Pôrodnica Žilina

2. mar 2023

Ahojte, akú máte skúsenosť so Žilinskou pôrodnicou?

t1nusa
2. mar 2023

toto aj mňa zaujíma 🙏🏻 v máji sa tam chystám rodiť tak verím tomu, že sa nájdu aj žienky s pozitívnymi skúsenosťami 😃

jaja1991
2. mar 2023

Ja mám len pozitívne skúsenosti. Od personálu na príjme, cez pôrodnú sálu až po personál na oddelení. Izby fajn, strava no nemocničná 🤭, ale poradili, pomohli. Za mňa super 👍

jaja1991
2. mar 2023

Ešte, rodila som tam 2x

kaca222
2. mar 2023

Ja výbornú, pôjdem tam znova. A strava (aspoň na nadštandardne), super

zuzkacik4
2. mar 2023

Zlu, uz som tam viac rodit nesla

iveta855
2. mar 2023

3x a vždy spokojná

kris_tin257
2. mar 2023

Kamarátka robí lekárku v žilinskej nemocnici ale na inom oddelení, sama sa tam bála rodiť 😕

autor
2. mar 2023

@t1nusa haha kedy mas termin?

autor
2. mar 2023

@kris_tin257 napodobne poznam par co tam nesli...

kris_tin257
2. mar 2023

Len problém je že v Žiline žena moc na výber nemá

beatrice1111
2. mar 2023

Bola som na nadstandarde aj lekára som mala zazmluvneneho takže možno aj to urobilo veľa ale ja sa nemám na čo sťažovať, všetko dokonale

maminkadeticiek
2. mar 2023

Vyborne 2x 👍

44janica44
2. mar 2023

Nadštandard - apartmán( vlastná kúpeľňa obrovské plus) nezazmluvneny lekár, pôrod pred rokom išla by som znova a to bývame v Martine. Muzovi sa to síce nepozdávalo ale po pobyte tam skonštatoval že som dobre vybrala.

delonghi
2. mar 2023

3x dobra skusenost, s nadstandardom aj bez, lekar nezazmluvneny ani jeden raz

t1nusa
2. mar 2023

koncom mája 🥳

julie19
2. mar 2023

Rodila dom teraz v decembri a pred dvoma rokmi v novembri a oba razy super 🙂 nemám sa na čo sťažovať ;)

lrnka
2. mar 2023

@zuzkacik4 prečo by ste tam už nesla rodiť? Od meraný personál na sestonedeli?

ivana4za
3. mar 2023

Za mňa tiež super, nechcela som ísť do ZA, ale do MT, bo som tiež nepočula moc dobré ohlasy. Ale keďže sa dcéra vypýtala von skôr o 4 týždne a v noci, tak sme išli do Žilinskej nemocnice. A nemôžem povedať žiadne škaredé slovo. Takže o rok a trištvrte som išla rodiť zase, a jasná voľba Žilina! V tomto smere iba odporúčam.
Keď som ležala v nemocnici s gynekologických problémami,tak to už bola iná káva.. to už by som sa Žilinskej nemocnici vyhla.. je to paradox,keďže to riešia ti istí doktori!

zuzkacik4
3. mar 2023

@lrnka nie ze by som tam nesla uz rodit, ja som tam realne po zazitkoch z porodu uz nesla rodit...dalsie tehotenstvá som rodila inde..
Odmerany, arogantny personal je asi to najmenej, co mi vadilo..a to teda nie som z tych zien, co maju neviem ake extra naroky...fakt nie....
Ale to, ze ohrozili zivot mojho dietata, zanechalo vo mne dost velku traumu na to, aby som tam uz viac nesla...dodnes dakujem Bohu, ze som nestratila duchapritomnost a z poslednych sil som som sa im uz nakoniec "postavila" a presadila si, ze chcem tlacit... keby som cakala tak, ako chcela a doslova naziapala "ochotna" PA na mna, tak maly by sa bol zadusil... to mi potvrdil neskor aj samotny dr...
To je asi uplne ze v skratke... ale cely porod a aj po porode proste zle...
Ale ano, je to len o tom, koho vychytas .... ja som mala "stastie" na takyto personal...

ja_bb
3. mar 2023

Roky dozadu mala zlu povesť, prvé dieťa som tam nerodila. Druhé (09/22) prislo na svet predcasne, bolo na JIS , ja hore dole medzi domom a nemocnicou, až potom s nim na izbe. No táto skúsenosť bola skvelá. Personál milý, babatko akoby malo ďalšie mamičky, ku mne tiež povzbudivo sa správali,bola mi zima,doniesli mi predtým perinu pred pôrodom napr., všetko super. Naozaj sa to zmenilo a neľutujem,že ma to tam chytilo. Mam bezlepkovú stravu a skvelé,nebola som hladná,že by to nechutilo alebo co 🙂

veronika303
3. mar 2023

Pred 2,5 rokom som tam rodila prirodzene a sestričky hlavne mladé na novorodenckom otras teraz vo februári som mala druhý porod-ale sekcia a musím povedať prístup všade super nemala som žiadnu nadštandardnu izbu sestričky poradili pomohli za mňa 100 bodov ,pomohla mi aj rehabilitačna sestra po sekcii sa postaviť nemám čo vytknúť tentokrát som vďačná celému oddeleniu 🙏🙏🙏🙏

majka010689
4. mar 2023

Ja som rodila pred 11 rokmi. A to som tam este tyzden lezala lebo som prenasala. Jedna sestricka uplne super nastastie po porode mala aj nocnu takze perfektne a druha katastrofa. Ale aj porod aj doktorka super. Na to,ze som bola prvorodicka. Teraz ma to v juli caka znova ale nerozmyslam nad tym ,ze by som sla inde .

