Pôrod v Žiline

28. apr 2022

Ahojte zienky..tie co ste zo ziliny hlavne..ktoreho porodnika mi viac odporucate? Durmis alebo sudek..dakujem 😘

snehulak77
28. apr 2022

Ahoj, ja som mala Ficeka, bola som spokojná. Ale z týchto dvoch Sudek, kamošky pri ňom rodili a že super. Aj moja mama pri ňom rodila 😂😂😂 Na vizitke som mala z nebo dobrý pocit, príjemný chlap

hyta
28. apr 2022

Ja som síce pri ňom nerodila, no operoval ma a veľmi mi pomohol Sudek.

autor
28. apr 2022

@snehulak77 super dakujem

autor
28. apr 2022

@hyta aj ja zatial na neho len dobre pocujem

martyzpp
29. apr 2022

Durmis je moj gynekolog ale hovoril mi, ze uz k porodom nechodi. Ale maju tam aj mlade sikovne lekarky (rodila som v septembri) a boli fajn.

autor
29. apr 2022

@martyzpp aha som nevedela bo zopar znamych ho ma zajednaneho k porodu tak neviem

aknamorka22
30. apr 2022

Ja som počula, že keď si primára zajednas, tak musíš rodiť v "správnu chvíľu" aby tam bol 🙂 čiže pracovný deň 7-15, ale naozaj neviem či to tak je. Behom dvoch rokov som rodila 2x v Žiline a bola som vždy spokojná. Je tam veľa mladých dobrých doktoriek. Stretla som asi každého doktora, ktorý tam robí a nemala som s nikým problém 🙂

snehulak77
30. apr 2022

@aknamorka22 keď máš niekoho zajednaneho, tak príde aj o polnoci, za to ho platíš. A súhlasím, v ZA je veľa príjemných lekárov. 😊

autor
30. apr 2022

@aknamorka22 to som rada..

autor
30. apr 2022

@aknamorka22 no v ziline to tak isto nie je..co som pocula tak ked zajednas a zaplatis pride k tebe k porodu hockedy sak za to ho hlavne platis a staraju sa o teba aj pred aj po porode 😊

mtn112233
30. apr 2022

Sudek, jednoznačne 👍👍

ribezlik
2. máj 2022

@martyzpp MUDr Durmis ma v nemocnici dceru
A počula som na ňu chválu

martyzpp
2. máj 2022

@ribezlik mozno ma rodila aj ona, slo to tak rychlo, ze mi vobec nenapadlo sa pozriet na menovky alebo spytat na meno 😞.

adzka
2. máj 2022

A oplati sa vobec zajednavat nejakeho doktora? 🙂 tiez som uz pocula ze je tam kopu dobrych a mladych lekarov aj sestriciek ze sa netreba bat vsetci si tam milí ☺️ a vraj za zajednanie si konkretneho doktora k porodu sa plati okolo 300€? To mi len jedna znama povedala co rodila pred rokom v Ziline inak som vobec toto ani nezistovala tak neviem co je na tom pravdy 🤔

autor
2. máj 2022

@adzka hej je to pravda..300 eur sa plati..ja prave neviem..uz som aj tieto nazory pocula ze ani netreba zajednavat no ja vaham stale kedze mam uz vyssi vek a prve babeno cakame

beatrice1111
3. máj 2022

Určite si doktora zajednaj, lepsia starostlivosť a aj v prípade šitia to bude vyzerat pekne

ivusinecka026
4. máj 2022

Ja som rodila v januári a mala som veľký strach lebo som počula viac zlého ako dobre ale nakoniec som bola veľmi spokojná sestricky milé chodili za mnou mohol byt aj manžel pri mne doktorka si so mna ešte robila srandu že mohla pri mne vypit aj dve kávy rozbehol sa porod a pol hodinka a mala bola vonku.Aj po pôrode tiež veľká spokojnosť len mala tam bola dlhšie tak mna prepustili po 4dnoch po pôrode.

autor
4. máj 2022

@ivusinecka026 to v ziline? Cize nemala si nikoho zajednaneho?

ivusinecka026
4. máj 2022

Áno v Žiline nie nemala som nikoho lebo to bol predčasný pôrod. Ale bola som veľmi spokojná nemôžem krivého slova povedať. A ja som typ človeka že sa boji povedať svoj názor.