Poraďte právnika - Žilinský kraj

deti95060810
6. aug 2022

Ahojte... Viete odporučiť super dobrého právnika ? Žilinský kraj

noami12
6. aug 2022

@deti95060810 možno by bolo dobre napísať aj v akej oblasti, či na trestné právo, rodinné, obchodné a tak 🙂 lebo každý je v niečom inom "doma" 🙂

deti95060810
autor
6. aug 2022

@noami12 už by som sa opýtala konkrétne právnika či sa s tým problémom zaoberá.... Určite to NIE JE rodinné právo...

noami12
6. aug 2022

@deti95060810 tak je to na tebe no, chceš poradiť super dobreho právnika ale neuvádzaš v akej oblasti tak potom ti ťažko niekto môže odporučiť keď každý je dobry v niečom inom 🙂 o výborných pravnikoch viem napríklad na trestné právo iného poznam zasa na občianske právo ze je naozaj dobrý a tak ďalej 🙂

prasiatko30
6. aug 2022

@deti95060810 toto je ako s mudr kazdysaspecializuje na nieco ine a ptom napr ja mam skusenost, ze skor ti obeha, vybavi a poradi mladsi/a advokat/ka, ktora ma zaujem o klientelu lebo zacina ako stary preslaveny pravnik, ktory ma toho vela a pachti sa len za pripadmi ktore mu mozu dat vela €€€€ a ty pokial mas len “normalny”=lacny problem tak ta odbije

noami12
6. aug 2022

@prasiatko30 ja napríklad som mala právnika ktorý má zastupoval 2 roky boli to mladí advokáti a nespravili dokopy nič ale neskutočne dráhy boli, jeden dokonca aj v TV novinách sa vyjadroval k rôznym kauzam... a teraz co mam advokáta je tiež veľmi drahý ale behom dna prišiel na rôzne veci oproti tým co mali 2 roky tie všetky papiere/spis a sam ma dokonca aj kontaktuje každý týždeň takže je vidieť ze sa stará a ze všetko študuje do detailov 🙂 zato som sa autork pýtala aké má mať ten advokat zameranie 🙂

prasiatko30
6. aug 2022

@noami12 fakt zalezi na koho natrafis🥴

noami12
6. aug 2022

@prasiatko30 to veru áno, ale mladší sú určite lepší majú aj lepšie reflexi na pojednavaniach, čo sa týka argumentovania - ale zasa záleží na koho natrafiš 😀

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noami12
6. aug 2022

@prasiatko30 to je super keď bola sikovna v tom v com ste potrebovali 🙂 není nad takých právnikov 🙂

1mata
6. aug 2022

@deti95060810 JUDr. Michala Dománková , poskytuje právne poradenstvo a právne služby fyzickým a právnickým osobám, a to v oblasti občianskeho, obchodného, rodinného a pracovného práva

janetinka27
6. aug 2022

pocula som dobre ohlasy na robert slamka, zilina