drahomirrra
4. mar 2023

Ja nie, zla, zlaa skusenost. Masiarka doktorka (veeelmi znama firma v Ziline), sproste reci PA, co mam a co nemam a ze vymyslam a neviem co. Otocila som sa na opatku, sla do PB. Vsetko na jednotku.

natalia0209
5. mar 2023

@44janica44 vážne? Ja som zo ZA a práveže zvažujem Martin, na tu pôrodnicu som počula same plusy- prečo si nešla do Martina?

sevcikovaa
5. mar 2023

2019 top ...syn predčasne 34tt ale vsetko v poriadku ....dnes ležím 3tt na rizikovom a pohoda...sestričky super aj lekárky ...primár odborník,izby okrem telky sú super...ako som povedala 2019 jedine v Žiline ak bude dalsie

44janica44
5. mar 2023

@natalia0209 no isto by som nesla do MT zvlášť keď tam adresovo nespadam... bývam v mt par rokov ale trvalý pobyt mam inde. Ja som počula, ze ak majú toho veľa dvakrát príjemní nie sú k "cezpolnym" v mt je to uz taka masovka, ale najviac ma presvedčili skúsenosti žien co boli rodit posledný rok - dva v ziline. kazda si chválila a to su skúsenosti známych nie typu "počula som" + tie co vedeli porovnať napr 10 rokov dozadu a teraz chválili že o moc lepšie a nemajú čo vytknúť, všetky max spokojnosť.
Známa z rodiny bola 2x v MT a 2x problém... raz zlomená kľucna kosť, druhýkrát už neviem čo..... sesternica bola dokonca rodit v BA v Kochu, strašne prachy dala za pôrod a odišla odtiaľ s nejakou baktériou. V cadci jedna prvy porod zaplateny lekar a odisla s asi 200 stehmi skoro im tam zomrela, druhe bola v ziline a pohoda ani lekara ani nadstandard nemala zaplateneho a lutuje ze spekulovala pri prvom a nesla rovno do ziliny.Z rodiny negatívne skúsenosti majú iba tie co boli rodit inde. V minulosti sa stalo ze občas nejaká sestra bola nepríjemná ale tak úprimne nie každý má vždy svoj den, ale ozaj za posledne 2 roky od rodiny a kamarátok som nepočula sťažnosť ani na personál ani na nič.
Muž sa mi tiež čudoval ze skôr idú z okolia rodit do MT len my pôjdeme opačne, bol tam 5dni so mnou na apartmáne (covid čiže ani opustiť budovu nemohol) a uznal ze všetko super, jemu dokonca aj veľmi chutilo co varili ( ja som hrozna na jedlo ale hladna som tam nebola) PA úžasné, poradili, pomohli, aj sestry z novordeneckeho vrátane primára všetci milí, ochotní, takisto aj sestry z gynek. boli super, za 5 dní som nikoho ofucaneho ani protivneho nestretla a to som rodila v deň keď mali toho ozaj veľa myslím ze 8 bábätiek a ozaj nikto na nič neposlal.
Ak budem ešte raz rodit tak isto ZA a teraz už ani muz nebude špekulovať s Martinom 🙂

papaya308
5. mar 2023

Prvý pôrod "zažitok" vďaka MUDr Batorovej, druhý super, záleží fakt od ludi,lebo izby strava pohoda

natalia0209
5. mar 2023

@44janica44 no pekne, ďakujem moc za skúsenosť ! Pomohla si 🤩

lulka321
6. mar 2023

Ja som rodila v Žiline 2x. Pri pôrode som natrafila na toho istého doktora, aj sme si spolu zažartovali, že prídem aj 3x. 😅 Rodila som prirodzene obe moje dievčence, až na to, že prvá šla hlavičkou, druhá zadočkom. 😅 Za mňa gynekológia super, maximálna spokojnosť 😊 Prvý pôrod som mala v 2019 a na novorodeneckom som zažila hotovú hrôzu ako prvorodička, dieťa som si prebalovala od začiatku sama, asi 2x mi dcérku prebalili, prsia som mala plne mlieka a sestrička mi povedala, že nikdy nebudem dojčiť (dojčila som 2,5 roka), sestričky tam po mne hulakali, keď som sa niečo ohľadom malej opýtala... no cele zle, s obavou som sla rodit do tej istej nemocnice druhu dcéru pred piatimi mesiacmi a zažila som šok. Sestričky na novorodeneckom úžasné, druhu dcéru mi chodili prebalovať ešte aj na druhý deň po pôrode, na všetko sa ma pýtali, či je všetko v poriadku, s dojčením nebol žiadny problém... proste som bola nadšená. Ak by to takto bolo stále, bolo by to super. Bola som na klasickej izbe a bola som veľmi milo prekvapená 😊

vemara
8. mar 2023

@lulka321 mozem sa opytat,ktory lekar vas rodil?