Potrat - Žilina a okolie

tinuskamacurka
23. jún 2022

Ahojte chcem sa opýtať bol niekto na potrat v okolo Žiliny? Kolko to stojí a ako to prebieha? Nieje to pre mňa. Dakujem

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
23. jún 2022

Ved to robia skoro v kazdej nemocnici, treba pozriet cennik pripadne zavolat do nemocnice.
V CA tak boli bezne zeny, ja som bola po operacii a vedla mna dve po tomto zakroku, prisli pred obedom, poobede uz isli domov.

tinap11
23. jún 2022

V Čadci sa to nerobí....Žilina nemocnica alebo zilpo. Ale moje pacientky chodili hlavne do zilpa. ...plus treba si zrátať dlhšie naklady-zakrok,platíte u gynekológa za vypísanie žiadosti,ďalej u internistu za vyšetrenie ..dosť nákladné...zákrok trvá podľa toho aký ste týždeň,čím je babetko väčšie je to náročnejšie....potom 2 hodiny na izbe a idete domov..menzes príde do 40dni

tinap11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinap11
23. jún 2022

A priebeh nič príjemné na pozeranie ..

tinuskamacurka
autor
23. jún 2022

@tinap11 a neviete či sa objednať telefonicky alebo tam zájsť osobne? A cenu neviete? Cca

kris_tin257
23. jún 2022

Robia to pripadne ešte v Púchove kedysi to bolo za cca 350€ ale teraz netuším, v žilinskej nemocnici je hrozný prístup čo sa tohto týka, tej sa radšej vyhnúť. Zilpo je na Tom lepšie prípadne teda ten Púchov, tam boli veľmi milí lekári aj sestričky. Priebeh je v pohode prídete vysetrite uspia vás a keď sa zobudíte polezite ešte chvíľu a idete domov, nič necítite

linetka123
23. jún 2022

To je tak strašné. Veď tu ide o ľudský život 😔😔😔

tinuskamacurka
autor
23. jún 2022

@linetka123 je to znásilnenie a viac sa o tom baviť nejdem

horislava
23. jún 2022

Tak v tom prípade by sa zato platiť nemalo😞🤔

bastillka
24. jún 2022

@tinuskamacurka Dobrý deň, ak to už počítate na dni, v ZA objednávali dosť neskoro. Je klinika v Trenčíne, tam treba zavolať a pýtať sa prednostne. Nie je to preplácanie poisťovňou. Držím palce

bykaterina
24. jún 2022

@tinuskamacurka môžeš skúsiť aj centrum asistovanej reprodukcie nápr v Žiline Martine. Cenník máš na stránke. A urobia aj interné. Ráno prídeš a okolo obeda ideš domov

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
24. jún 2022

@tinuskamacurka toto treba riesit cez sud, aj co sa tyka platby za zakrok, aj trestnopravnej zodpovednosti

tinap11
24. jún 2022

@tinuskamacurka väčšinou osobné chodía keď už majú žiadosť aj interné vyšetrenia tak vás objednaju...fuha cenu žiaľ neviem stále sa to mení ale okolo 200-300€ isto

ingrid56
16. jan 2023

@bykaterina nemáte prosím vás tel.číslo do MT?

bykaterina
17. jan 2023

@ingrid56 nemám ale cez Google nájdete

ingrid56
17. jan 2023

@bykaterina iscare?

bykaterina
17. jan 2023

@ingrid56 áno

bykaterina
17. jan 2023

@ingrid56 Alebo gynfiv v Žiline