktivity (aj naši muži 🙂) ) a to stalo 90€. Som prvorodička a určite odporúčam 🙂

lucka_lullu
25. apr 2023

@dddominikaa125 ja som bola a bolo to fajn. Prednášky na Mamaclass mi ale dali viac. Je tam ako lektorka aj Majka (pôrodná asistentka, ktorá viedla kurz v Žiline) av jej online prednáškach bolo všetko, čo aj na kurze.
Ja som sa tešila hlavne na cvičenie, no to bolo len raz a mala som z toho také rozpačité pocity... Pozitívum celého bolo, že sme sa pozreli aj na sály, no bola to skôr súhra okolností a síce, že v tom čase tam nikto nerodil.
Mne viac vyhovovali tie prednášky na Mamaclass a prípadne potom skôr kurz, kde by mohol byť aj manžel.
Program na Mamaclass je napr. prednášky na mesiac s archívom za 19,99€ (tu máš kód, kde dostaneš 50% zľavu J8XMW takže ťa to vyjde na 10€ a dozvieš sa všetko, čo aj tam plus omnoho viac od v lekárov, iných pôrodných asistentiek, laktačných atď).

dddominikaa125
autor
25. apr 2023

@laura1009 Dakujem krasne 🙂

dddominikaa125
autor
25. apr 2023

@lucka_lullu Dakujem krasne 🙂